Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

כמי שבא כל בוקר מהצד השני, בד"כ הרכבים עומדים שם 2-3 מחזורים. תכל'ס הם לא קוראים את השלט כי אז צריך להוציא את הראש מה***. בשלב מסויים פשוט נמאס להם ומתחילים לסוע כמו במקרה הנ"ל בלי להסתכל במראה, שוב איפה הראש?

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט רוב הנהגים, מניסיוני, לא מסתכלים על תמרורים במהלך נסיעה, כי הם זורמים עם התנועה.

דוגמה מדהימה לכך היא שאני נוסע שנים בנתיב התחבורה הציבורית בדרך נמיר בשעות שהוא נתיב רגיל ואני תמיד כמעט לבד בו, גם בעת פקקים. פעם נהג עצר לידי וסיפר לי כמה נהגים כמוני דוחים אותו.

מאוד רציתי להסב את תשומת לבו לתמרור בראשית הרחוב שמציין שהנת"צ הוא בשעות 06:30 - 09:30 בלבד, אבל החלטתי שפשוט אתעלם ממנו ושימשיך לסבול בפקקים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא לתמרור בעייתי. לקח לי איזה 5 שניות לאתר את התמרור הזעיר בפינה הימנית - עליונה. חשוב על נהג בתנועה עמוסה - אולי הוא יראה את הצהוב בטוח שלא את האדום-לבן-שחור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כבר כח להעביר את הכרטיס זכרון מהאוטו לבית, להעתיק למחשב, להמיר, להעלות ליוטיוב, להחזיר לאוטו..

להלן תיאור הוידאו - קטנוען נוסע באיילון בנתיב הימני רוקד עם ידיים באוויר כאילו בדיוק יצא מהופעה של דנה אינטרנשיונל, עובר בכוונה בין שלושת הנתיבים מול המכוניות, נכנס מול רכב מסחרי בנתיב הכי שמאלי שכמעט דפק אותו מאחור. שוב חוזר לכיוון ימין רוקד גם על הקטנוע וגם בין נתיבים, מתקרב לנהגים "מדבר" איתם, עושה להם סימנים. בן אדם מחוק.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כבר כח להעביר את הכרטיס זכרון מהאוטו לבית, להעתיק למחשב, להמיר, להעלות ליוטיוב, להחזיר לאוטו..

תשיג מצלמה עם WiFi. מאוד נח.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לומדת נהיגה על הנתיב השמאלי"

יד אחת אוחזת בגבר היד שניה על ההגה. נוהגת במהירות נמוכה וללא שום סיבה (אולי בהצעת הגבר)

מחליטה לעבור לשמאלי כששום דבר לא מפריע לה בנתיב הימני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת בעיוני שמתלבטת, ת"כ עיקול, אם לצאת ביציאה הזו או להמשיך כרגיל ועל הדרך דואגת לוודא את תקינות התרעת הקירבה בעיוני שלי -

אדון הקורבט הגדול מחליט ליהנות מפריווילגיה ששמורה בעיקר לנהגי מוניות שמתגלגלים להם ברחוב בן יהודה בת"א ; למה לא אני אומר -

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...