Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

GTA.

כמה נקודות הכלב?

בינינו, די מדהים איך הכלב יצא מהעניין בשלום. והנהג עצמו - כנראה לא מרוכז בכביש, מתעורר מהמכה והתגובה הראשונית שלו - בריחה. סקרן האם בצילום המקורי ניתן לפענח את מספר הרישוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTA.

כמה נקודות הכלב?

בינינו, די מדהים איך הכלב יצא מהעניין בשלום. והנהג עצמו - כנראה לא מרוכז בכביש, מתעורר מהמכה והתגובה הראשונית שלו - בריחה. סקרן האם בצילום המקורי ניתן לפענח את מספר הרישוי.

הכלב כנראה ניצל כי הולך הרגל שמט את הרצועה. אם הוא יהיה ממשיך להחזיק אותה או מנסה למשוך את הכלב אליו זה לא היה נגמר טוב עבור הכלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

aladin7 - אתה גם לא תמים, אתה עובר נתיבים רצופים מהכי שמאלי לימיני, ככה לא עוברים נתיבים!

חוץ מזה אתה לא שמרת מרחק כאשר עברת מהנתיב האמצעי לימיני, מהשנייה -0:05. בקיצור ככה לא עוברים נתיבים

שים לב

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

aladin7 - אתה גם לא תמים, אתה עובר נתיבים רצופים מהכי שמאלי לימיני, ככה לא עוברים נתיבים!

חוץ מזה אתה לא שמרת מרחק כאשר עברת מהנתיב האמצעי לימיני, מהשנייה -0:05. בקיצור ככה לא עוברים נתיבים

שים לב

חחחחחחחחחחח מה? אתה רציני כאילו? באמת? :brickwall:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס׳׳ד

שלום וברכה

שבוע טוב

לפני כמה שנים פרסמת שהיית חולה בתסמונת התשישות-העייפות הכרונית.

דחוף לי לדעת האם יצאת מזה האם היה לך רפואה שלימה מזה

פשוט אני סובל כבר למעלה מ4 ׳ שנים... מהתשישות...ולא מתפקד כראוי...

בבקשה תשלח מס׳ וואטסאפ או מייל שלך שב׳׳ה אדבר איתך ותדריך אותי..מה עלי לעשות בשביל לצאת מזה ולהיות בריא בע׳׳ה אמן.

רפואה שלימה לכל עם ישראל. אמן.

שבוע טוב ומבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עוברים 3 נתיבים תוך 3 מטרים? לקינוח, חסימת נתיב הנוסע ישר כדי להידחף לפניה שמאלה.

[video=youtube_share;9yzNEFWNXyU]

לקח לי זמן לקלוט שלוחית הרישוי אמריקאית. מעודד במידה מסוימת לדעת שבריונות ואגואיזם בכביש זו לא תופעה ייחודית לישראל.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אנשי ה "מה הבעיה שאני בטלפון ברמזור", זאת הבעיה. למזלםן הרמזור התחלף לירוק אחרי 2 שניות.

לא משהו נורא, אבל הייתי מצפה בתמימותי למורה נהיגה להקפיד לתת זכות קדימה בזמן שיעור נהיגה

וזה היה הרבה הרבה יותר מלחיץ ממה שזה נראה. לא מבין איך אפשר לפספס 2 פנסים שבאים מולך. הוא ממש לא היה צריך לסטות לנתיב הנגדי כדי לראות אותי. מזל שאני נוסע כמו סבתא בכבישים כאלה בלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח לי זמן לקלוט שלוחית הרישוי אמריקאית. מעודד במידה מסוימת לדעת שבריונות ואגואיזם בכביש זו לא תופעה ייחודית לישראל.

שייך לשרשור הרילוקיישן?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...