Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בחודשים האחרונים צברתי מס' סרטונים מופלאים (/מעצבנים/מפחידים). אעלה שניים נבחרים בתור התחלה:

[video=youtube;yerv-6wBozc]

לא הבנתי מה היה בסרטון הראשון.

בסרטון השני זה בן אדם שצריך לשלול לו את הרישיון דחוף. פרסה במקום כזה תוך כדי חציית פסים לבנים רצופים... רוצח על הכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון הראשון הג'יפ לא מסוגל לשמור על הנתיב במעגל תנועה דו נתיבי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון הראשון הג'יפ לא מסוגל לשמור על הנתיב במעגל תנועה דו נתיבי.

בישראל כמעט אף אחד לא יודע לנהוג במעגל תנועה דו-נתיבי.

פשוט משהו שצריך לקחת בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון הזה יותר מספק מהפרק האחרון של משחקי הכס.

מי? מו? מה?

אני חייב פרטים!

הפרט שאני יכול להוסיף שזה נראה בכניסה לבית חולים כרמל,

אפשר לראות את זה בלופ כמה דקות בכיף.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור לשיעור הנהיגה הראשון שלך: יש כללים למעבר נתיב, שנכונים בכל כביש: לבדוק במראות, לאותת, לשמור מרחק. הג'יפ הזה חותך בלי להסתכל מה קורה סביבו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור לשיעור הנהיגה הראשון שלך: יש כללים למעבר נתיב, שנכונים בכל כביש: לבדוק במראות, לאותת, לשמור מרחק. הג'יפ הזה חותך בלי להסתכל מה קורה סביבו.

ראיתי כבר מעברי נתיב פרועים יותר.

לצפות מנהג לאותת? משאלת לב.

אם אני הנהג המצלם, לא הייתי עושה מזה דרמה בכלל.

ולא שאלתי איך מבצעים מעבר נתיב (אז יכלת לחסוך את ההרצאה הנוטפת התנשאות), אלא אם יש חוק ספציפית שאוסר על זה במעגל דו נתיבי שכן במידה והיה קיים זה לא היה מתיישב עם צורת הנהיגה המתבקשת בכיכר שכזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כבר מעברי נתיב פרועים יותר.

לצפות מנהג לאותת? משאלת לב.

אם אני הנהג המצלם, לא הייתי עושה מזה דרמה בכלל.

ולא שאלתי איך מבצעים מעבר נתיב (אז יכלת לחסוך את ההרצאה הנוטפת התנשאות), אלא אם יש חוק ספציפית שאוסר על זה במעגל דו נתיבי שכן במידה והיה קיים זה לא היה מתיישב עם צורת הנהיגה המתבקשת בכיכר שכזאת.

גם אני לא עושה עניין מהמעברים האלה, למעשה הם השגרה, ואני מביא אותם בחשבון בכל מעבר במעגל תנועה דו נתיבי. חלק מתרבות הנהיגה הקלוקלת בישראל.

חוסר הציפיה שלך לאיתות נכנס לאותה קטגוריה.

מובן שחייבת להיות אפשרות לעבור ביניהם, אחרת לא היתה פשרות לעבור לנתיב הפנימי או לצאת ממנו - ולכן גם נדרשת הזהירות כמו בכל קטע כביש אחר. לגבי השימוש בנתיבים לסוגים שונים של פניות - יש לנו בעיה, בישראל זה לא מוסדר בתקנות התעבורה, ובעולם יש כמה גישות לעניין הזה, ואיני מתכוון להרחיב את הדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...