Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

619-34-201 קם הבוקר עצבני ולכן השתמש בסלריו המפלצתית שלו כדי לקרוע את הכביש.

אנחנו רואים עבירות תנועה חמורות על בסיס יומי, אבל כזאת חוצפה למזלנו עדיין טיפה יותר נדירה.

[video=youtube_share;d_cRL8mSC20]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו רואים עבירות תנועה חמורות על בסיס יומי, אבל כזאת חוצפה למזלנו עדיין טיפה יותר נדירה.

ואו. לא טרח אפילו להסתכל אם עובר בשוליים אופנוע. יכל בקלות להרוג מישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיעוד כזה בשומרי הדרך והבנאדם עם דוח.

תאונה קטנה משבוע שעבר... לא יודע איך, לא יודע...

[video=facebook_share;436222780298530]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו. לא טרח אפילו להסתכל אם עובר בשוליים אופנוע. יכל בקלות להרוג מישהו.

נהגים כאלו הם סכנה מתקתקת שכאן זה עוד על קצה המזלג. בלי קשר עוד סיבה למה לא לסוע על השולים עם אופנוע על אף שיש "העלמת עין" מצד משטרת ישראל שלכאורה מתירה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה נסיעת רכבים על השוליים על בסיס יומיומי. אנשים מתייחסים לשוליים כאל נתיב נוסף למיוחסים כמותם. אני אפילו לא טורח להעלות את הסרטונים לכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אני הייתי נוהג בסלריו הייתי רוצה שהסבל ייגמר. אפשר לאחל לו שינהג ברכבים כאלו עד יום מותו ; מעבר לכך - אין ככל הנראה הרבה מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שלהמשיך ברחוב חד-סטרי נגד כיוון התנועה ולחפש מקום להסתובב זה עדיף על מה שהנהג בסרטון עשה.

היום בבוקר בדרך למשרד בצ׳ינה טאון של בוסטון ראיתי נהגת עושה את התרגיל הזה בכוונה. פונה ימינה לרחוב עם שלטי אין כניסה ענקיים ומשתחלת בקושי ברווח בין המכוניות החונות למכוניות בנתיב הנסיעה. הנהגים מולה מצפצפים לה בעצבנות, אבל היא מתעלמת באלגנטיות ונוסעת ככה 50 מטר עד שהיא נכנסת לחניון. מרוב הלם לא הוצאתי את הטלפון לצלם. יש לי הרגשה שזו תרגולת יום יומית בשבילה, אז אולי אני אצליח לצלם אותה.

תמונה ממפות גוגל להמחשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חולה נפש.

אבל שמע לטחון פקקים יום אחר יום אחר יום אחר יום אחר יום אחר יום אחר יום מחמיר את הנזק הנפשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא וידאו נהיגה קלאסי, אבל נתקלתי בוידאו הזה בפייסבוק וחשבתי שיעניין אותכם :)

[video=facebook_share;2251008988453214]

עריכה אחרונה על ידי gollu
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...