Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

שני כוכבים מהיום -

יוצא לי לנהוג מלא בדרך הזאת בבוקר(סטריפ בתי המלון בחוף בתל אביב ליד השגרירות) - היא מתוכננת רע מאוד פקוקה ועמוסה ברכבים והולכי רגל ומכוניות עומדות מכל כיוון, את האמת בשבת אני לא בטוח שזה ברדק כמו במשך השבוע אבל צריך לנהוג באיזור הזה ב10 עיניים ולאט מאוד בדיוק כדי להימנע מהדברים האלה, תקריות כאלה קורות פה על בסיס יומי - ונראה שהבחור שעקף אותך לא היה מרוכז.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונראה שהבחור שעקף אותך לא היה מרוכז.

אכן (וגם אותת לאחר מכן עם היד בתוך הרכב) ; כנ"ל לגבי החבוב בפיקנטו שנכנס ופינה את הצומת באדום מלא - יתכן שההתמקמות שלי מימין בלבלה אותו והוא קיבל את הרושם שפשוט אפשר לנסוע, נו שויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה: כשנותנים זכות קדימה להולך רגל, עדיף לעצור קצת יותר רחוק ממעבר החציה,

כדי שלבחור הלא מרוכז שיעקוף אותך יהיה זמן לבלום לא בתוך הולך הרגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה על ההערה - כשעושים שימוש במצלמת דשבורד עם אפקט עין הדג, צריכים לקחת בחשבון את מקדם העיוות (העצום) ותחושת ההתקרבות המוטעית (בפועל הייתי בהערכה גסה כמטר לפני תחילת מעבר החציה).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את הצומת הזאת של המלונות טוב מאוד, אם אין משטרה בדיוק אחר המעבר הזה, רוב האנשים לא עוצרים פשוט בדיוק מה שאמרתם, פקקים, הולכי רגל שעוברים באמצע הכביש ולא במעבר, וכל הדברים האלה שכבר אמרתם.

חוץ מכל זה, זה נראה שהרכב השני לא ראה אותם, גם לי קרה מקרה דומה לפני כמה זמן.

מישהו כתב ש "חשב שאתה מוריד נוסעים" , אם מי שצילם נהג מונית, יש מצב טוב שזה מה שקרה, עברת לצד ימין ועצרת וכנראה הסתרת את ההולכי רגל וזה..

דעתי.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ עדיין, אם היית עוצר 5 מטר לפני המעבר, הבחור שעקף אותך כי חשב שאתה מוריד נוסע, היה רואה את הולך הרגל קודם.

אם היה עוצר על יד הבית לפני שיצא אז בכלל. :shock:

אתה לא אמור לעצור 5 מטר לפני מעבר כמו שאתה לא אמור לעקוף רכב שעוצר במעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דווקא עוזר. בוודאי לא פתרון קסמים, אבל עוזר. אני גם מעדיף לאותת שמאלה (אולי הרעיון הטוב היחיד ששמעתי בקורס נהיגה מונעת) ולהטות את חרטום הרכב שלי מעט שמאלה.

בסוף, מה זה משנה איפה אתה עוצר? זה לא מעכב אותך.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמישה מטרים (מרחק של סדאן וחצי) לפני מעבר חציה זה המון. קשה לי להאמין שמישהו פה לוקח מקדם שכזה לפני כל מתן זכות קדימה להולכי רגל במעברי חציה.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מיני וחצי לא סדאן וחצי, אין עם זה בעיה לטעמי, וזה משאיר שדה ראייה גדול יותר גם לרכב וגם למי שחוצה.

לא 20 מטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דווקא עוזר. בוודאי לא פתרון קסמים, אבל עוזר. אני גם מעדיף לאותת שמאלה (אולי הרעיון הטוב היחיד ששמעתי בקורס נהיגה מונעת) ולהטות את חרטום הרכב שלי מעט שמאלה.

בסוף, מה זה משנה איפה אתה עוצר? זה לא מעכב אותך.

רק להזכירך - אתה לא משטרה ואתה לא מורה נהיגה.

אסור לך לאותת שמאלה "כי בא לך", ואסור לך להטות את הרכב (לתפוס שני נתיבים או מתקרב לזה).

אתה אמור לעצור בסמוך למעבר החצייה כמו שאתה עוצר בסמוך לקו עצירה.

אין קשר ל "כמה זה מעכב אותך", יש קשר למה החוק מתיר לך לעשות או לא לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...