Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

===סרטון שאולי חלקכם תתקשו לראות===

שישי האחרון , לוקח את אמא שלי לשוק.

משום מקום סבא הולך עם הנכד שלו , הסבא קצת לא שם לב והופ הילד בכביש.

למזל כל המעורבים נסעתי אולי 15 קמ''ש בלחץ, הילד נפגע מהכנף ומהמראה בראש ונפל על הכביש.

הזמנתי ישר משטרה ומד''א, טיפלו בו במקום ללא צורך בפינוי והשוטרים החזירו לי את הרישיון אחרי 20 דקות.

יום ראשון הייתי בתחנת משטרה למלא דו''ח תאונה, בצורה לא מובנת לא רצו לקחת את הסרטון שרואים בו בפירוש הכל. אבל לפי מה שהבנתי הילד מרגיש מצויין ולא פונה לבית חולים לכן לא הוגשה תלונה נגדי.

בכל מקרה אני מאמין בצדקתי במקרה הלא נעים הזה וכך גם השוטרים, מזל שנגמר בפגיעות קלות של הילד.

תלמדו להבא.

29133279_1786443134709867_1459496935915257856_o.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמדו להבא.

את הדבר העיקרי שצריך ללמוד כבר אמרת:

למזל כל המעורבים נסעתי אולי 15 קמ''ש בלחץ.

במהירות כזו, גם בפגיעה בילד מהחזית כנראה שלא היית גורם לו פציעות מי-יודע-מה.

אבל בגלל שהקריטריון העיקרי שלנו לקביעת המהירות המתאימה לתנאי הדרך (גם אם אנחנו לא מודעים לכך) הוא שדה הראיה הפנוי מלפנים, יש הרבה נהגים שירגישו בטוח לנהוג הרבה יותר מהר בתנאים הללו (כי לכאורה שדה הראיה היישר לפנים פנוי למרחק רב), ובמצב כמו זה שבסרטון זה עשוי להיגמר רע.

אז הלקח הוא שקביעת המהירות תלוי גם ברוחב של שדה הראיה: צריך להתייחס לכל פינה של רכב חונה או כל הסתרה אחרת בתור "שטח מת" שממנו יכול להתפרץ הולך רגל לכביש.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שרואים בסרטון בעצם הילד הוא זה שהתנגש ברכב, נכון?

כן, אבל בגלל תנועת הרכב, הילד גם קיבל מראה לפרצוף....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שכולם שלמים.

תבע את הילד על הנזק + עוגמת נפש, שכן מראה היא חלק מאוד חשוב ומפחיד לנסוע בלעדיה.

במקומך מגיש גם תלונה על הילד על תקיפת רכוש. לא יעלה על הדת לנגוח ככה במראה חולפת. הנוער של היום.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה אנשים שעוד יקחו אותך ברצינות

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין אנשים כאלו וטוב שכך.

אגב, רוצה להסכים עם חן. הסרטון הזה דוגמה נהדרת למה מאוד קשה לתפוס את הצורך במהירות מאוד אטית במקומות צפופים. יכולת להרגיש נוח באותה מידה במהירות גבוהה יותר, אבל הסיכוי לפגיעה חמורה עולה משמעותית.

במקומות כאלו המהירות שלי מאוד נמוכה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק פה את המגיבים מעליי , הלקח העיקרי כאן הוא לדעת להתאים את מהירות הרכב לדרך בא אתה נוסע.

זה שהכביש מיועד לנסיעה על X מהירות , לא אומר שצריך להתעלם מהעובדה ששדה הראייה מוגבל עקב חניית רכבים , הכביש נמצא מול בתי עסק שונים , כך שהסיכון לעובר דרך שלפתע יצוץ לכביש עוד יותר גדול.

הבעיה היא שהרבה נהגים בוחרים להקטין ראש ולהגיד "העובר דרך" אשם , אין סיבה שאסע לאט בגלל אנשים לא זהירים.

עריכה אחרונה על ידי borisYalzin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהרבה נהגים בוחרים להקטין ראש ולהגיד "העובר דרך" אשם , אין סיבה שאסע לאט בגלל אנשים לא זהירים.

וגם מבחינת הסטטיסטיקה, התנגשות כזו תתויג תחת "התנהגות הולכי רגל". לא תחת "מהירות שאינה מתאימה לתנאי הדרך."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן לא הצולתי להעלוץ סרטונים, קצת ממה שהיה בשבוע האחרון..

1. איך נותנים לכזה אדם לנהוג, נהג הסעות שמעלה ילדים באמצע כיכר כאילו הוא בתחנה המרכזית??

2. התערבות עם חבר אם הוא חוזר עלי רוורס, בסוף כמו שטענתי שהוא יחזור עלי רוורס.

תמשיכו להיות עסוקים בטלפון זה מה שקורא.

נהג מטורף שגונב רמזןר ורק בשניה האחרונה לא קרתה תאונה

Sent from my m3 note using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי אומר שאלו אשר מתחילים לטוס ולנסוע בירוק כביכול שלהם (כיוון שירוק לא אומר אוטומטית שאתה נכנס לצומת, לא כולם יודעים את זה פשוט) כאשר חצי צומת לא פנויה הם חכמים במיוחד אז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...