דף 1084 מתוך 1085 ראשוןראשון ... 845849841034107410811082108310841085 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16,246 עד 16,260 מתוך 16275

נושא: ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של היו זמני בומבה

בעניין: ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

הפעם חוויה שלי בדרך אילת (למחפשי כמעט תאונות בלבד - אל תראו את הסרטון. אבל פוטנציאל בהחלט היה פה ובשפע)

2. 2 חברי הפורום הבאים הודו להיו זמני בומבה על ההודעה המועילה הזאת:

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Trilandian

לפני תחילת הסרטון, הנהג המככב עמד בין שני נתיבים ואותת לפניה אבל לא נסע. צפרתי לו שיסע כבר, והוא נכנס לפאניקה או לא יודע מה וזה מה שקרה:

פשוט התפרץ פנימה בהתעלמות גמורה מהאור האדום והולכת הרגל. החיוך ומשיכת הכתפיים המזדהות מצד הולך הרגל השני היו כתגובה לתנועות הידיים שעשיתי של "אידיוט! מה נסגר איתך?".

מה עוד שכשהגיע התור שלו לנסוע, הוא החליט לנמנם. לא יודע מי מחלק ליצורים האלה רישיונות.
    Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013
    Mitsubishi Lancer 1.6 Executive 2006

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של omricn

ציטוט היו זמני בומבה כתב: הצג הודעה
    הפעם חוויה שלי בדרך אילת (למחפשי כמעט תאונות בלבד - אל תראו את הסרטון. אבל פוטנציאל בהחלט היה פה ובשפע)
    פשוט מכת מדינה. וזה עוד "בסדר".. ביום שבת יצאתי מערד לכיוון ים המלח, איזה אידיוט התחיל לעקוף את כולם על קו רציף, כשהגיע מאחורי והתחיל עקיפה סטיתי כדי לחסום אותו כי בדיוק הגיע רכב מולי שהוא לא ראה. בשניה יכלו ללכת 2 משפחות. והוא עוד מנפנף לו בידיים בתנועת מה אתה רוצה ממני". אם הסרטון לא נמחק אעלה בהמשך.

6. חבר הפורום הבא הודה לomricn על ההודעה המועילה הזאת:

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של היו זמני בומבה

בדרך חזרה התנועה היתה הרבה יותר צפופה, נסענו טור ארוך של מכוניות בבערך 80-90 קמ"ש (מה שמעצבן זה שהמהירות ירדה דרמטית אפילו בסיבובים הכי עדינים כי כנראה אנשים חושבים שצמיגים עושיים מקרח) - וכל פעם שנהג לא סבלן הגיע הוא עקף את המכונית האחרונה (אנכי), ואז הוא לא יכול לעקוף את כל הטור כי מדובר בעשרות מכוניות, אז כל עקיפה כזאת הסתיימה בברקס כדי לחזור למהירות של הטור + הידחפות מגעילה בין 2 מכוניות איפשהו באמצע הטור (המרחק בין המכוניות לא היה גדול, לא מדובר במהירות של כביש 6), לפעמים ממש שניה לפני שרכב מגיע בנתיב ממול ומעיף את העוקף לעולם שהוא כבר לא יכול להזיק. עשרות עקיפות כאלה במשך שעתיים.

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ציטוט היו זמני בומבה כתב: הצג הודעה
    אחר כך יאשימו את שר התחבורה בהעדר תשתית ראויה ושאר הירקות.

9. חבר הפורום הבא הודה לshachar187 על ההודעה המועילה הזאת:

נהג צעיר (> 150 הודעות)

כמה בעיות במדינה הזאת בכבישי בינעירוניים עם נתיב אחד לכל כיוון
    -כבישים מסויימים חייבים להיות עם 2 נתיבים לכל כיוון. כמו כביש הערבה. או לפחות עם שטח הפרדה כדי למנוע את העקיפות המסוכנות. הרצוי זה 2 נתיבים לכל כיוון עם שטח הפרדה.
    -העקיפות המסוכנות
    -משהו שלא נהוג בארצנו ואני לא מבין למה, בארצות מסויימות, אם יש רק נתיב אחד לכל כיוון, רכב שהוא איטי יותר (ואני לא מדבר על משאית אלא על פרייבט או כל רכב לצורך העניין) סוטה לשוליים ונותן לרכב מאחוריו לעקוף. זה הדבר הנכון והג'נטלמני לעשות. לצערי לעולם לא יקרה פה.

כותב הרבה. מאוד. הסימלון של sperial

קרישי - כמה נהגת בחו"ל?

אני מכיר מעט מאד מדינות שבהן מתקיים מה שאתה כותב, ולו מהסיבה הפשוטה שבכבישים שאינם מהירים אין שוליים. נתקלתי במקומות מסויימים בכבישים תלת נתיביים שבהם הנתיב האמצעי מוצמד לסרוגין לכל אחד מהצדדיים - לאורך 1.5-2 ק"מ - כדי לאפשר עקיפות.

בארץ דווקא מקובל שרכבים כבדים סוטים לשולים. העניין הוא שברוב המקרים רוחבם לא מאפשר נסיעה על השוליים אלא רק ירידה חלקית מהדרך, מה שמקל על עקיפה אבל לא מאפשר תנועה חופשית של הרכבים הקלים והמהירים יותר.

לגבי הכפלת כבישים - זה עולה ממון רב, ונעשה בהתעם לתקנים של עומסי תנועה ובהתאם לטופוגרפיה ולחוק, ויש סדרי עדיפות בהקצאת משאבים. יש בפורום הזה מהנדס כבישים או שניים, אולי הם יפרטו.
    ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

12. חבר הפורום הבא הודה לsperial על ההודעה המועילה הזאת:

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

מזמן לא היה אור אדום

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

ציטוט shachar187 כתב: הצג הודעה
    אחר כך יאשימו את שר התחבורה בהעדר תשתית ראויה ושאר הירקות.
    אם הייתה תשתית ראויה מאות אנשים היו היום בחיים.

שלא תבין אותי לא נכון אני לא מסיר אחריות מאותם נהגים, אבל כן צריכה להיות תשתית הולמת שתקטין את היכולת של אותם חולי נפש לרצוח משפחה.

ציטוט Trilandian כתב: הצג הודעה

מה עוד שכשהגיע התור שלו לנסוע, הוא החליט לנמנם. לא יודע מי מחלק ליצורים האלה רישיונות.
    שילוב של עייפות וסמים/אלכוהול.

באמת לא חסר.

נערך לאחרונה על ידי ChemGuy85 : 12/06/19 ב-20:35

פורמוהוליק הסימלון של ALÞћÃ

"כמעט" נוסף ; תזכורת למה חשוב לבצע את הפניה מהנתיב הפנימי -

נערך לאחרונה על ידי ALÞћÃ : 12/06/19 ב-23:38
    Mazda Drei Hatchback "Premium" 2L

נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ציטוט ChemGuy85 כתב: הצג הודעה
    אם הייתה תשתית ראויה מאות אנשים היו היום בחיים.

שלא תבין אותי לא נכון אני לא מסיר אחריות מאותם נהגים, אבל כן צריכה להיות תשתית הולמת שתקטין את היכולת של אותם חולי נפש לרצוח משפחה.

שילוב של עייפות וסמים/אלכוהול.

באמת לא חסר.
    לא יודע מה הסיבות שאין שני נתיבים, אבל אנשים שיוצאים לעקיפות מסוכנות ונוהגים ב140-150 קמש בכביש שכזה הם האשמים היחידים.
    לא מדובר בכביש במצב רעוע או צומת נקודתית בלי שדה ראיה, מדובר בכביש שברובו סלול היטב ויש בו ראות הטובה.
    אני ירדתי לאילת לפני שבועיים, שייטתי שם על 100-110 קמש ולא ביצעתי עקיפה אחת. הגעתי בשלום, חזרתי בשלום ולא הרגשתי אפילו לרגע שיש בעיה עם הכביש.

17. חבר הפורום הבא הודה לshachar187 על ההודעה המועילה הזאת:

פורמוהוליק הסימלון של EliC25

תופעה שאני רואה כ-ל יום!!! בחור מבוגר במזדה שעובד לידי וגר ליד חבר, נוסע תמיד, תמיד תמיד ללא יוצא מן הכלל עם מראות סגורות למהדרין!פעם אחת שראיתי את זה חשבתי שזה מחוסר תשומת לב ובתמימות הערתי לו, הוא ענה לי 'זה בכוונה'.חוץ מלשים פס על העולם אני לא רואה שום סיבה הגיונית לסגור את מראות הצד, הן תקינות לחלוטין, וגם אם לא היו תקינות עליו לתקן אותן.מה עושים במצב כזה?
    <span style="color: rgb(29, 33, 41); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; text-align: right; white-space: pre-wrap;">

KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP Manual
    Past:
    Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96
    ציטוט EliC25 כתב: הצג הודעה
    מג'נטיס דיזל שרשור בהמשכים

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ציטוט sperial כתב: הצג הודעה
    קרישי - כמה נהגת בחו"ל?

אני מכיר מעט מאד מדינות שבהן מתקיים מה שאתה כותב, ולו מהסיבה הפשוטה שבכבישים שאינם מהירים אין שוליים. נתקלתי במקומות מסויימים בכבישים תלת נתיביים שבהם הנתיב האמצעי מוצמד לסרוגין לכל אחד מהצדדיים - לאורך 1.5-2 ק"מ - כדי לאפשר עקיפות.

בארץ דווקא מקובל שרכבים כבדים סוטים לשולים. העניין הוא שברוב המקרים רוחבם לא מאפשר נסיעה על השוליים אלא רק ירידה חלקית מהדרך, מה שמקל על עקיפה אבל לא מאפשר תנועה חופשית של הרכבים הקלים והמהירים יותר.

לגבי הכפלת כבישים - זה עולה ממון רב, ונעשה בהתעם לתקנים של עומסי תנועה ובהתאם לטופוגרפיה ולחוק, ויש סדרי עדיפות בהקצאת משאבים. יש בפורום הזה מהנדס כבישים או שניים, אולי הם יפרטו.

*כרישי. מלשון כריש. קרישי זה קרישי דם חח

יצא לי לנהוג בחו"ל בכמה מדינות, ובעוד כמה מדינות בתור נוסע.
    מן הסתם אם אין שוליים לא מבצעים את זה.

כביש הערבה, בתור מלכודת המוות שהוא, מזמן היה צריך להיות מורחב ל-2 נתיבים לכל כיוון עם שטח הפרדה, לפחות בחלק המישורי שלו.
    הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה זה שלא רוצים לקחת עוד אדמה מהטבע, שזה סיבה די מפגרת לדעתי אם זה עולה בחיי אדם. וגם, אם זאת לא סיבה מספקת לשנות את סדר העדיפויות בהקצאת המשאבים (שאגב, לא כאלה קטנים, רק להסתכל על המינוף התעברותי בדרכים שהתחולל במדינה הזאת בשאר חלקי הארץ) אז אני לא יודע כבר מה כן.

פורמוהוליק הסימלון של EliC25

תופעה שאני רואה כ-ל יום!!! בחור מבוגר במזדה שעובד לידי וגר ליד חבר, נוסע תמיד, תמיד תמיד ללא יוצא מן הכלל עם מראות סגורות למהדרין!פעם אחת שראיתי את זה חשבתי שזה מחוסר תשומת לב ובתמימות הערתי לו, הוא ענה לי 'זה בכוונה'.חוץ מלשים פס על העולם אני לא רואה שום סיבה הגיונית לסגור את מראות הצד, הן תקינות לחלוטין, וגם אם לא היו תקינות עליו לתקן אותן.מה עושים במצב כזה?
    <span style="color: rgb(29, 33, 41); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; text-align: right; white-space: pre-wrap;">
    מתנצל הנה לינק תקין
    KIA Magentis '10 CRDI 2.0L 150HP Manual
    Past:
    Hyundai - Getz '05, Lantra '99, Accent '96
    מג'נטיס דיזל שרשור בהמשכים

21. חבר הפורום הבא הודה לEliC25 על ההודעה המועילה הזאת:

22. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג חדש (> 40 הודעות)

לגבי כביש הערבה.
    כביש 90 זה כביש מרכזי בישראל! שנמתח לאורכה של מדינת ישראל ומשמש משאיות שנוסעות
    מאילת לצפון וגם את תושבי מדינת ישראל.
    ולכן על משרד התחבורה לדאוג שהכביש הזה יהיה מרווח מספיק בשביל משאיות ורכבים פרטיים.
    שיוכלו להגיע למעוז חפצם במהירות ובבטחה מרבית!
    למרות כל זאת הכביש הזה אינו מרווח מספיק וללא קו בפרדה מבטון בין נתיבים.
    זאת אומרת שרכב שסוטה מהנתיב עקב עייפות או תקר בגלגל עלול להתנגש חזיתית ברכב ממול.
    וזה קורה כל הזמן!
    גם אם כולם נוהגים כחוק.

בחו"ל כל כביש מרכזי הוא לפחות שני נתיבים עם קו הפרדה מבטון ועם מגבלת מהירות של 140קמ"ש.
    וגם עם שוליים מרווחים.
    נכון שהכבישים צדיים בין עירוניים פחות מפותחים אך מדובר בכבישים צדדים! לא מרכזיים.

לצערנו משרד התחבורה בוחר להשקיע כסף בבניית כבישי אגרה שלכביש 6 וכביש הצפון במקום להשקיע בכבישים ציבוריים.
    אני עדיין בהלם שאני צריך לשלם על נסיעה בכביש 6.. פשוט שחיתות לאור יום.

Kia Stonic 2019 Premium

24. חבר הפורום הבא הודה לDavid17 על ההודעה המועילה הזאת:

דף 1084 מתוך 1085 ראשוןראשון ... 845849841034107410811082108310841085 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. ריכוז סדנאות רכב המתעסקות בשיפורי רכב בארץ.
    By system_x in forum שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 13/06/12, 10:16
  2. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 04/09/11, 18:04
  3. תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 04/09/11, 13:27
  4. מצלמות מהירות - מכמה הן מצלמות?
    By חביתוש in forum רכב כללי
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 25/06/03, 14:25

כללי פרסום הודעות