Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת אוכל ומחשב בשיקוף

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 4145 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל בוקר אני מעביר תיק בשיקוף של הרכבת, ורציתי לדעת כמה מסוכן זה להעביר שם אוכל שתיה ומחשב נייד.

אני שואל כי המאבטח התוכח איתי שאין בעיה (בתחנה מסויימת), כאשר בתחנה אחרת יש שלט שאומר לא להכניס אוכל או שתיה...

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה בלהעביר מחשב? זה לא בדיוק חומר נפץ..

אולי על אוכל ושתיה הם מתבכיינים שיצטרכו לנקות את הקרונות לאחר כל נסיעה..?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהכוונה שלו היא אם אין בעיה עם הקרינה של מכונת השיקוף..

אם לאחר מכן זה שהוא אוכל אוכל שעבר הקרנה לא יכול להיות בעייתי..

אגב לי אין תשובה.. לא יודע מהיא ההשפעה של הקרינה במכונת השיקוף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני נוסע לסופ"ש מילואים אני תמיד לוקח אוכל ושתיה בתיק, אף פעם לא אמרו לי כלום.

מדובר על תחנת קרית מוצקין, גם שם יש שלט שאסור להכניס אוכל ושתיה למכונת השיקוף.

לגבי מחשבים ניידים, לא זוכר אם יצא לי אישית להעביר אחד, אבל המון אנשים נוסעים עם מחשבים ניידים ברכבת, לא אמורה להיות בעיה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל - לא יודע

ציוד אלקטרוני - אין שום בעיה, מצלמות, לפטופים, כרטיסי זכרון, דיסק און קי, איפדים, איפונים, הכל עובד בלי בעיה ובלי השפעה

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכשירים הללו יש קרינת x-ray מסוכנת והם אפילו מבודדים בדפנות עופרת. אבל לא חושב שמחשיפה של 10 שניות יש מה לדאוג

אלא רק מחשיפה ארוכה יחסית של 10 דקות רצופות.

בכל מקרה אם תרצה תשובה בדוקה ומהימנה תצטרך לבדוק עם מישהו שמבין בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיכון בחשיפת מוצרי מזון או תרופות חד פעמית במכונת שיקוף X-ray.

רמות הקרינה במכונה הן זניחות ביחס לרמת הקרינה הבטוחה למוצרי מזון.

מרבית המכונות אפילו לא יגרמו נזק לסרטי צילום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל בוקר אני מעביר תיק בשיקוף של הרכבת, ורציתי לדעת כמה מסוכן זה להעביר שם אוכל שתיה ומחשב נייד.

אני שואל כי המאבטח התוכח איתי שאין בעיה (בתחנה מסויימת), כאשר בתחנה אחרת יש שלט שאומר לא להכניס אוכל או שתיה...

אין שום בעיה.

דרך אגב מוצרים רפואים שונים עוברים סטרליזציה בעזרת איזוטופים רדיואקטיביים מסוג קובלט אשר פולטים קרינת גאמא שהינה בעלת אורך גל שונה מקרינת X.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרינת X היא מצטברת. מה שאומר, שאם תיקח יום יום את אותו הסנדוויץ', במשך 20 שנה, ותקרין אותו בשיקוף, הוא יראה רמת קרינה גבוהה מהנורמה.

במנות של כמה שניות ליום, לא יקרה כלום באורך חיים ממוצע של מחשב, ובהחלט לא של מזון ("חד פעמי").

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי אין מה לדאוג.

קרינת רנטגן היא בתחתית הקרינות המייננות שעושות נזק ממשי, במיוחד לחשיפה כול כך מהירה שקשה לי להאמין שתגרום להשרייה של קרינה במזון.

אם כבר, חשיפה רגעית היא דווקא די טובה. היא מחטאת לך את המזון מפטוגנים שונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרינת X היא מצטברת. מה שאומר, שאם תיקח יום יום את אותו הסנדוויץ', במשך 20 שנה, ותקרין אותו בשיקוף, הוא יראה רמת קרינה גבוהה מהנורמה.

במנות של כמה שניות ליום, לא יקרה כלום באורך חיים ממוצע של מחשב, ובהחלט לא של מזון ("חד פעמי").

לא נכון.

קרינת X-RAY אינה קרינת חלקיקים ואינה מצטברת במזון. ברגע שמקור האנרגיה של קרינת X-RAY מפסיק את פעולתו הקרינה המיננת נעלמת.

אנוכי עבדתי עם מכשירי X-RAY ואיזוטופ רדיואקטיבים מסוג אירדיום 192 וגם קובלט לגילוי פגמים וסדקים בחלקים תעופתיים וחלק ניכר מהדברים שנכתבים באינטנרט זה שטויות במיץ עגבניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית המכונות אפילו לא יגרמו נזק לסרטי צילום.

בהחלט עלול להיגרם נזק לסרטי צילום מסויימים במידה והם נמצאים באריזת הפלסטיק ללא הגנה מחשיפה לקרינת X-RAY. הנזק עלול להתבטא בהשחרה קלה של הפילם.

קרינת X-RAY משמשת גם לבדיקת NTD כאשר 'הצילום' נעשה על-גבי פילם במידות שונות כגון: 10X30 סנטימטר או 30X30 סנטימטר ותכונותיו של הפילם די דומות לסרט צילום של מצלמה רגילה קרי רגישות לאור יום וקרינת X-RAY.

בכדי להגן על פילמים מסוג זה כאשר ביצענו עבודות בחול עטפנו את הפילם בסקרינים עשויים מחומר בולע קרינה מייננת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי מרבית המכונות ולא כולן , ובדרך כלל השילוט film safe שיש על מכונות שיקוף מתייחס לסרטי צילום מסחריים עד 200ASA ולא מתייחס ל- industrial films המיועדים ל - NDT.

הסרטים המיועדים לNDT מגיעים גם באריזת Daylight כשהם בין שני מסכי עופרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...