Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסיים עסקת ליסינג דרך העבודה ומתחיל חדשה: מחפש רכב

ylrcom
שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב ותודה מראש על תשומת הלב.

אני מסיים עיסקת ליסינג עם מזדה 3 דרך מקום העבודה. אני מתחיל בינואר עיסקה חדשה ומחפש רכב בהתאם לקבוצת השווי 3.

אני מחפש רכב שיהיה חסכוני בדלק יחסית, ושיהיה נוח לנסיעות ארוכות.

מתלבט בין: סקודה אוקטביה (למרות שיוצא דגם חדש הבנתי לקראת אמצע השנה), אופל אסטרה, פורד פוקוס, פולסווגן ג'טה ואני אשמח כמובן להצעות נוספות

תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכוני (מאוד) בדלק ונוח לנסיעות ארוכות - רנו פלואנס טורבו דיזל.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה נסיעת מבחן על כמה רכבי קבוצת פולקסוואגן (עם מנועי TSI) - ג'טה ואוקטביה מעולות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חסכוני ונוח" זה לא מספיק אינפורמציה כדי לאפיין רכב. מה הצרכים שלך (גודל משפחה, מספר נוסעים, יחס נסועה עיר-בינעירוני, תא מטען, הנאה מנהיגה, יש ילדים / אין ילדים) וכו'. יהיה יותר קל להציע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוב הנסיעות שלך הן לבד, למה לקחת ג'טה או אוקטביה? יש להם מבצע עכשיו על הגולף TSI ב120K. גש לאולם תצוגה ותראה אם תא המטען מספיק לך כי מבחינת תא הנוסעים הגולף לדעתי די דומה בגודל לאוקטביה ולג'טה. ההתנהגות כביש שלה גם אמורה להיות יותר טובה...

Aerodynamics are for people who can't build engines - enzo ferrari

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם אוקטביה שהיא by far הרכב (ליסינג) הכי טוב שהיה לי בשבע שנים האחרונות, לאחר מאזדה 3, פוקוס, לאנסר וקורולה.

הנאה אמיתית מנהיגה, תחושת איכות בקבינה וצריכת דלק טובה מאוד. לא ידוע לי שמישהו מציע את הגולפים בתפעולי בסטנדרד אבל שווה לנסות.

אני חושב שכדאי לך מאוד לעלות על כל אחת מהמכוניות הנ"ל לנהיגת מבחן מאחר וכולן רובוטיות וחיבור לגיר המדהים הזה הוא לא מובן מאליו, לחלק מהאנשים הוא עונש. אם לך הוא לא נוח אז אולי שווה לבדוק את היונדאי איי (היי טרה-לה-לאי) 35 או לבדוק את הניסאן ג'וק, סקודה ייטי אוטומט, או אפילו לברר אם יש כבר בליסינג את הקשקאי 1.6 ידני מאובזר

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי קיבל לאחרונה את האופל אסטרה טורבו בליסינג (קבוצה 2!). שווה לבדוק אותה, הוא מבסוט עד הגג.

מגיעה מאובזרת, עם מנוע חזק והתנהגות לא רעה (צמיגים 215/50/17).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בימנו משפחתית סדאן זאת בחירה מיושנת ולא נכונה. זאת אומרת, זה נכון אם אתה לקוח ליסינג וזה מה שדוחפים לך. אבל כלקוח פרטי שיש לו כל כך הרבה אופציות טובות ומעניינות אחרות? למה?!

אם אתה נוסע הרבה בבין עירוני אז כנראה שלא יפריע לך במיוחד גיר ידני. אז יש ניסאן קשקאי ידני שנכנס בדיוק למסגרת התקציב שהגדרת. לקיה יש את הייצור החביב הזה שנקרא קיה סול שיש לו אפילו שיק. אני בטוח שיש עוד דגמים אבל אני צריך להתחיל לעבוד היום אז...

בקיצור, יאללה, בואו נתקדם כבר מהסדאן המשעממות! :-D

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי השבוע על פוקוס סטיישן חדשה של מישהו מהעבודה.

מבחינת סביבת נהג ופינוקים אני לא חושב שיש לה מתחרות בקבוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על האוקטביה !

רכב מדהים ואחד הטובים בקבוצה, אני נוסע על 1.2 TSI פשוט כיף לנהוג בו. גם חסכוני גם מרווח וגם עם הרבה כוח בזכות המומנט שמתקבל בסלד נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...