Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה ב מערכת אודיו philips cid2680 מערכת הניווט IGO 8 לא עובדת כראוי

oranbuskila
שימו לב! השרשור הזה בן 4024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

ברשותי מערכת אודיו דאבל-דין philips cid2680 ומערכת הניווט IGO 8 לא עובד כראוי, אני נכנס לנווט הכול פועל כראוי הוא מראה לי צג ואפילו נותן לי לתכנן מסלול אך לא מנווט אותי, העלתי תמונה להמחשה להסבר המצב שלי (אני הוספתי את המשולש).

כשאני במצב נסיעה עירוני ובין עירוני זה המצב שהוא מראה גם בשעונים שבצד שמאל של המסך, מה ניתן לעשות עם זה?

יכול להיות שאמורה להיות לו אנטנה מיוחדת סליחה על הבורות? אין קליטת לווינים? צפיתי ביוטיוב במכשיר מסוג כמו שלי עם מד קליטת הלווינים ריק לגמריי עובד, אז מה עוד יכול להיות, אולי תוכנה פגומה?

יש לציין כי המכשיר הגיע עם כרטיס מיקו מקורי של התוכנה אך המכשיר עצמו הגיע אליי ללא מדריך בעברית.

מקווה שתצליחו לעזור לי.

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...