Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוא לא הצליח להגיע לצד השני......

ג'רמי
שימו לב! השרשור הזה בן 7880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום, 31/07/02, בסביבות השעה 17:00, גבר ישראלי כבן 50, כנראה שיכור, ניסה לחצות את נתיבי איילון במקום בו רוחב הכביש חמישה נתיבים.

הוא לא הצליח להגיע לצד השני.

או בעצם, הוא הצליח.... אבל לא בדרך שהוא תכנן.

את 3 הנתיבים הראשונים הוא עבר, כשמכוניות מבצעות תמרוני חמיקה ובלימה שונים.

בנתיב הרביעי היה אוטובוס של אגד.

נהג האוטובוס בלם בחוזקה, והחל לסטות שמאלה כדי להמנע מפגיעה בגבר. ראה שבנתיב משמאלו יש סוזוקי ויטארה, וחזר לישר על מנת לא לדחוף את הסוזוקי על גדר הבטיחות.

איכשהו הולך הרגל המשיך לנתיב הבא לפני שהאוטובוס הגיע אליו, ונכנס לנתיב השמאלי ביותר, אל תוך מסלול הנסיעה של הויטארה, שלא היה לו מושג למה האוטובוס בולם, כי האוטובוס הסתיר את הולך הרגל.

בלימת החירום של הסוזוקי נמשכה כ 10 מטר עד לפגיעה בגבר.

ראשו של הולך הרגל הוטח אל השמשה הקדמית של הויטארה, ממש מול מושב הנהג.

הגבר הועף שמאלה מעל לגדר הבטיחות, שם נקבע מותו ע"י רופא מניידת טיפול נמרץ שהגיע למקום.

הסוזוקי פגעה אח"כ בגדר הבטיחות, והסתובבה סביב צירה.

הנהג ישב בהלם באוטו כשהגעתי למקום. החזיק את ראשו בידיים רועדות.

פגיעות ראש קשות, כפי שמעידה גם השמשה של הסוזוקי וחתיכות המוח שנשארו עליה.

אל תשתו ותלכו ברגל.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ-ז-ע-ז-ע. :shock:

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שמשרד התחבורה יסווג תאונה זו כמקרה של מהירות מופרזת -

הרי אם הסוזוקי היה נוסע יותר לאט, הוא היה מספיק לבלום.

וחוץ מזה, אם הסוזוקי היה נוסע יותר לאט, גם הפגיעה היתה פחות חמורה.

רוצייח!!

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגיעת הראש בשמשה הקדמית והמרחק אליו הועף הולך הרגל אכן מעידים על מהירות פגיעה גבוה. בהתחשב במסה של הג'יפ ובלי להיות בזירה, בטח יותר מ-70, אולי 80 קמ"ש. אכן מהירות מופרזת לתנאי הדרך (נתיבי איילון בשעת לילה). אני מציע להחזיר את החוק הבריטי מסוף המאה ה-19 המגביל את המהירות ל-6 קמ"ש ומחייב את הנהגים להעסיק אדם שילך לפני מכונת ההרג שלהם ויזהיר את הציבור. לפני כל צומת הנהג ירד ממכוניתו וירה באוויר יריית אזהרה. קנס בסך 5 שילינג ועונש של שלוש מכות בטוסיק מהמלכה יוטל על העבריינים.

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...