Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיור וארונית למקומות קטנים קטנים...

erez59
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(כמעט)חדש חדש, נקנה, הורכב, נמצא לא מתאים לצרכים שיועד אליהם ומוצא למכירה בבושת פנים (שלי...).

למי שצריך כיור שמתאים למקומות צפופים שכולל ארונית קטנה לאחסון חומרי ניקוי או פיצ'פקס אחרים.

הסט נקנה לפני כשלושה חודשים, הורכב לפני כחודשיים, פורק לפני חודש ומוצא למכירה עכשיו.

מידות הכיור: עומק:7 ס"מ, רוחב 22 ס"מ, אורך 40 ס"מ.

מידות הארונית: גובה: 40 ס"מ, רוחב: 22 ס"מ, אורך: 40 ס"מ.

המחיר ששולם: 1300 ש"ח.

המחיר הנדרש: תלוי בכם ש"ח.

רונן:0526688995

כיור 1.jpg

כיור 2.jpg

כיור 3.jpg

כיור 4.jpg

כיור 5.jpg

כיור 6.jpg

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(כמעט)חדש חדש, נקנה, הורכב, נמצא לא מתאים לצרכים שיועד אליהם ומוצא למכירה בבושת פנים (שלי...).

למי שצריך כיור שמתאים למקומות צפופים שכולל ארונית קטנה לאחסון חומרי ניקוי או פיצ'פקס אחרים.

הסט נקנה לפני כשלושה חודשים, הורכב לפני כחודשיים, פורק לפני חודש ומוצא למכירה עכשיו.

מידות הכיור: עומק:7 ס"מ, רוחב 22 ס"מ, אורך 40 ס"מ.

מידות הארונית: גובה: 40 ס"מ, רוחב: 22 ס"מ, אורך: 40 ס"מ.

המחיר ששולם: 1300 ש"ח.

המחיר הנדרש: תלוי בכם ש"ח.

רונן:0526688995

אופס... "מוצע" למכירה כמובן ולא "מוצא"... (הבושת פנים הוכפל...)

אפשרות החלפה בגלקסי 2S

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, אף אחד לא צריך כיור? (כשאני חושב על זה, מבחינת הגודל, הכיור באמת מתאים לאף, אחד בלבד...) ( מתאים לשירותי אורחים).

מחיר גמיש גמיש...

מוכן להחלפה גם בתוספת תשלום.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, אף אחד לא צריך כיור? (כשאני חושב על זה, מבחינת הגודל, הכיור באמת מתאים לאף, אחד בלבד...) ( מתאים לשירותי אורחים).

מחיר גמיש גמיש...

מוכן להחלפה גם בתוספת תשלום.

שוב אני. לשאלה שנשאלתי, עניתי 800 ש"ח. עכשיו נותר רק לבוא ולקחת... (אם יבוא מישהו אחר, נשבע שאתן ב 700 ש"ח...)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שוב אני. לשאלה שנשאלתי, עניתי 800 ש"ח. עכשיו נותר רק לבוא ולקחת... (אם יבוא מישהו אחר, נשבע שאתן ב 700 ש"ח...)

שטיף שטוף, המחיר נשטף מעט...650 ש"ח...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...