Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת אגזוז אימפרזה 2002

שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

אני רוצה להחליף את האגזוז כי הוא כבר מתקלף ונראה רע יחסית

הרכב המדובר הוא אימפרזה שנת 2002

חשבתי על משהו בסיגנון של זה או לפחות בקוטר והגודל הזה

http://www.ebay.com/itm/3-5-Outlet-Sport-Racing-Deep-Sound-Axle-Back-Twin-Loop-Design-Muffler-Exhaust-/181038668463?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3ASubaru%7CModel%3AImpreza&hash=item2a26bedaaf&vxp=mtr

אני לא רוצה מהענקיים כמו של STI

יש מקום מומלץ או שבכל מוסך מורשה סובארו אפשר למצוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה אגזוז פתוח?

אגזוז לא מחליפים כי הוא נראה רע,אז מה אתה רוצה להשיג מההחלפה שלו חוץ מיופי?

חוץ מיופי? הוא במצב רע מקולף ונראה רע מאוד וחלוד ואני רוצה להחליף ועל הדרך כבר ליפות טיפה

אני לא מבין מה הבעיה שאני רוצה להחליף וליפות תרכב אני רק מבקש לדעת מקום שאולי עושה את זה או יש לו תדברים האלו שאפשר לדבר ולשאול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה צבע עמיד לטמפ' גבוהה תשייף אותו ותצבע אותו, זה יהיה הכי כלכלי והכי חוקי בשבילך.

מעבר לזה באמת שאין טעם וכל דבר נוסף יהיה בזבוז של כסף, לא יעבור טסט, וידביק לך שוטרים לתחת.

אם אתה בכל זאת רוצה לזרוק כסף סתם לך לסדנאת שיפורים ורק תבחר.. מחוץ לארץ לא תוכל להזמין, זה לא יאושר לך

ממשרד הרישוי וייתקע לך במכס לנצח.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה צבע עמיד לטמפ' גבוהה תשייף אותו ותצבע אותו, זה יהיה הכי כלכלי והכי חוקי בשבילך.

מעבר לזה באמת שאין טעם וכל דבר נוסף יהיה בזבוז של כסף, לא יעבור טסט, וידביק לך שוטרים לתחת.

אם אתה בכל זאת רוצה לזרוק כסף סתם לך לסדנאת שיפורים ורק תבחר.. מחוץ לארץ לא תוכל להזמין, זה לא יאושר לך

ממשרד הרישוי וייתקע לך במכס לנצח.

http://www.redline.co.il/oe-z/remus.html

זה חוקי? זה פה בארץ יש להם מלא אגזוזים וסופיות שאפשר להרכיב זה אפשרי וחוקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

remususa.com/epages/remus.sf/en_US/?ObjectPath=/Shops/remus/Categories/ProductLines/PowerSound

You can buy a Remus Powersound and keep the valve closed or partially open to reduce noise

All Remus distributors here in Israel say that it is a legal upgrade but like many modifications it's up to the cop who stopped you to decide

Worst case scenario is a 1000 Shekel fine and having to retest the car

To some people it's a risk worth taking, to others it's a waste of money

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...