Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור כבל מתח למצבר

dragonflight
שימו לב! השרשור הזה בן 7721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי נעל כבל יתן את החיבור הטוב ביותר... אבל חשוב שזה יהיה ברמה גבוהה, אפשר להשיג בהום סנטר נעלי כבל איכותיים...

Kenwood HU

Kenwood Rear 7*10 80W RMS Speakers

Morel Hybrid 6 Component System

Lightning Audio S2.300 1*340W RMS

Lightning Audio S2.250 2*75W RMS

Lanzar VIBE420 2*150W RMS

Rockford Fosgate 12" Subwoofer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אני קניתי מזה נעל כבל והיא מחוברת לכבל בקוטר 8G אבל יש שם עוד מלא מקום ככה שלא נראה לי שתהיה לך בעיה, רצוי להלחים את הכבל לנעל כדי להביא למגע מקסימלי... ודרך אגב נעל בודדה עולה 8 ש"ח(!) אבל אין מה לעשות...

Kenwood HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שיהיה בהום סנטר נעל ל4AWG, אין כבלים כאלה בשימוש ביתי.

בכל אופן אין צורך הבלחמה על רק למעוך אותו טוב או ם אתה מסיג טרמינל עם הברגה להריג טוב.

ההלחמה יכולה להינתך מהחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי בחנות שלישית!!!! שאין בה נעל קבל ל4 GAUGE. הוא שלח אותי לאיזה חנות אלקטרוניקה אני מקווה ששם יהיה.

מזל שהמצבר שלי בבגז' אחרת עוד הייתי הולך על כבל עבה יותר ואז בכלל הייתי אוכל אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל ... אני היתי כבר ב 10 חנויות !!! בשביל חיבור הכבל למצבר מצאתי נעל כבל עם הברגה והכל הסתדר, גם חיבור המינוס לשלדה עבר חלק ... אבל המינוס והפלוס מסרבים להתחבר למגבר, פשוט אין נעלי כבל 4GAUGE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך למגבר נעל כבל בצורת U?

מה קנית למינוס, טבעת?

אם טבעת תנסה לחתוך ממנה באמצע חתיכה ועם פלייר תנסה ליישר את הקצוות ולהכניס למגבר, הבנתי שאתה כנראה צריך U. לי אין את הבעיה הזו כי הכבל נכנס ישירות למגבר, אולי אפשר לראות את זה בצד ימין, ואני פשוט סוגר עליו בורג.

שתי חנויות האלק' שאמרו לי שאולי בהן יהיה, היו סגורות...אין מזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ... אני צריך נעלי כבל בצורת מזלג (U) בשביל המגבר כי הכבל "קצת" עבה מידי כדי להכניסו לקונקטור של המגבר והבורג לא נסגר, ניסיתי לדחוס את הכבל לנעל של 8GAUGE אבל הכבל בורח. את המינוס חיברתי עם טבעת ואין מצב להכניס את אותה הטבעת למגבר ...

חשבתי אולי לחתוך קצת כבל מהאמצע ואז להכניס אותו למגבר, מה אתה אומר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחתוך את הכבל, ובסופו של דבר אם אני לא אמצא בקרוב נעל מתאים זה גם מה שני אעשה. תכלס זה לא צריך להשפיע מכיוון שמה שחשוב היא ההתנגדות הכוללת של הכבל. הרי גם הקונקטור עצמו דק וגם למשל הפיוז שבדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו הקוטר המדויק של כבל בקוטר 4GAUGE?

Kenwood HU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהו הקוטר המדויק של כבל בקוטר 4GAUGE?

0.2 אינץ'.

אין צורך להזמין מחו"ל יש בארץ בטוח זה פשוט כנראה לא נפוץ כי רוב האנשים משתמשים במגברים בעלי הספקים נמוכים, דרך אגב לאיזה מגבר אתה מחבר 4G?

באוטודיפו מוכרים את זה אבל הם מוכרים רק חבילה של 40 חתיכות ב80 שקל. השאלה אם זה הגיוני לקנות 40 חתיכות בשביל אחת, אולי זה מה שאני אעשה בסוף אם אני לא אמצא בחנות אלקטרוניקה, גם ככה אני צריך בננות בשביל לחבר את החוטים לטרמינל של הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...