דף 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 47

נושא: שירות מחפיר מוסך "טל-נוע אשדוד"

חדש בפורום (< 41 הודעות)

שירות מחפיר מוסך "טל-נוע אשדוד"

קודם כל אני רוצה לציין שלפני שניגשתי לשם, פישפשתי קצת באינטרנט וקראתי דווקא ביקורות לא רעות
    בגלל זה האכזבה העצומה.

קודם כל כפי שאתם בטח יודעים המחירים שם הם מטורפים!!
    בואו נעזוב את זה בצד, אני השקעתי המון כסף על האוטו בביקור היום במוסך והשירות שקיבלתי היה מתחת לכל ביקורת!
    נתחיל בזה שהנציג בקבלה התקשר אליי בדחיפות וטען שהבלמים שלי גמורים! למרות שלא יכלתי התעקשתי לצאת מהעבודה לראות על מה מדובר, מה, איך אני לא מרגיש דבר כזה? הגעתי למוסך והתעקשתי שיראו לי מה זה בלמים גמורים, המוסכניק טען שזה ארוחת הצהריים שלו והוא צריך ללכת לאכול, התעקשתי שיראה לי את הבלמים, הוא הוריד גלגל אחד וזה הספיק לי בעין אפילו לא מקצועית לדעת שהבלמים בסדר, פתאום הוא הוסיף לי "ללאא, זה עוד 5000 ק"מ גמור" , הבנתם? פתאום הבלמים יכולים לסחוב עוד 5000 אלף כשטען שהבלמים גמורים...

הסיבה העיקרית שנכסנתי למורשה זה כי אני מתכוון למכור את הרכב בקרוב, והיה חשוב לי להשאר בקו של המורשה (כשאני מוכר אוטו חשוב לי שאני מוכר במצב תקין 100%( אבל הבחור בקבלה מצא איך לתפוס אותי בביצים "אני חייב לרשום את זה במחשב" , שוב פעם, אם אני רוצה למכור את הרכב ובאים למוסך צ'מפיון רואים את זה בהיסטוריה... בואו נגיד, אין לי עין מקצועית, אני לא מבין, הבחור צודק בטיחות קודמת לכל...

כאן זה לא נגמר, שוב פעם מתקשרים אליי בהיסטריה "איך נהגת על הרכב בצורה הזאת??? מה אתה לא שומע את הרעשים??" מנהל המוסך טוען שהג'אנט של הצמיג עקום והאוטו רועד "אני יעשה בשבילך 250 ש"ח ג'אנט", פה כבר אכלתי עצבים, בואו נגיד שיש בעיה, אחרי שהשקעתי במוסך סכום נכבד מאוד לכל הדעות, לא יכלו לבוא לקראתי?? שלא יז**נו בשכל כל מוסך יש לו בערמות ג'נטים זרוקים... יודעים מה? שוב נבוא לקראתם כל מה שיגידו הם צודקים, מה מסתבר? כמה חודשים לפני, כשנקראתי ל-RECALL בנוגע למכסה מנוע, התלוננתי שיש רעשים קצת במנוע בזמן העברת הילוכים (ככה זה נשמע לי, אני לא טוב בהסברים טכניםם) לטענת הפקיד בקבלה, הוא לא יודע על מה אני מדבר "ככה זה הרעש של סיאט איביזה" ... אוקיי אני לטומי חשבתי שיכול להיות שזה באמת הרעש של הרכב והמשכתי לסוע ככה כמה חודשים עד הטיפול... אבל פתאום כשהרכב כבר על הליפט בטיפול פתאום זה "איך נהגת על הרכב ככה??" פה כבר לא יכלתי ואמרתי למנהל המוסך שלא יסדר שום דבר, פה אני יודע שאני צודק ואני לא יתן שיעשו ממני צחוק! בינתיים רציתי לבדוק כמה עולה ג'נט, המנהל ראה שאני לא מתכוון לוותר, ופתאום "אתה יודע מה?? יאללה בשבילך נתן לך ג'נט מתנה"

הלכתי לפנצרייה "מנשקו" באשדוד איפה שקניתי 4 צמיגים חדשים כשרק קניתי את האוטו, הסברתי לו מה אמרו לי במוסך, הוא בדק ואמר שזה שטויות ושזה לא קשור בכלל ואפילו לא רצה לקחת ממני תשלום (על ההרכבה של הצמיג על הג'נט החדש) מזל שהתעקשתי על הג'נט כי אז בכלל הייתי מתוסכל מעצבים, כמה אצל מנשקו ?? 100 ש"ח ואני בטוח שאם הייתי צריך והייתי מחפש יותר טוב הייתי מוצא גם בפחות.

בשביל הסכום כסף הגדול שהשקעתי, אני מאוד מאוכזב מרמת השירות שהיה לא נעים ולא מקצועי בעליל מהפקיד בקבלה ועד למנהל המוסך ובעיקר הרגשה שיצאתי פראייר.

שוב כמו שאמרתי, מזל שאני מוכר את הרכב הזה, וגם אם הייתי נשאר איתו אני בחיים לא מתקרב לשם יותר!

תסלחו לי על ההודעה הארוכה, הייתי חייב לפרוק את העצבים.

נערך לאחרונה על ידי shaul23 : 10/12/12 ב-22:49

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של MoshE86

בעניין: שירות מחפיר מוסך "טל-נוע אשדוד"

אוי... זה מה שהעתיד צופן לי?

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

5,000 ק"מ לברקסים זה לא הרבה. יכול להיות שבהחלט ניסו לדחוף לך אבל אם היית אומר שאתה לפני מכירה ורוצה שיעשו רק את המינימום ההכרחי, לא היה עולה הנושא הזה ומקסימום היו מתריעים בפניך. אם רכב לא בולם ועושה תאונה קטלנית מגיעים למוסך שטיפל בו ואתה רוצה שיגידו שלא רצו להעמיס הוצאות על הלקוח?! תאמין לי שאתה גם לא רוצה על המצפון שלך למכור אוטו עם ברקסים גמורים. אין מה לעשות, רכב זה הוצאות, תתרגל ואל תיקח ללב ואל תלך אליהם שוב אם אתה מרגיש שהם לא אמינים בעיניך.

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של maxcher

קבלה , משהו , אסמכתא , אישוש לסיפור? שם הנציגים שטיפלו בך?
    יש משהו חוץ מסיפור קורע לב?
    ציטוט Skins כתב: הצג הודעה
    9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של Driver

באמת שירות מתחת לכל ביקורת, אבל זה ידוע האמת.
    כתושב העיר, וכבעל סיאט לשעבר עברתי ניסיון רע מאוד במוסך הזה, מאז נשבעתי שלא אתקרב לשם..

נחסמתי :( הסימלון של אלעד

אתה טוען שאין לך עין מקצועית ובאותה נשימה גם משתלח במוסך ובנציגיו. אינני מכיר את המוסך בכלל וגם אותך לא, לכן זה היה מאוד עוזר אם היית מצרף תמונה של הג'אנט שלכאורה פגוע כדי שנוכל לשפוט האם באמת יש כאן נזק או שמא המוסך באמת ניסה לעשות עליך קופה.
    לעניין הבלמים: המוסך צודק. כאשר טווח טיפולים עומד על לפחות כל 10K ק"מ, יוצא שהרפידות שלך אמורות להתכלות עוד בטרם יגיע הטיפול הבא, לכן אם אכן עוביין מותיר להן 5K ק"מ, יש צורך אמיתי להחליפן.

אחראי ראשי הסימלון של falou

לא מבין מה הבעיה בשירות, להוציא זה שהג'נט יותר יקר מפנצ'ריה.
    uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

חדש בפורום (< 41 הודעות)

חברה, הוצאתי מעל 3 אלף שקל בחלקים במחירים הזויים וטיפול באוטו, השירות שציפיתי לקבל גם מבחינת הגישה של הנציגים שהייתה מתנשאת וזלזול בבן אדם שזו הוצאה מאוד גדולה בשביל היא הסיבה ההעיקרית על "ההשתלכות" הזאת

עם כל הכבוד, חשבתי שלפחות במוסך מורשה יש סטנדרטים קצת יותר גבוהים ממוסך שכונתי - זה מה שהרגשתי והרגשתי חובה לשתף! תעשו עם זה מה שאתם רוצים, אני לא מחפש רחמים.

במקרה היה איתי בחור שקצת מבין יותר ממני ברכבים והוא אמר לי שלדעתו הבלמים נראים בסדר גמור...
    אתם יודעים מה חבל שלא צילמתי את הבלמים שהייתה לי הזדמנות, אבל ההתחמקות של המוסכניק שטען שזו ארוחת הצהריים שלו (למה אמרו לי לבוא בכלל אם ככה?) ופתאום ההוספה של "עוד 5000 אלף קילומטר הם גמורים" - איך בכלל קובעים קריטריון כזה? לפי מה? איך הוא יודע שזה 5000 אלף ולא 10000 ? (זה אני באמת רוצה לדעת) והפקיד בקבלה עם גישה מזלזלת, איך אני יגיד את זה הרגשתי כאילו מנסים לדחוף לי בכח בלמים..

ולזה שמעליי (falou) - האם זו לא רשלנות לתת לי ליסוע עם ג'נט עקום ולהגיד שזה הרעש של האוטו ? כנראה שבכלל הם לא בדקו לי את זה שכנקראתי ל-RECALL והתלוננתי על זה.
    אם זה שירות בסדר לדעתך שתיהיה בריא. ועוד זה רשום בהיסטוריה במחשב שלהם

ציטוט shaul23 כתב: הצג הודעה
    קודם כל אני רוצה לציין שלפני שניגשתי לשם, פישפשתי קצת באינטרנט וקראתי דווקא ביקורות לא רעות
    בגלל זה האכזבה העצומה.

כאן זה לא נגמר, שוב פעם מתקשרים אליי בהיסטריה "איך נהגת על הרכב בצורה הזאת??? מה אתה לא שומע את הרעשים??" מנהל המוסך טוען שהג'אנט של הצמיג עקום והאוטו רועד "אני יעשה בשבילך 250 ש"ח ג'אנט", פה כבר אכלתי עצבים, בואו נגיד שיש בעיה, אחרי שהשקעתי במוסך סכום נכבד מאוד לכל הדעות, לא יכלו לבוא לקראתי?? שלא יז**נו בשכל כל מוסך יש לו בערמות ג'נטים זרוקים... יודעים מה? שוב נבוא לקראתם כל מה שיגידו הם צודקים, מה מסתבר? כמה חודשים לפני, כשנקראתי ל-RECALL בנוגע למכסה מנוע, התלוננתי שיש רעשים קצת במנוע בזמן העברת הילוכים (ככה זה נשמע לי, אני לא טוב בהסברים טכניםם) לטענת הפקיד בקבלה, הוא לא יודע על מה אני מדבר "ככה זה הרעש של סיאט איביזה" ... אוקיי אני לטומי חשבתי שיכול להיות שזה באמת הרעש של הרכב והמשכתי לסוע ככה כמה חודשים עד הטיפול... אבל פתאום כשהרכב כבר על הליפט בטיפול פתאום זה "איך נהגת על הרכב ככה??"
    א. אף אחד לא חייב לך ג'אנט מתנה , לא משנה כמה כסף הוצאת. וכמה עולה הג'אנט.
    שנית , כשאמרו לך "איך נהגת על הרכב ככה" התכונוו עם ג'אנט עקום , ולא לרעשים שאתה שומע.

במקרה היה איתי בחור שקצת מבין יותר ממני ברכבים והוא אמר לי שלדעתו הבלמים נראים בסדר גמור...
    אתם יודעים מה חבל שלא צילמתי את הבלמים שהייתה לי הזדמנות, אבל ההתחמקות של המוסכניק שטען שזו ארוחת הצהריים שלו (למה אמרו לי לבוא בכלל אם ככה?) ופתאום ההוספה של "עוד 5000 אלף קילומטר הם גמורים" - איך בכלל קובעים קריטריון כזה? לפי מה? איך הוא יודע שזה 5000 אלף ולא 10000 ? (זה אני באמת רוצה לדעת) והפקיד בקבלה עם גישה מזלזלת, איך אני יגיד את זה הרגשתי כאילו מנסים לדחוף לי בכח בלמים..
    תקרא
    ציטוט אלעד כתב: הצג הודעה
    לעניין הבלמים: המוסך צודק. כאשר טווח טיפולים עומד על לפחות כל 10K ק"מ, יוצא שהרפידות שלך אמורות להתכלות עוד בטרם יגיע הטיפול הבא, לכן אם אכן עוביין מותיר להן 5K ק"מ, יש צורך אמיתי להחליפן.
    אני לא מבין את ההשתלחות שלך במוסךך , התקשרו אליך , הודיעו לך "הבלמים גמורים" , אמרו לך להגיע במיידי למוסך, או שהגעת על דעת עצמך כמה שיותר מהר? הגעת למוסך , נפלת על ארוחת הצהריים של המוסכניק , אני ממש לא הייתי נשאר לעזור לך , כשאני עובד כל היום ויש לי הפסקה.
    על הבלמים ענו לך , דבר שני , איך קישרת בין הרעש ששמעת לפני כמה חודשים לבין הג'אנט העקום? , אתה אומר שבריקול התלוננת על רעשים במנוע , ועכשיו אתה מקשר בין זה לבין הג'אנט? הג'אנט לא יכל להתעקם בחודשים האלה עד שהגעת למוסך?
    בקיצור את הפרסומת שלך הרווחת.

נערך לאחרונה על ידי maxcher : 11/12/12 ב-19:01

חדש בפורום (< 41 הודעות)

בעניין: שירות מחפיר מוסך "טל-נוע אשדוד״

תקרא לי פרנואיד אבל למה יש לי הרגשה שאתה קשור למוסך שם??
    עובדה שבסוף הוא נתן לי את הגאנט ללא תמורה.
    ותעשה לי טובה אני לא ילד ותיהיה בטוח שפרסום כאן בפורום לא מעניין אותי.

טוב כמו שאמרתי הרגשתי חובה לשתף , מי שרוצה אסמכתאות שיפנה אליי בפרטי, אם לדעתכם זהו שירות טוב שיבושם לכם.

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של danielfp02

ואני עוד רציתי לעשות שם את הטיפול הבא שלי.
    Volkswagen POLO 6R

אתה יכול בבקשה לפרסם תמונה של הג'אנט הפגום לכאורה?

תקרא לי פרנואיד אבל למה יש לי הרגשה שאתה קשור למוסך שם??
    עובדה שבסוף הוא נתן לי את הגאנט ללא תמורה.
    ותעשה לי טובה אני לא ילד ותיהיה בטוח שפרסום כאן בפורום לא מעניין אותי.

טוב כמו שאמרתי הרגשתי חובה לשתף , מי שרוצה אסמכתאות שיפנה אליי בפרטי, אם לדעתכם זהו שירות טוב שיבושם לכם.
    אתה פרנואיד , אני לא עובד שם , בכל מקרה , מאוד מוזר , יש לך את היכולת ללכלכך כאן על המוסך , אבל להציג ראיה כלשהיא שמאששת את הטענה שלך אתה מוכן לשלוח רק בפרטי , אז אני מוכן להיות שפן נסיונות , אתה מוכן לשלוח לי בפרטי משהו שמאשר?
    לא ענית על שום דבר שכתבתי , מה הקשר בין הג'אנט לתלונה שלך על רעש מהמנוע , עובדה שהוא נתן לך את הג'אנט זו עובדה , אבל זה שהוא לא היה חייב לתת לך זה גם עובדה
    מה שאני בא להגיד זה שכמוך יש כמה וכמה כל כמה ימים , באים , משמיצים , אבל ראיות לתמוך בטענות שלכם אין משהו קונקרטי , ואז נעלמים , אבל הנזק כבר נעשה.

עדיין ממתין לתמונה של הג'אנט.

16. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של Shotdown

חשבת שמוסך מורשה שונה ממוסך חאפרים וטעית? לא נכון.
    מניסיון שלי עם מכונאי ששמו משום מה רץ מפה ועד מיאמי, אני הייתי מכניס את האוטו להחליף חוטי הצתה, והייתי מקבל חשבון שצריך למכור כליה בשבילו, ובחשבון הוחלפו דברים שאפילו לא יצאו מהפה שלך בטעות - זה באסה, לך עכשיו תתנגח עם מכונאי או שיחזיר לך את החלפים או שיחזיר לך כסף.

לדעתי כל עוד יידעו אותך זה שיקולים שלך האם להחליף או לתקן, במידה והיו מחליפים על דעת עצמם ואז מחייבים אותך - כאן הייתי מצדיק אותך 100%
    בכל אופן גישה זה אחד הדברים הכי חשובים לדעתי, ברגע שהגישה ח-ר-א לא משנה כמה העבודה טובה, זה לא שווה את זה. וכמובן לא ההפך, שהגישה טובה והעבודה לא.

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

דף 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. שירות מחפיר מבית פולסווגן - (התייעצות)
    By shofofo in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 18/10/12, 9:05
  2. תגובות: 57
    הודעה אחרונה: 01/08/10, 1:17
  3. שגריר - שירות מחפיר
    By אדוה in forum רכב כללי
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 25/10/05, 14:00

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות