Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות - ניסאן טידה, ניסאן נוט, סוזוקי sx4 סדאן

Dr_K
שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח לעצה, אני מחפש רכב משפחתי אמין וחסכוני עם תא מטען גדול (שנכנסת בו עגלת תינוק)

ההתלבטות הינה בין ניסן טידה, ניסן נוט וסוזוקי sx4 סדאן,

לפי מה שראיתי כולן חסכוניות, ולסוזוקי המטען הגדול ביותר,

אשמח לקבל קצת חוות דעת עליהן, מי מהן עדיפה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסכונית מבין כולן תהיה הניסאן נוט, ומבחינת תא מטען בהחלט הסוזוקי הגדולה ביותר (15 ל' יותר מהטידה, לא משמעותי).

בשלושתן, אגב, עגלת תינוק ועוד ציוד יכנסו בלי מאמץ.

אני מציע לעשות נסיעת מבחן בשלושתן ולהחליט. בסך הכל מדובר ברכבים העונים על צרכים דומים - של אמינות, חסכוניות ועלות. מצמד הניסאן תוכלו להתרשם אצלנו במגרשי הטרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסכונית מבין כולן תהיה הניסאן נוט, ומבחינת תא מטען בהחלט הסוזוקי הגדולה ביותר (15 ל' יותר מהטידה, לא משמעותי).

בשלושתן, אגב, עגלת תינוק ועוד ציוד יכנסו בלי מאמץ.

אני מציע לעשות נסיעת מבחן בשלושתן ולהחליט. בסך הכל מדובר ברכבים העונים על צרכים דומים - של אמינות, חסכוניות ועלות. מצמד הניסאן תוכלו להתרשם אצלנו במגרשי הטרייד אין.

לנוט תא מטען קטן ,לדעתי לא מתאימה למשפחה.

הייתי הולך על הסזוקי , תא מטען ענק ואמינות שאינה מוטלת בספק.

וצריכת דלק 1:12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנוט תא מטען קטן ,לדעתי לא מתאימה למשפחה.

לא מסכים.

לנוט תא מטען עמוק, והשורה השנייה של המושבים זזה על המסילה - אפשר להגדיל את הבגאז'. אבל גם ללא ההגדלה עגלה נכנסת.

מרחב פנים מפתיע לטובה. בהחלט רכב מתאים למשפחה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בניגוד לרכבים ארופאים שאמינותם בינונית מינוס יש כאן 3 מכוניות אמינות.

גם הסוזוקי וגם הניסאנים אמינים.

אני יכול לספר מצידי על הסוזוקי:

אמינות מושלמת ,טיפולים זולים-אין רצועת טיימינג או צורך בהחלפת מסנן דלק,

שמן גיר כל 165000K או 11 שנים ומצתי אירידיום כל 100K ק"מ.

גובה הרכב מאפשר כניסה ללא התכופפות וחסכון בצריכת דלק-1.12 .

תוסיפו את תא המטען הגדול בקטגוריה 515ל וקיבלתם חבילה מושלמת.

בכלל אחרי הסוזוקי הזאת אין לי ספק מה אקנה..סוזוקי.

גם טידה ונוט מכוניות אמינות-נראה לי שמחירי הטיפול שלהם אצל קרסו גבוהים יותר.

-בדוק היטב את הנקודה(לא טיפלתי לשמחתי מעולם אצלם אבל חברים שטיפלו ברנו מבכים את הרגע).

בהצלחה!

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמת מה התקציב אבל מבין כל האפשרויות שרשמת - למשפחה הכי תתאים הנוט.

עד לפני 3 שבועות ראיתי אחת בסניף קרסו טרייד אין בראשון עם 40,000 ק"מ במחיר מצחיק של 62,000 שנת 2008.

יפייפיה ונראת מבחוץ ומבפנים כחדשה.

הרכב מאוד פרקטי, נח וחסכוני ובהחלט הייתי שם אותו בעדיפות ראשונה (בתור אחד עם ילד שהחליף את הפיאט פונטו ברנו בגלל אילוצי בגז').

לאחר מכן הייתי בוחר בניסן טידה שהיא תהיה פחות נוחה ומכוערת בצורה בלתי מוסברת אבל אמינה לאורך זמן. אני מכיר כמה סוכני שטח שנוהגים ברכב ולא מתלוננים על בעיות אמינות או נוחות.

סוזוקי אני לא מכיר באופן אישי, כשחיפשתי רכב העדפתי להתעלם ממנו בצורה לא ברורה....

ניסיתי, גיליתי, קניתי ונהנה - רנו מגאן !

כשחושבים מחוץ לקופסא, לעיתים מופתעים - שברולט קרוז 2011!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...