Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורץ בודק את השטח? (או: הסיפור המוזר בשעת לילה מאוחרת)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 4149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזרתי לא מזמן מבילוי לדירתי הקטנה, שהיא בעצם יחידת דיור שהיא חצי מרתף של וילה. האור דולק ואני יושב מול המחשב.

פתאום אני שומע את השער נפתח וצעדים בשביל הגישה. כמה שניות מאוחר יותר, והתריסים של החלון מוזזים למטה! איזה חוצפן אחד מעז להסתכל לי לתוך הבית בשתיים בלילה!

אני תופס את המפתחות וקופץ החוצה, אבל הוא כבר נעלם. ואני חשבתי שבטוח לגור בשכונה שקטה בהרצליה...

מקווה לפחות שהוא הספיק להסתכל קצת פנימה ולראות שאין אצלי שום דבר ששווה גניבה :roll::-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כלב, אין תחליף לכלב טוב.

בזכות הכלב שלי (ז"ל, אבל גם עכשיו אנחנו מחזיקים 2) תפסנו פעם, שכן שלי ואני, פורץ ששבר לו שמשה והוציא את המערכת שהחביא בשיחים ואצלי בקורולה היה מברג תקוע בגומי של החלון.כשאתה תופס אותם תתפלא כמה הם פחדנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקטע המוזר, שלא היססתי ליותר משתי שניות לפני שיצאתי החוצה רק עם המפתחות ביד. אפילו לא ניסיתי להביא איזה מקל איתי...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקטע המוזר, שלא היססתי ליותר משתי שניות לפני שיצאתי החוצה רק עם המפתחות ביד. אפילו לא ניסיתי להביא איזה מקל איתי...

אולי זה ההבדל. לנו במושבים יש נשק,גם פרטי וגם לשמירה - ממחס"נ המושב. כששנים מכוונים אליו והכלב בתחת שלו , הוא אחר. (היום, עם חוק דרומי , הייתי נוהג אחרת בחלאה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שיכלה להגמר לא טוב, אני במקומך הייתי יוצא לפחות עם סכין מטבח טובה.

במצב כזה אתה צריך כל דבר שיעזור לך ב worst case scenario.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יזיק אם תגיש תלונה במשטרה.

להבא:

1. מצלמה אינפרא אדום פשוטה בחוץ + מוניטור בבית

2. הקלטה של מכונת יריה מחוברת למערכת בווליום גבוה מאוד, רק ללחוץ על ה PLAY :lol:

3. אם כבר יצאת, צא עם אלת בייסבול ותצעק חזק (הייתי ממליץ על סכין קצבים, אבל אתה לא בקטע של בשר אז בטח אין לך :lol: )

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה ההבדל. לנו במושבים יש נשק,גם פרטי וגם לשמירה - ממחס"נ המושב. כששנים מכוונים אליו והכלב בתחת שלו , הוא אחר. (היום, עם חוק דרומי , הייתי נוהג אחרת בחלאה).

גם אני מושבניק.

3 בוקסרים משוחררים בחצר, מעולם אפילו לא ניסו לפרוץ, מלבד פעם אחת, כשלא היינו בבית.

השכן שמע צרחות איימים ויצא החוצה (עם אקדח כמובן), הספיק לראות את הפורצים מזנקים מעל הגדר המפרידה לתוך השטח שלו, חבולים ומזועזעים, והמשיכו בהימלטות מחוץ לחצר שלו.

מאז כשאני בעבודה בלילה, אחד הבוקסרים ישן בתוך הבית...

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יזיק אם תגיש תלונה במשטרה.

להבא:

1. מצלמה אינפרא אדום פשוטה בחוץ + מוניטור בבית

2. הקלטה של מכונת יריה מחוברת למערכת בווליום גבוה מאוד, רק ללחוץ על ה PLAY :lol:

3. אם כבר יצאת, צא עם אלת בייסבול ותצעק חזק (הייתי ממליץ על סכין קצבים, אבל אתה לא בקטע של בשר אז בטח אין לך :lol: )

איציק

לא יזיק אבל גם לא יועיל, ואתה יודע את זה...

אבל אהבתי את הרעיון של המצלמה וההקלטה :lol:

אין לי אלת בייסבול אבל לא תאמין מה יש לי במקום...

סבתא שלי עבדה במשך שנים ברבלון. אחרי שהיא עברה לחו"ל גרתי אצלה בדירה כמה שנים. כשמכרנו את הדירה עשינו סדר בדברים ובין השאר מצאנו שם את הדבר הבא:

attachment.php?attachmentid=317683&stc=1&d=1354983569

כן, זאת פצירה ענקית שכתוב עליה רבלון. נראה harmless אבל יש לי תחושה שזה יכול להכאיב :lol:

IMG_20121208_181244.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אני במקומך הייתי יוצא לפחות עם סכין מטבח טובה.

תגדיר טובה:

Arcos?

Global?

Shun?

:lol:

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצאת עם סכין גם לא הכי נכון במידה ואתם לא הולכים להשתמש בה ולהשתמש נכון, כי היא יכולה לעבוד לכיוונכם

אם זה רק בשביל להפחיד הרעיון לא טוב

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצאת עם סכין גם לא הכי נכון במידה ואתם לא הולכים להשתמש בה ולהשתמש נכון, כי היא יכולה לעבוד לכיוונכם

אם זה רק בשביל להפחיד הרעיון לא טוב

מחזק , אם אתה יוצא ולא מתכוון להשתמש בנשק , אז כדאי שתדע טוב מה אתה עושה , כי נשק מטווח קצר יכול להיות אסון לכל אחד מהצדדים. עם אקדח זה כבר סיפור אחר.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם גרים במושבים, ויש להם את ההיתר לנשוא אקדח.

מי שגר בבית פרטי, כלב או כלבים זה פתרון מעולה (גם לדירה אגב).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...