Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת לגבי רמקולים של BOSS

alfa_romeo11
שימו לב! השרשור הזה בן 7164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך הרמקולים האלה? http://www.need4sound.co.il/Product.asp?Pid=6904&Cat2Cat1ID=3181&Cat2ID=0

שווים קנייה? והאם הם עדיפים על הפיוניר 400?

עדים לנו כוכבי מרום, לרובאית שהיא חלום...

רובאית 51 כבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא רואים בכלל

את האמת שמעתי מ כמה אנשים כבר שיש לבוס רמקולים חזקים מאוד...( יחסית למחיר )

את האמת לא שמעתי אותם אז אל תתפוס אותי במילה זה רק מה שאנשים אמרו לי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רמקולים אין לי שמץ של מושג, אך רציתי לציין שזה מותג לכל דבר, ולא מומלץ לרכוש רמקולים על ידי המלצות מהאינטרנט, רמקולים זה דבר אינדווידואלי, היתי ממליץ לך לנסות לשמוע אותם בחנות או משהו דומה.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת אני מסכים עם מיק אבל זה לגבי רמקולים קדמיים שהם הבמה המרכזית עם זה רמקולים אחוריים( במיוחד עם יש סאב וקומפוננט ) פחות חשובים ואין להם הרבה מאוד סוגים של צלילים הטויטר שם לא כזה משמעותי כמו בקומפוננט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי קבע שאכן יש לו במה קידמית ?

אולי יש לו רק רמקולים מאחורה ? (זה לא מצב נדיר.....)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אחי מגנט של 80 אונץ זה מה שיש לי בסאב נראה לי שיא המוזר ששמים מגנט 2 קילו ברמקול

יש לי רמקולים של AUDIOBAHN והם 215 וואט RMS והמגנט הוא 40 אונץ באתרים בארה"ב שהסתכלתי המחיר שלהם הוא 40 דולר שלי עלו 100 דולר אז לא יודע זה נראה לי יותר כמות ופחות איכות אם אתה מבין

שוב גבר זו דעתי כי ביקורות על הרמקולים האלה לא מצאתי ולא שמעתי אותם...

אם זה עדיף על הפיוניר תלוי איזה דגם בדיוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה אתה מדבר על המגנט, כי אין לו משחק פה ...

(חוץ מלמסת האלמנט כמובן :)

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה לא יודע אחי אני לא מבין גדול כמוך אבל לפי מה שאני רואה בכל מקום כמעט ככל שהרמקול יותר חזק ואני לא מדבר על חברות בחאווה אז גם המגנט יותר גדול אני לא יגיד לך שאני מבין ממש מה התפקיד שלו כי אני לא אבל זה הרושם שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אתקן אותך, זאת טעות,

אין שום קשר ישיר בין מסת המגנט לבין ההספק שהאלמנט יכול לקבל.

דרך אגב אין בכלל קשר בין מסת המגנט לבין עוצמתו, (יש מגנטים פיצפוניים מאוד עוצמתיים, לשם ההשוואה)

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע תסכים איתי שיש פה משהו

אז אולי העלות של ייצור מגנט קטן ועוצמתי יחסית יקרה בהשוואה למגנט יותר גדול באותה עוצמה (משהו שנראה לי יותר הגיוני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה כלום, זאת לא אינדקציה לקנות אלמנט

עוד מעט תגיד לי שמגבר ששוקל יותר מגבר אחר, משמע הוא חזק יותר

אין קשר בין השניים

זה כמו שתגיד שמנוע של 10 ליטר, יותר חזק ממנוע של 5 ליטר, זה לא הנתון שאתה צריך להסתכל עליו

זה לא המדד.

בדיוק כמו בסאבים, הגודל שהממברנה לא קובע את עוצמת הסאב, יש סאבים של 12" שיכולים לקבל 1000 וואט, לעומת זאת יש סאבים של 24" שיכולים לקבל 500,

מתחיל להבין את העיניין

?

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...