Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תתחילו להיפרד מהסקרימרים

הדארמה
שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתם כל R1 שנשמע כמו טרקטור, כי ימאהה ישנו את סדר הדפיקות - שיהיה כמו זה שבאופנוע של רוסי.

ככה גם 4 צילינדרים בשורה יישמעו כמו V4 ויעבדו כמו V4, כלומר שהות ארוכה יותר להתאוששות, וידידותיות למשתמש.

לי נראה ששאר היצרנים יעשו אותו דבר - מסיבות של תועלת וגם של אופנה. כי כמה זמן אפשר יהיה למכור אופנועים עם טכנולוגיה מהדור הקודם ולהגיד שהם אופנועי על?

בקיצור, ולמרות שלג'י.פי כבר לא אגיע (אלא כצופה), אוותר בשמחה על הסקרימרים, לטובת הטרקטורים שיעבדו הרבה יותר טוב על כבישי ישראל עתירי האחיזה.

נו, אז מי מביא לי עכשיו טרקטור מרובע-צילינדרי עם כידון גבוה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתם כל R1 שנשמע כמו טרקטור, כי ימאהה ישנו את סדר הדפיקות - שיהיה כמו זה שבאופנוע של רוסי.

ככה גם 4 צילינדרים בשורה יישמעו כמו V4 ויעבדו כמו V4, כלומר שהות ארוכה יותר להתאוששות, וידידותיות למשתמש.

לי נראה ששאר היצרנים יעשו אותו דבר - מסיבות של תועלת וגם של אופנה. כי כמה זמן אפשר יהיה למכור אופנועים עם טכנולוגיה מהדור הקודם ולהגיד שהם אופנועי על?

בקיצור, ולמרות שלג'י.פי כבר לא אגיע (אלא כצופה), אוותר בשמחה על הסקרימרים, לטובת הטרקטורים שיעבדו הרבה יותר טוב על כבישי ישראל עתירי האחיזה.

כן, אבל זה בתנאי שאתה רוצה את האופנוע לצרכים הנ"ל (ידידותי , זמן תיקון שגיאות, התאוששות הצמיג וכו')

מה אם אתה מעוניין גם ביכולות ווקליות? האין זה צורך לגיטימי?

אישית, אני מת על צליל של "ארבע לרוחב" מיילל על גבול המנתק.

יהיה זה חבל לראות אותם הולכים...איפה דוהאן שיסביר לנו קצת איך מא(ע)לפים סקרימר.....

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוהאן רכב על וי-4 אל תשכח. וחלק לא קטן מהזמן הוא בכלל היה על ביג-בנג

הונדה לא התחרתה על סקרימרים, כמעט מעולם. הסופרבייק השנה הוא אחד החריגים היחידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוהאן רכב על וי-4 אל תשכח. וחלק לא קטן מהזמן הוא בכלל היה על ביג-בנג

הונדה לא התחרתה על סקרימרים, כמעט מעולם. הסופרבייק השנה הוא אחד החריגים היחידים.

אכן V4 אבל פעימות הכח שלו היו מסודרות בצורה "סקרימרית" לחלוטין

להבדיל מכמעט כל יתר היצרנים (כולל יתר ההונדות)

את שנותיו האחרונות ב500 הוא בילה - מרצונו - על סקרימר.

אחחחח...

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאמת, שאלה שטורדת את מנוחתי מזה זמן מה - איך זה שמאז פריצת עידן ה- MotoGP עוד לא ראינו אופנוע V4 סדרתי של אחת הקבוצות הגדולות?

(ואיפה האורך שיתקן אותי:wink: ?)

נראה לי כמו פתרון מתבקש, שינצל את הטוב שבכל העולמות + יתן ניחוח של מירוצי גראנד פרי.

Little Max

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאמת, שאלה שטורדת את מנוחתי מזה זמן מה - איך זה שמאז פריצת עידן ה- MotoGP עוד לא ראינו אופנוע V4 סדרתי של אחת הקבוצות הגדולות?

(ואיפה האורך שיתקן אותי:wink: ?)

נראה לי כמו פתרון מתבקש, שינצל את הטוב שבכל העולמות + יתן ניחוח של מירוצי גראנד פרי.

Little Max

ובכן אל תשכח רק מה מי כל אחד מריץ כעת -

1. הונדה V5 : יש שמועות שהבלקבירד הבא יהיה איתו

2. ימאהה 4 לרוחב : זה מה שכבר יש

3. קאוואסאקי 4 לרוחב : שוב מייצרים כבר

4. דוקאטי V4 : למה 4 בוכנות מפיקות יותר הספק אבל לכביש מטעמי מסורת ושונות ישארו עם 2

5. אחרונים חביבים סוזוקי V4 : לא יהיה בכביש גם כי נגד המסורת שלהם וגם בגלל שת"פ עם קאוו' לא יצאו עם דברים שונים מדי.

ודבר אחרון הוא שהתקנון אוסר על הכלים של GP להיות מבוססי דגמי כביש , ראה מקרה WCM והיציקות מנוע של ה R1 שלהם מתחילת העונה (רמז קטן, לא הורשו להשתתף)

אדום! רק אדום!!!!

מה אין במלאי?

רק Kתום !! רק Kתום !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מחשבה,

זה ממש ישנה כאשר האופנוע יהיה בסל"ד חמש ספרתי?

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן אל תשכח רק מה מי כל אחד מריץ כעת -

1. הונדה V5 : יש שמועות שהבלקבירד הבא יהיה איתו

2. ימאהה 4 לרוחב : זה מה שכבר יש

3. קאוואסאקי 4 לרוחב : שוב מייצרים כבר

4. דוקאטי V4 : למה 4 בוכנות מפיקות יותר הספק אבל לכביש מטעמי מסורת ושונות ישארו עם 2

5. אחרונים חביבים סוזוקי V4 : לא יהיה בכביש גם כי נגד המסורת שלהם וגם בגלל שת"פ עם קאוו' לא יצאו עם דברים שונים מדי.

ודבר אחרון הוא שהתקנון אוסר על הכלים של GP להיות מבוססי דגמי כביש , ראה מקרה WCM והיציקות מנוע של ה R1 שלהם מתחילת העונה (רמז קטן, לא הורשו להשתתף)

לגבי סעיף מס' 4 - דווקא יש סיכוי, שבשל התקנות החדשות שייכנסו ל-GP בעוד כשנתיים, יפתחו דוקאטי מנוע V2 ל-GP , (זה ישתלם יותר מבחינת המשקל המינמאלי של האופנוע) שהטכנולוגיה שלו, כמובן, תזלוג אח"כ לכביש הציבורי

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד על דעתי - היפנים לא יוכלו להריץ תצורה אחת בג'י.פי ואחרת באופנועי העל שלהם. זה פשוט לוקח זמן.

קשה לדעת מה יהיה עם הונדה, השמועות מדברות על גירסת כביש של ה-V5.

אני מעריך שימאהה ישנו את סדר הדפיקות ויהפכו את ה-R1 לטרקטור.

לא אתפלא אם סוזוקי יוציאו V4, למרות המחיר (הרבה יותר יקר לייצר).

דוקאטי כבר הכריזו על גירסת כביש אקזוטית ל-V4.

אני מעריך שקוואסאקי ילכו בעקבות הדו-בנג, וישנו את סדר הדפיקה, לאור ההצלחה של ימאהה.

מי שאל על סל"ד חמש ספרתי? למה זה קשור לסדר הדפיקות? לא נראה לי שתיקרת הסל"ד באופנוע של רוסי ירדה בעקבות שינוי סדר פעימות הכוח.

אני מצפה כבר לשוק, להלם ולתדהמה של תערוכת מילאנו 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עומד על דעתי - היפנים לא יוכלו להריץ תצורה אחת בג'י.פי ואחרת באופנועי העל שלהם. זה פשוט לוקח זמן.

קשה לדעת מה יהיה עם הונדה, השמועות מדברות על גירסת כביש של ה-V5.

אני מעריך שימאהה ישנו את סדר הדפיקות ויהפכו את ה-R1 לטרקטור.

לא אתפלא אם סוזוקי יוציאו V4, למרות המחיר (הרבה יותר יקר לייצר).

דוקאטי כבר הכריזו על גירסת כביש אקזוטית ל-V4.

אני מעריך שקוואסאקי ילכו בעקבות הדו-בנג, וישנו את סדר הדפיקה, לאור ההצלחה של ימאהה.

מי שאל על סל"ד חמש ספרתי? למה זה קשור לסדר הדפיקות? לא נראה לי שתיקרת הסל"ד באופנוע של רוסי ירדה בעקבות שינוי סדר פעימות הכוח.

אני מצפה כבר לשוק, להלם ולתדהמה של תערוכת מילאנו 2006

לדעתי טיגר התכוון בשאלה אם בסל"ד חמש סיפרתי עדיין יש משמעות לסדר פעימות הכוח או שזה "מתערבב" שם ליללה שוב (מבחינת הסאונד בלבד)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מהלך מאד הגיוני של התפתחות

ועדיין, יתרונות הביג-באנג היו ידועים עוד לפני שנים וכבר לא מעט כלי מירוץ תוכננו בגישה הזו אך

עוד לא ראינו אופנוע "כביש" סידרתי שמנצל את הטכנולוגיה הזו.למה? לדעתי בעיקר משיקולי אופנה.

מנוע ביג-באנג מסוגל לייצר מעט פחות כח בסל"ד גבוה ולכן דף נתוני היצרן יראה פחות מרשים כשיגיע

הלקוח התורן למעמד רכישת האופנוע החדש יירד האופנוע ה"חלש" מבחינת האטרקטיביות לקנייה.

הלקוח יעדיף קניית אופנוע עם מנוע "רגיל" שיוציא עוד 10% בהספק מירבי.

היצרנים שמעוניינים למכור כמה שיותר אופנועים יתרגמו את חוסר העניין באופנוע עם תצורת הביג-באנג

ככישלון שיווקי ומה שלא מוכר לא מייצרים.

המעבר יתרחש,זה בטוח.אבל לא בצורה המוחלטת והטיבעית שהדארמה מתכנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מהלך מאד הגיוני של התפתחות

ועדיין, יתרונות הביג-באנג היו ידועים עוד לפני שנים וכבר לא מעט כלי מירוץ תוכננו בגישה הזו אך

עוד לא ראינו אופנוע "כביש" סידרתי שמנצל את הטכנולוגיה הזו.למה? לדעתי בעיקר משיקולי אופנה.

מנוע ביג-באנג מסוגל לייצר מעט פחות כח בסל"ד גבוה ולכן דף נתוני היצרן יראה פחות מרשים כשיגיע

הלקוח התורן למעמד רכישת האופנוע החדש יירד האופנוע ה"חלש" מבחינת האטרקטיביות לקנייה.

הלקוח יעדיף קניית אופנוע עם מנוע "רגיל" שיוציא עוד 10% בהספק מירבי.

היצרנים שמעוניינים למכור כמה שיותר אופנועים יתרגמו את חוסר העניין באופנוע עם תצורת הביג-באנג

ככישלון שיווקי ומה שלא מוכר לא מייצרים.

המעבר יתרחש,זה בטוח.אבל לא בצורה המוחלטת והטיבעית שהדארמה מתכנן.

מזכיר לי מישהו (לא זוכר בוודאות נראה לי בPB )שאמר שבמבחני מסלול האופנוע שלהם התנהג הרבה יותר טוב עם צמיג אחורי 160

וכשהוא נשאל למה הוא משווק עם 180 הוא אמר שזה יפגע במכירות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...