Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בהרכבת מערכת סוזוקי ספלש

aviranmu
שימו לב! השרשור הזה בן 4151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי סוזוקי ספלאש כמו שהבנתם, אני רוצה להרכיב מערכת באוטו יש לי בבית מגבר JBL gt5a604, וסאב קיקר cvr12 150 rms,ואני רוצה להרכיב מערכת ולהשתמש באלמנטים שברשותי.

חשבתי להוסיף מגבר מונובלוק,קבל ,שני וזוגות קומפוננט אשמח להמלצות,חיפשתי באינטרנט ומצאתי המלצות ישנות ואני לא בטוח שהם רלוונטיות להיום,חשבתי על מגבר רוקפורד r5004 וקומפוננטים של מורל מקסימו אני יכול להשיג אותם ב450 לזוג שוו?

כמו כן יש לי חבר קרוב שאני יכול לקנות ממנו סט קומפלט של שני מגברים וקבל שלושתם רוקפורד,ב1400ש״חp4004 בן 7 שנים בערך r5004 בן 2 וחצי ,לגבי הp4004 אני מרגיש פחוט בטוח כי תקופה מסוימת הוא עבד עם 6 רמקולים אבל עדיין פועל מצוין.

או שאולי כדאי לי לקנות רק זוג קומפוננט ולעבוד עם המגבר והסאב בלבד??

גילוי נאות אני סטודנט ואני לא רוצה להשקיע סכומים גדולים כרגע אם אפשר לסגור פינה באיזור ה3 k כולל התקנה....יהיה נחמד

תודה לעוזרים !!

בעבר פיאט פונטו 05 1250 60כ''סעגלה :-o

היום סוזוקי ספלש 12 1240 95כ''ס :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית סלט שלם.

1. למה אתה רוצה קבל?

2. למה 2 זוגות קומפוננט? במחיר של 2 הזוגות הבסיסיים האלו אתה יכול לקנות סט אחד נורמלי (למשל דוטק/ווירטוס החדש).

קנה מונובלוק וסט נורמלי ותסגור את הפינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שני קןמפוננט אתה שואל?

כי יש לי רמקולים בדלתות רק וזה רכב בן חודש וחצי,

והמגש מאחורה קטן ודק מידי בשביל 6x9.

קבל הבנתי שאני יצטרך בגלל שזה שני מגברים וזה עושה קצת בלאגן בחשמל של האוטו האורות מתעממימים מהבס וכו׳.

מה בנוגע למגברים שציינתי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני אגיד, זוג קומפוננט אחד טוב מספיק.

עדיף שתשקיע בסט אחד את כל התקציב הנתון מאשר לפצל אותו ל2 סטים פשוטים.

קבל הוא לא תוצאה מתמטית של 2 מגברים ומעלה, אני יכול להביא לך מגבר אחד שחזק יותר לבד מאשר 3 מגברים יחד אז אם זה רק מגבר אחד זה עדיין אומר שהוא לא צריך קבל?

חוץ מזה שאם מערכת החשמל לא מחזיקה את המגברים הקבל הוא לא הפתרון, הוא צרכן נוסף על מערכת החשמל ומוסיף עומס (תריץ חיפוש בנושא יש מלא חומר).

שוב תקנה מונו שיספק את הסאב שלך וסט קומפוננט טוב וסגרת את הפינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלת את העצה,אני חושב שאני אקנה קומפוננט טוב כמו שציינת

ואחבר אותו למגבר שיש לי,ואת הסאב בגישור נראה לי סבבה

יהיה הבדל בשמע אם מונו או בלי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדל יהיה, השאלה היא אם תצליח להבחין בו.

אבל ההצעה הכי טובה שאפשר לתת לך היא באמת לעשות מה שאמרת ואז לשמוע ולהבין אם חסר לך משהו.

אין הגיון בלפסול בלי לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה מגבר אחד של 4 ערוצים שחובר לסט קומפוננט ומגבר ועדיין כשהרכב עמד במקום היתה בעיה עם האורות, בזמן הנסיעה כנראה שהאלטרנטור הפיק מספיק חשמל כדי להתגבר על הצריכת חשמל אז זה היה מפסיק, אי אפשר לדעת מראש שזה יקרה, באותה תקופה זה לא הפריע לי כל כך כי בעוצמה שאני בדרך כלל שומע מוזיקה זה לא קרה, הרכב היה סיוויק 2001.

לדעתי רק אחרי שתתקין תוכל לדעת אם יש בעיית חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תכנון מורכב שמתאים כל מקרה לגופו.

חוזק המגבר הוא שיקול ראשון ושני הוא צריכת החשמל שלו לפי שיטת העבודה (באיזו התנגדות סופית הוא יעבוד אל מול הרכיבים).

ברגע שתשקול את המעבר ותחליט איזה ציוד אתה רוצה, אז יהיה הזמן המתאים לבחור את כבל המתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות יש לי שאלה נוספת לגבי מנחתים אין לי ידע בדבר,

וכמו שהבנתי אני צריך להתקין אחד או שניים תלוי במספר המגברים,אם אפשר לקבל המלצות על מנחתים,דגמים ,מחירים ...?

ביררתי אצל מתקין ונאמר לי שבשביל מורל דוטק אני יצטרך להתקין יריעות איטום בדלתות האם זה מחייב לשים איטום בדגם הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך להתקין מנחת אם אתה מחליף לרדיו דיסק עם יציאות למגבר.

מה שמנחת עושה זה בעצם להמיר את חיבור הרמקולים מהרדיו ליציאת RCA ובכך מאפשר חיבור מגבר גם ללא יציאות למגבר.

להתקין יריעות איטום זה עסק יקר (תלוי כמה, אבל בכל זאת, זה לא זול) כנראה שהמתקין שלך מנסה לעשות עליך כסף כי לא צריך יריעות איטום בשביל להתקין, אמנם זה מומלץ וישפר את חווית השמיעה, אבל השאלה אם חייב או לא? אז לא.

אגב ראיתי שרשמת "האם זה מחייב לשים איטום בדגם הזה ?", הייתי ממליץ לך ליקרוא קצת על יריעות איטום ולהבין שלא מחליטים לבודד אם יש לך דגם X או דגם Y, פשוט מבודדים אם רוצים, ואם לא רוצים לבודד, לא מבודדים. זה לא מבטל את האפשרות להתקין כל קומפוננט שאתה חפץ.

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בסוזוקי ספלאש הרמקולים בדלתות,השאלה שלי היא איפה הולכים להושיב את המנחת במידה והרמקולים בדלתות...?

כי אני רוצה לקנות אחד מאי ביי,ובמידה זה הולך להיכנס בתוך הדשהורד,שאני חא יביא סתם.אני חייב לציין שבמחיר של מנחת בארץ אחד אני יכול לקנות 2 או יותר תלוי מה בא אני רוצה,המליצו פה בעבר על מנחת של ג׳נסיס שהוא יקר ולא מצאתי אותו כל כך,ועל מנחת של פאק, מה עדיף לי לקנות אם ברשותי מגבר jbl gt5 604

כי הבנתי שהמנחת יכול לעשות בעיות ולא להתאים למגבר וכו,

כמו כן אם מישו יכול להמליץ בפרטי כמובן ,על מתקין טוב אם מחירים הוגנים בהתחשב שאני מביא את הרכיבים

נ.ב

אני לא יכול לשלוח עוד הודעות פרטיות חזרה עדיין

תודה רבה לכל הצדיקים שעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...