Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

LED או LCD, וגם FULL HD או HD READY

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת מבולבל...

ראיתי שזה עולה מידי פעם פה בפורום ואשמח להבהרה:

למטרת מצגות במשרד (יש קירות מסך בחדר הישיבות, כלומר חלונות גדולים, אך לכיוון צפון) 42" - מה עדיף?

למטרת צפיה בטלוויזיה דרך YES/כבלים, ומעט פלייסטיישן - 32" בסלון, מה עדיף?

ואם יש לכם המלצות ספציפיות, אשמח לשמוע.

למשל, במשרד ה- LG 32" הנוכחי שלנו מסתנכרן ומציג את כל המחשבים מעולה (וגם את האטארי 2600 ;-) ), לכן אני חושב לדבוק ב- LG, אם כי נראה לי ש- HD READY 42" LCD, יספיק.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עזוב כל מיני מושגים. לך לחנות עם תצוגה גדולה, תתביית על כמה דגי שהתמונה שלהם לטעמך ומשם תתעלק על המוכר ותשחק עם כיווני התמונה. אחר כך קח את זו עם התמונה שהכי לטעמך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרון לא משהו כבר אה...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3633256&postcount=9

תקרא את ההודעה האחרונה בשרשור בה יש הסבר.

לגבי HD READY, מדובר ברזולוציה 1080I (שהיא בעצם 720P) בניגוד לFULL HD שהיא 1080P.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא למשרד הייתי הולך על HD READY כי הרזולוציה שלו יותר נמוכה ויותר קרובה לזו של מחשבים עם מסכים פחות מ24"

אין הצדקה לקנות לבית 32" לא משנה לאיזה חלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא למשרד הייתי הולך על HD READY כי הרזולוציה שלו יותר נמוכה ויותר קרובה לזו של מחשבים עם מסכים פחות מ24"

אין הצדקה לקנות לבית 32" לא משנה לאיזה חלל.

למשרד דווקא הייתי הולך על מסך יחסית איכותי.

אם יש תוכנית להציג גם תוכן/מסמכים/אתרי אינטרנט במסך, אז מסך איכותי יעזור לראות טקסט קטן.

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האם המשרד מואר באור חזק ?

לאיכות תמונה , פלזמה ! אבל, באור חזק היא מתקשה להתמודד (חדר שינה וצפייה בלילה, אין אף LCD שמשתווה אליה).

LCD מצטיין בהארה חזקה בפרט LCD עם תאורה אחורית של LED (במקום פלורסנט בדגמי ה LCD היישנים)

עוד יתרונות ל LCD , צריכת חשמל נמוכה וכמעט שאין השתקפיות.

אין בעיית צריבה בהקפאת תמונה של שעות (בפלאזמה אסור להקפיא תמונה ליותר מכמה דקות).

FULL HD רלוונטי אם אתה מוריד סרטים ברזולוציה כזאת ומציג מהמחשב. או ברכישת תקליטורים והצגתם בעזרת נגן בלוריי (יקר מאוד).

כבלים ו YES משדרים ב 720P או מה שנקרא HD READY (לרוב אין צורך יותר מכך ופער המחירים גם לא משמעותי )

בפלאזמה, פנסוניק מציגה את האיכות הגבוהה ביותר.

LCD , אין לי מושג.

בהצלחה בבחירה

רענן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבלים ו YES משדרים ב 720P או מה שנקרא HD READY (לרוב אין צורך יותר מכך ופער המחירים גם לא משמעותי )

בהצלחה בבחירה

רענן

ו- PS3?

תודה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה האם המשרד מואר באור חזק ?

לאיכות תמונה , פלזמה ! אבל, באור חזק היא מתקשה להתמודד (חדר שינה וצפייה בלילה, אין אף LCD שמשתווה אליה).

LCD מצטיין בהארה חזקה בפרט LCD עם תאורה אחורית של LED (במקום פלורסנט בדגמי ה LCD היישנים)

עוד יתרונות ל LCD , צריכת חשמל נמוכה וכמעט שאין השתקפיות.

אין בעיית צריבה בהקפאת תמונה של שעות (בפלאזמה אסור להקפיא תמונה ליותר מכמה דקות).

FULL HD רלוונטי אם אתה מוריד סרטים ברזולוציה כזאת ומציג מהמחשב. או ברכישת תקליטורים והצגתם בעזרת נגן בלוריי (יקר מאוד).

בפלאזמה, פנסוניק מציגה את האיכות הגבוהה ביותר.

LCD , אין לי מושג.

בהצלחה בבחירה

רענן

שלום רענן.

נושא הצריבות בפלאזמה כבר מזמן יצא מהעולם.

בטח לא בזמן של דקות.

אני עם פלאזמה של פאנסוניק PV80, בהתחלה גם אני חששתי מהצריבות (שמעתי הרבה סיפורים)

והיתי מעביר לפעמים ערוצים כדי שהלוגו לא יצרב (ערוץ הופ וכאלו).

בקיצור זאת אגדה שהיתה נכון בזמנו, דור ראשון ושני של הפלזמות (את שלי קניתי לפני 4 שנים והיא כבר דור 6-7),בקיצור זה כבר ממש לא קיים.

הפלאזמה שלי עובדת רוב היום בבית על ערוצי רדיו עם תמונה קפואה לגמרי, וערוצי הילדים עם הלוגואים הצבעוניים.

וכלום לא קורה.

4 שנים ועובדת כמו שעון.

מה שכן, אכן יש בעיה עם הפלאזמות באזורים מוארים, בעיקר בגלל יתשקפות, המסך מבריק ולא מט כמו ב LCD.

בחדר השינה יש לי LCD "32 של פאנסוניק, מה לעשות לא מצאתי פלאזמות במידות האלו.

הרוב הגדול של הפלאזמות הוא מעל 42".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע.

בגלל זה כתבתי "הרוב הגדול".

אני יודע שיש 37" אך אני היתי צריך 32"

אגב, אם זה לא לחדר השינה, מישהו כתב פה ומאוד צודק שאין סיבה לקנות פחות מ 42" ולא משנה כמעט גודל החלל.

הפלאזמה שלי בבית כבר 4 שנים, שהלכתי לקנות, הלכתי עם חבר שמבין בעניין.

המרחק אצלי בסלון בין קיר לקיר הוא 3 מטר, כלומר מהעין למסך זה בארך 2.7.

כולם אמרו לי שזה קרוב ל 42" והחבר אמר לי שלדעתו עם אני יקנה פחות מ 42" אחרי שבוע אני הרגיש שהיה אפשר גם יותר גדול.

בכל מקרה אני מברך אותו על העקשנות לקנות 42".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמרתי.

אצלי המרחק זהה ו47 נראה יתום שם. אני מצטער שלא הלכתי על 55.

אני רואה רק תכנים של כבלים. אין שום בעיה.

גם בחדר שינה יש לי 47. דרך אגב בשכיבה המסך נראה יותר קטן מאשר בישיבה מולו.

לא יודע למה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרחק אצלי בסלון בין קיר לקיר הוא 3 מטר, כלומר מהעין למסך זה בארך 2.7.

כולם אמרו לי שזה קרוב ל 42" והחבר אמר לי שלדעתו עם אני יקנה פחות מ 42" אחרי שבוע אני הרגיש שהיה אפשר גם יותר גדול.

בכל מקרה אני מברך אותו על העקשנות לקנות 42".

גם אצלי אותו מרחק (כ-2.7 מ') ועם 42" רואים מעולה. יצא לי לשים 32" לניסיון והרגיש מאוד מאוד קטן.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בחדר מותקנת 32",ממרחק של 2.5 מטר בלתי אפשרי לקרוא טקסט מהמחשב. רק לסרטים. אז קח זאת בחשבון.

מאותה סיבה- במרחקים האלו בטלויזיה "32 ה FullHD הוא גימיק ותו לא.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...