Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לנסוע לסופ"ש רגוע בצפון הארץ, גליל עליון-גולן, אשמח להמלצות

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 4153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני וחברתי חושבים לקחת קצת פסק זמן מההמולה היומיומית ולנסוע לנוח באיזור הגליל העליון או הגולן.

אשמח לשמוע מחברי הפורום המלצות למקומות ראויים עם מחירים יחסית שפויים לסופ"ש. בעד 2,500 ש"ח לזוג.

פחות קריטי לגבי הארוחות, אם כי ארוחת בוקר כלולה, יכול להיות נחמד. המועד המתוכנן הוא לסוף החודש הקרוב.

אנחנו פחות בקטע של צימרים. הייתה הצעה לנסוע לחמת גדר ולספא הקרוב אך המחירים שם דיי יקרים.

דבר נוסף, מזג האוויר יכול לא לסייע, לכן רצוי שיהיה מקום שכולל ספא או אפשרות כלשהי להישאר בו ובלי להשתעמם יותר מדי.

כמובן אשמח לשמוע המלצות מאנשים שבאמת היו במקומות עליהם הם ממליצים :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה. אני אבדוק איתם.

עד עכשיו נעצרנו על כפר הנופש רמות, בדרום רמת הגולן.

http://www.ramot-nofesh.co.il/

האם מישהו יכול לתת חוות דעת על המקום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מקום שהוא בין צימר למלון. לדעתי הוא מפספס קצת, כי זה לא ממש פרטי ואינטימי כמו צימר,

ומצד שני זה לא ממש מלון עם כל מה שמשתמע מזה.

אני דווקא הייתי לוקח צימר, ומטייל באזור, או לחלופין נוסע לחמת גדר או כל מקום אחר לפינוק

של ספא, מסאז' וכד'.

משהו אחר לגמרי יכול להיות במלון רימונים צפת. הוא יחסית לא יקר, ואתה יכול לקחת את הסוויטה

שלהם, שאומנם היא לא מאוד מפוארת, אבל עדיין ברמה לא רעה בכלל, ואז יש לך את הספא שלהם,

וכמובן תוכלו לטייל קצת בצפת, שעדיין היא יפה, למרות ההתחרדות שלה.

כמובן שמשם אתם יכולים לצאת לעוד מקומות באזור, לנסוע לראש פינה, או כל מה שתרצו.

מה שכן, אל תקחו ארוחות במלון למעט ארוחת בוקר. האוכל ממש לא משהו בארוחות צהריים/ערב.

שהייתי שם פעם אחרונה קיבלנו צ'ופר, שדרוג לחצי פנסיון, וממש לא התלהבנו מהאוכל,

שלא לדבר על זה שבשישי בערב האוכל הגיע קר לבופה, ובגלל שבת כמובן שאי אפשר לחמם אותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכפר חרוב בדרום הרמה יש להם צימרים מאוד יפים (נכון ללפני 6 שנים כשהייתי שם במסגרת מו"מ עם המפעל שלהם). יש שם סוויטות זוגיות מאוד יפות על המצוק וספא מאוד נחמד שכולל אפילו בריכות מלח. אין לי מושג לגבי המחירים שלהם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...