Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מומחה ליונדאי גטס באיזור תל אביב

SPLiT
שימו לב! השרשור הזה בן 3998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחרונה רכשתי יונדאי גטס, ואני מחפש מקום שיוכל לטפל בה במקצועיות ובאמינות, באיזור תל אביב והמרכז.

יש מוסכים כללים שמומלצים פה, ואכן בשביל יישור הקו נסעתי לאחד מהם.

למרות שלא היה כל כך זול (יחסית להצעות מחיר אחרות שראיתי פה, לאותו הדגם) אך הוא היה דיי אמין ושקוף.

גם רמת המקצועיות הכללית נראית לי יחסית גבוהה, אבל....

לפני שרכשתי את הגטס הייתה לי סיאט איביזה 20vt שטופלה במוסך רון שאני בטוח שחלקכם מכירים פה.

בכל שלב ידעתי שלא משנה מה - החברה' שם מקצועניים ואת רוב התקלות והטיפולים יוכלו לבצע גם עם עייניים עצומות, והכי חשוב - כמו שצריך! :)

האם יש מוסך דומה לדגמי יונדאי? מומחה של ממש?

או שהדרישות שלי מוגזמות, ומוסך כללי מספיק לטיפולים ברכב? (גם במצב כזה, אשמח להמלצות).

אין לי צורך במוסך מורשה יבואן, ומבחינה כלכלית אני גם מעדיף לא מורשה יבואן.

אודה לעזרתכם!

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שני מוסכים מומחים ליונדאי:

מוסך היצירה - אלי וסמי, הראשון מנהל מוסך מורשה קיה לשעבר והשני מנהל מחלקת דיאגנוסטיקה במוסך המרכזי של יונדאי.

המוסך הירוק - מנהל המוסך אמיר אשכנזי עבד שנים רבות במהנדס בחברת כלמוביל יבואנית יונדאי, יש לו את כל הניסיון שצריך ברכבי המותג.

שניהם יהיו בחירה מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! אך פתח תקווה זה קצת רחוק ממני..

מצאתי את מוסך זיסו ברחוב סלמה בתל אביב, אך לא מצאתי יותר מידי חוות דעת.

למישהו יש ניסיון עם המוסך, והוא הבעלים של רכב מסוג יונדאי, שיכול לתת לי חוות דעת אובייקטיבית?

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

למען המחפשים הבאים, קיבלתי גם המלצה על מוסך רמי ברחוב התושיה בתל אביב, שמומחה לרכבי יונדאי.

טרם הלכתי למוסך כלשהו, אבל על מוסך זיסו קראתי רק תגובות טובות, וגם על מוסך רמי קראתי רק דעות הממליצות לבקר בחום, בייחוד(!!) לרכבי יונדאי.

אלך לבקר באחד מהם, ושאוכל לרשום התרשמות אישית על אחד המוסכים, אעשה זאת.

תודה רבה לעוזרים!! :)

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

חברים התייעצות ,

גטס 2008 טיפול 90000 .

הכי זול שקיבלתי ממוסך ייבואן מורשה כולל מע"מ = 2450 ש"ח (אלימלך רחובות) .

מוסך רמי - 1800 שח - חלפים מקוריים למעט פילטר מזגן.

מה ממליצים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים התייעצות ,

גטס 2008 טיפול 90000 .

הכי זול שקיבלתי ממוסך ייבואן מורשה כולל מע"מ = 2450 ש"ח (אלימלך רחובות) .

מוסך רמי - 1800 שח - חלפים מקוריים למעט פילטר מזגן.

מה ממליצים ?

לפני שאתה מכניס את הרכב לטיפול טיימינג תשאל מה לגביי מותחניים ומשאבת מים בכל אופן במוסך מורשה אתה מקבל אחריות על

הטיפול לשנתיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...