Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אולי. כנראה שאצטרך להיות רעב על סף מוות כדי לשקול לוותר על החופש.

יש בעולם מספיק אנשים שרעבים ולא מכניסים את עצמם לכלא. ומצד שני יש מספיק אנשים בעולם שכן עושים את זה.

כנראה שזה אינדיבידואלי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

רק להזכיר שמאחורי כל עלילות הקונספירציה והמשחקים של בלשי "נדמה לי", יש אנשים שנפגעים בצורה קשה.

לדעתי, מי שצילם,הפיק ושידר את התוכנית "צל של אמת" צריך לפצות את א"ק בסכום גדול מאוד.

https://news.walla.co.il/item/3350719

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.2.2020 בשעה 18:31, ChemGuy85 כתב:

סביר לא סביר אם לשפוט לפי הכרס של רומן יש לו חיים די טובים בכלא.

או שזה בגלל ארוחות לא מסודרות עם מזון תעשייתי מגעיל, וחוסר פעילות גופנית.

זה גם למה הרבה משמינים בצבא, וזה גם למה הסטראוטיפ של אמריקאי שמן נראה בדרך כלל בשכונות עוני.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.4.2020 בשעה 09:59, פינדר כתב:

רק להזכיר שמאחורי כל עלילות הקונספירציה והמשחקים של בלשי "נדמה לי", יש אנשים שנפגעים בצורה קשה.

לדעתי, מי שצילם,הפיק ושידר את התוכנית "צל של אמת" צריך לפצות את א"ק בסכום גדול מאוד.

https://news.walla.co.il/item/3350719

הם לא האשימו אותה בכלום

האקס שלה דיבר והתוודה

אם זה נכון או לא נכון היא צריכה לתבוע אותו

ציטוט

אין בטענותיו של זדורוב בבקשה כדי לערער את 'בסיס הפירמידה' שהוא שלוש הראיות מרכזיות המהוות כל אחת נדבך עצמאי בהרשעתו: התוודות זדורוב בפני המדובב, הודאתו בפני החוקרים והשחזור שערך בזירה. כמו כן, אין בבקשה כדי לפגוע או להחליש את עוצמתן המצטברת של יותר מ-20 הראיות המחזקות שנערמו על בסיס הפירמידה, הפרטים המוכמנים שהיו בידיעתו והראיות הנסיבתיות השונות, אשר דעת הרוב סוקרת בפסק הדין". הפרקליטות טוענת עוד כי לחוות הדעת החדשות שהגיש זדורוב "אין את המשקל הסגולי הנדרש על מנת לתמוך בטענותיו".

בסוף בעוד 20 שנה נגלה שהמון אנשים כאן הטילו ספק במערכת המשפט

ומדובר באדם שבאמת ביצע פשע והצליח לגרום להרבה אנשים לפקפק במערכת

אכן סיפור הזוי שיקח כנראה עוד הרבה שנים עד שמישהו ידע מה באמת קרה אם בכלל

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Transporter כתב:

בסוף בעוד 20 שנה נגלה שהמון אנשים כאן הטילו ספק במערכת המשפט

ומדובר באדם שבאמת ביצע פשע והצליח לגרום להרבה אנשים לפקפק במערכת

המערכת עשתה זאת בעצמה, כראייה אובדן האמון בבתי המשפט ובפרקליטות היה בצניחה חופשית כבר שנים לפני כן.

זה פשוט היה תיק גדול שעשו בו יותר מפשלה קטנה ותפסה את המערכת עם המכנסיים למטה.

ואז כדי להוסיף דובדבן על הקצפת המערכת ניסתה לנקום במי שלא הסכים להתיישר עם דעתה (עדים מומחים שבתחום המומחיות שלהם לא מסכימים עם פרקליטים! ואז ברוב חוצפתם לא מתיישרים עם הפרקליטים!).

ואם זה לא מספיק אחרי זה נחשפה התנהלות שהיא לא פחות מפלילית לכאורה מצד הפרקליטות - לחץ על עד מומחה לשנות עדותו!

זה בערך כמו הבעל המכה שאומר לאישה המוכה תראי מה גרמת לי לעשות.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, m3x7r3m3 כתב:

המערכת עשתה זאת בעצמה, כראייה אובדן האמון בבתי המשפט ובפרקליטות היה בצניחה חופשית כבר שנים לפני כן.

זה פשוט היה תיק גדול שעשו בו יותר מפשלה קטנה ותפסה את המערכת עם המכנסיים למטה.

ואז כדי להוסיף דובדבן על הקצפת המערכת ניסתה לנקום במי שלא הסכים להתיישר עם דעתה (עדים מומחים שבתחום המומחיות שלהם לא מסכימים עם פרקליטים! ואז ברוב חוצפתם לא מתיישרים עם הפרקליטים!).

ואם זה לא מספיק אחרי זה נחשפה התנהלות שהיא לא פחות מפלילית לכאורה מצד הפרקליטות - לחץ על עד מומחה לשנות עדותו!

זה בערך כמו הבעל המכה שאומר לאישה המוכה תראי מה גרמת לי לעשות.

אני שמעתי מכמה אנשים

חלקם אנשים בתפקיד בכיר כזה או אחר במערכת "תקרא את הפסק דין ותגיד לי אם אתה עדיין חושב שהוא חף מפשע"

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המשפט הקבוע של אנשי המערכת המשפטית.

וייתכן שהם צודקים בנוגע לזדורוב, לא יודע.

אבל הם בורחים לשם במתכוון כי זה נוח להם, וכי הם יודעים שאין להם תשובה לזה שרצח תאיר ראדה זה סימפטום ולא גורם.

הגורם הוא הם, התוצאה היא אובדן אמון במערכת, והתיק הזה הוא בסך הכל סימפטום אחד. אם תרצה תיקי ביבי סימפטום אחר לאותה בעיה.

אבל המערכת, כמו כל מערכת גדולה בעלת כוח, תכסה את הישבן שלה במקום לתקן טעויות, ובכך חופרים לעצמם את הבור.

זה היה נכון למפא"י של אמצע שנות ה-70 וזה יהיה נכון למערכת המשפטית.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, m3x7r3m3 כתב:

זה המשפט הקבוע של אנשי המערכת המשפטית.

וייתכן שהם צודקים בנוגע לזדורוב, לא יודע.

אבל הם בורחים לשם במתכוון כי זה נוח להם, וכי הם יודעים שאין להם תשובה לזה שרצח תאיר ראדה זה סימפטום ולא גורם.

הגורם הוא הם, התוצאה היא אובדן אמון במערכת, והתיק הזה הוא בסך הכל סימפטום אחד. אם תרצה תיקי ביבי סימפטום אחר לאותה בעיה.

אבל המערכת, כמו כל מערכת גדולה בעלת כוח, תכסה את הישבן שלה במקום לתקן טעויות, ובכך חופרים לעצמם את הבור.

זה היה נכון למפא"י של אמצע שנות ה-70 וזה יהיה נכון למערכת המשפטית.

התיק של ביבי לא רלוונטי כרגע

לגבי זדורוב  כשקוראים את החוות דעת של השופט בשם עמית

מבינים שיש יותר מדי דברים שרומן נפל בהם

החל משקרים

ועד עובדות

וכמובן מה שדיברו מההתחלה - שעוד לפני שגילו את הגופה הוא דיווח למנהל שלו שרצחו או פצעו ילדה בשירותים

שזה דבר הזוי בפני עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Transporter כתב:

וכמובן מה שדיברו מההתחלה - שעוד לפני שגילו את הגופה הוא דיווח למנהל שלו שרצחו או פצעו ילדה בשירותים

שזה דבר הזוי בפני עצמו

אולי הדקסטר דמיקולו הזה ניסה להוריד את החשד מעצמו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי, הפרט המוכמו החשוב ביותר שזדורוב ידע עליו זה שהוא ציין שהיתה לה צמה קלועה בלי הגומייה (והגומייה אכן היתה על יד ימין של תאיר ז״ל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשאלה של אבדן האמון במערכת המשפט אני מסכים עם m3x. למערכת המשפט אין על מי להלין, אלא על עצמה בפרט לפרקליטות. התנהלות מאפיונרית וסחטנית.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...