Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המידע שנחשפנו אליו דרך טלוויזיה/אינטרנט/תחקירים עבר עשרות פעמים מפה לאוזן, נערך והוצא מההקשר המקורי.

שופטים במחוזי בדקו את חומרי החקירה והגיעו למסקנה שהוא אשם.

שופטים בעליון בדקו את החומרי החקירה והגיע למסקנה שהוא אשם.

כל כך קשה להאמין שאדם עם היסטוריה של אלימות, התבודדות, קשיי הסתגלות, קשיים כלכלים ומשפחתיים ירד מהפסים ורצח?

אם זה באמת מקרה של 1 ל-1,000 אדם חף מפשע לחלוטין שנפל לחלוטין בין הכיסאות ומצא את עצמו יושב בכלא בגין רצח שהוא לא ביצע אז באסה להיות הוא.

בכל אופן צריך להמשיך הלאה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם* הוא אכן חף מפשע, הוא לא נפל בין הכיסאות, הכיסאות זזו, הפילו אותו ודרכו עליו שוב ושוב ואז עפו עליו אחד אחרי השני.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את הביקורת על הביקורת. זה הדבר הכי חשוב במערכת משפטית. ברגע שמתעלמים, משתיקים או מקטינים ביקורת, אנחנו הופכים לפוליטיקאים. טוב וראוי שהתקשורת מפעילה לחץ על המקרה. טוב וראוי שיש תחקירים. בסופו של יום, לציבור אין את האפשרות להיות חשוף לכל המידע ואין ספק שהפרשה הזו הסריחה במיוחד. לי עדיין יש מעט אמון בבית-המשפט (בניגוד לנבחרי הציבור שלנו), אבל לא בהכרח שהיא אשמה במשהו. יש מצב שעברה פה שחיתות של התביעה, של המשטרה, של המדינה. קשה להפנות פה אצבע מאשימה, אבל כן, התיק הזה הסריח מאוד, ולדעתי לא בכדי. אי אפשר להאשים את זדורוב בהיותו מקושר ואשתו לא הייתה הנהגת של ביבי. אז אני מניח שקמו ספקות, כי היו ספקות לצד עניין ציבורי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זמן שאנשים מתפרנסים מהמשך הסאגה הזו, היא לא תסתיים.

• רעיון טוב! 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את הביקורת על הביקורת. זה הדבר הכי חשוב במערכת משפטית. ברגע שמתעלמים, משתיקים או מקטינים ביקורת, אנחנו הופכים לפוליטיקאים. טוב וראוי שהתקשורת מפעילה לחץ על המקרה. טוב וראוי שיש תחקירים. בסופו של יום, לציבור אין את האפשרות להיות חשוף לכל המידע ואין ספק שהפרשה הזו הסריחה במיוחד. לי עדיין יש מעט אמון בבית-המשפט (בניגוד לנבחרי הציבור שלנו), אבל לא בהכרח שהיא אשמה במשהו. יש מצב שעברה פה שחיתות של התביעה, של המשטרה, של המדינה. קשה להפנות פה אצבע מאשימה, אבל כן, התיק הזה הסריח מאוד, ולדעתי לא בכדי. אי אפשר להאשים את זדורוב בהיותו מקושר ואשתו לא הייתה הנהגת של ביבי. אז אני מניח שקמו ספקות, כי היו ספקות לצד עניין ציבורי.

בבתי משפט יושבים שופטים שראו דבר או שניים או 10,000 בחיים שלהם ואתם מתייחסים אליהם כאילו מדובר בילדים קטנים שכל שוטר ברחוב מסובב אותם על האצבע הקטנה שלו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבתי משפט יושבים שופטים שראו דבר או שניים או 10,000 בחיים שלהם ואתם מתייחסים אליהם כאילו מדובר בילדים קטנים שכל שוטר ברחוב מסובב אותם על האצבע הקטנה שלו.

ואחד מהם אף השתכנע מספיק כדי לזכות את זדורוב, אז למה אתה ממשיך להיות בטוח שהוא אשם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה שזיכה ציין כי בהחלטה שמדובר ב״פסע מהרשעה״.

אני באמת לא יודע מה לחשוב בנוגע לפרשה הזו.

ידיעה של פרטים מוכמנים (העיד שתאיר ז״ל היתה עם שיער אסוף ללא גומייה פרט סופר מוכמן), לצד ספקות על החקירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לקבל את הרעיון התאורטי שהשופטים הולכו שולל ע"י הפרקליטות שהולכה שולל על ידי המשטרה? כאילו, זה תלוש מהמציאות? אין אנשים שיושבים על לא עוול בכפם?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לקבל את הרעיון שבבית משפט יושבים שופטים שראו עשרות אם לא מאות מקרי רצח במהלך הקריירה שלהם והגיעו למסקנה שרומן אכן רצח את תאיר? כאילו, זה תלוש מהמציאות? אין רוצחי ילדים בעולם? אין אנשים עם בעיות נפשיות סמויות? אין אנשים מתוסכלים וכועסים בעולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ההבדל המשפטי בין מעל לספק סביר או מתחתיו.

ולכן maxcher צודק ואין הקבלה בין שני הדברים.

על מנת להרשיע יש צורך בהוכחה מעל לספק סביר, כדי לזכות מספיק ספק סביר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, אני מעדיף להיות רעב וחופשי מאשר שבע וכלוא.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...