Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצח תאיר ראדה - רומן זדורוב

Arilou
שימו לב! השרשור הזה בן 356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחקיר "מבט שני" מיום 28.11.2012 בערוץ 1, מעקב אחרי ההתפתחויות החדשות בפרשת רצח תאיר ראדה ז"ל וגילויים חדשים בדבר ממצאים המוכיחים כי ראיות רבות לא נחקרו. כמו כן, שבה ועולה שוב ההוכחה כי "עקבות הנעלים" ש"מצא" לטענתו מומחה משטרה על מכנסיה של תאיר ז"ל, לא רק שאינן תואמות לנעליו של זדורוב, אלא שאין מדובר בעקבות נעלים כלל.

אלא שהפעם הדברים נאמרים מפיו של בכיר המומחים בעולם לעקבות נעלים, איש ה-FBI ויליאם בוז'יאק. חבל רק שמאז שהדברים נאמרו כאן עברו למעלה משלוש שנים והמערכת בחרה להתעלם. רומן זדורוב יושב בכלא כבר 6 שנים ובזמן שחף מפשע יושב בפנים, המשמעות היא שהרוצחים האמתיים חופשיים בחוץ. עקשנות מזעזעת של מדינה אשר מחזיקה בשיא עולם של אחוז הרשעות.

FiTe9N3JghU דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 978
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אינני מכיר את הסיפור לפרטיו, אבל מלכתחילה לא האמנתי שהוא הרוצח. אני מניח שילדים מהתיכון או הורים של ילדים מהתיכון עשו זאת. פשוט לא מתחבר הסיפור, ומקרים של רצח - גם הם צריכים היגיון או הסבר כלשהו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך מסבירים את העובדה שהוא ידע על פרטים מוסתרים,

שרק הרוצח יכל היה לדעת אותם?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטרים מושחתים דחפו לו את זה בגרון.

לדעתי הוא חף מפשע. אני מקווה שהוא יתבע את אמ-אמא של המדינה ויחלוב ממנה כל שקל שאפשר על המחדל הזה.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור עצוב ,ממש עצוב ,מדובר ברצח שהדחיפות בפיתרונו הביא את המישטרע להאשים אדם (כניראה חף מפשע ) כמה שיותר מהר ! לאחר מסיבת העיתונאים המפורסמת המישטרע כבר לא יכולה לחזור אחורה ולכן הם עשו,עושים ויעשו הכל כדי שהאמת לא תיחשף גם במחיר של חף מפשע שיושב בכלא ורוצחים שמיסתובבים בחוץ !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל'

כמו שהכניסו לתא של זדורוב מדובב נרקומן שאמרו לו לישאול שאלות ספציפיות (שאלות מנחות ) את זדורוב ,ככה אני גם מאמין שהיתה הנחיה של השוטרים בשיחזור ובחקירה:evil:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד אומר שאנחנו לא יודעים את התמונה האמיתית, ואת הפרטים השונים, ולכן קשה לנו לשפוט

במקרים כאלה, וכל שנשאר לנו זה ללכת לפי תחושה ולא יותר מזה.

תחושתי בנושא היתה כמו של רבים אחרים, שזדורוב הוא לא הרוצח, ואני לא אתפלא אם הטענות שהעלו

כאן לגבי המשטרה יתבררו כנכונות.

רוב האנשים הנורמטיבים, אחרי חקירה במשטרה, איומים של החוקרים, שקרים והטחת האשמות, יודו בדברים

שהם לא עשו, לא ראו, ואף לא היה להם שמץ של מושג איך הם התנהלו. אני לא יודע אם זה קורה בעוד

מדינות או לא, אבל אני מניח שזו תופעה שלא מייחדת את ישראל.

אני לא הראשון ולא האחרון שאומר דברים כאלה, מידי כמה זמן אתם שומעים על אנשים שבאים מעולם המשטרה/משפט

שאומרים בדיוק את אותו דבר, וחבל מאוד שהמשטרה תמיד ממהרת להפעיל לחץ נפשי בלתי סביר על הנחקרים,

בידיעה שיושבים מולה אנשים שהם לא עבריינים ולא פושעים, ודווקא אלה האנשים אשר נופלים בפח החוקרים,

בעוד עבריינים אמיתיים לא מתייחסים בכלל לחוקרים, ועל אחוז קטן מאוד מהם זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל'

לא משהו מסובך. אפשר לגרום למי שאת רוצה לגרום להודות במה שאת רוצה, גם בלי הפעלת "לחץ פיזי מתון". הכל עניין של הבטחות ושאלות מטעות.

אמרו לו בטח משהו בסגנון "תראה אחי, אנחנו יודעים שאתה לא אשם, אבל יש פה כמה דברים שלא לטובתך, ולוחצים עלינו לסגור את העניין, אז תודה באשמה, נסדר עסקת טיעון, ותקבל על תנאי".

כמיטב מסורת המשטרה הסובייטית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממש לא חושב שרומן זדורוב אשם,כמו שנאמר פה המישטרה רצתה לפענח את המיקרה כמה שיותר מהר ולא איכפת לה האם נימצא הרוצח האמיתי, אלא העיקר שיהיה את מי להאשים,אותי מעניין איפה מבקר המדינה בכל הסיפר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הוא אשם או לא. אותי לא מעניין כמה פיצויים הוא יקבל מהמדינה. אותי מעניין דבר אחד בלבד, מי ישלם על העוול שנעשה לו במקרה שהוא לא אשם (אדם ספציפי - לא גוף, ישות, המדינה)?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם מה שיש בסרטון הזה באמת נכון:

http://www.youtube.com/watch?v=U5gz6K1WwuA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא האמנתי ועדיין לא מאמין שהוא הרוצח.

מה שעצוב בסיפור הזה, שאם יתברר בסוף שהוא אכן זכאי, שום פיצוי לא יוכל להחזיר לו את הזמן האבוד ולתקן את החיים שנהרסו.

כמובן שזה יוסיף (עוד) כתם לשמה ה (לא) כל כך טוב של משטרת ישראל והפרקליטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז איך מסבירים את העובדה שהוא ידע על פרטים מוסתרים, שרק הרוצח יכל היה לדעת אותם?

מסתבר שהוא לא באמת ידע, אלא הדברים נאמרו לו בשעת השחזור.

מי אמר עמוס ברנס ולא קיבל?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הסיפור הזה - מההתחלה - מסריח עד הראש. בגלל שהעניין תפס כותרות זרקו עליו את התיק כדי שהמשטרה לא תתאמץ (חלילה) ותוכל לספק תוצאות במהירות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאם יתברר שהוא חף מפשע ושהחוקרים שיבשו ראיות וחומרי חקירה, ראשים צריכים לעוף במשטרה. אולי זו הסיבה שהם מגינים בכזו קנאיות על ההחלטה שלהם...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...