Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"ניקוי יבש" של bluewash

שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם אומרים על הערכה הזו?

http://www.autostore.co.il/151426/%D...D7%91-Bluewash

מישהו התנסה? האם זה משאיר שריטות? מנקה טוב?

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתקרב.

יש לי את החומר המדובר.

על צבע כסוף זה עוד היה סביר, אומנם לא השאיר ברק טוב ולפעמים גם לא ניקה משהו, אך לפחות לא עשה נזק.

על רכב שחור זה השאיר לי סימני ערפיליות מכוערים שכמה שניסיתי להוריד עם מטלית יבשה, הם פשוט לא ירדו.

לבסוף נאלצתי לשטוף את הרכב עם סבון ולעבוד קשה עד שהכל ירד.

בנוסף, לאחר השימוש שמתי לב שיש לי המון סווירלס, ואני דיי משוכנע שהם לא היו שם לפני.

והכי מצחיק, זה גם לא חוסך זמן.

אתה צריך קודם לעבור על הרכב עם מטלית והחומר, ואחר כך לעבור שוב ולהבריק אותו עם מטלית יבשה.

ובחלק הזה עם אתה לא משקיע מאמץ גדול יחסית, הרכב נשאר בעל שיכבה עכורה, גם בכסוף.

לא ממליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בזה:

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%99%D7%91%D7%A9-%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%9B%D7%96-OPTIMUM-NO-RINSE

למרות מחירו מספיק לכמה חודשים טובים,מכיל ריח טוב ותוצאות טובות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על OPTIMUM NO RINSE

אכן לא זול אך שווה כל שקל, המוצר מרוכז מאוד לא נגמר מהר, וניתן להשתמש בו בכמה דרכים מעבר לשמפו רגיל של רכב

אני משתמש בו בעיקר ליצירת quick detailer עם מים מזוקקים, אך מידי פעם שוטף איתו את הרכב בשיטה הספציפית למוצר הזה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבלו - ווש, הייתה לי ערכה כזו.

המטליות מיקרו פייבר היו טובות ויש לי אותן עד היום אך התרסיס עצמו נגמר אחרי פעם - פעמיים של שימוש.

התרסיס באמת משאיר אחריו שכבה חלקה על הרכב (מעיין ציפוי) אך לא כל הלכלוך ובנוסף העבודה היא לא קלה.

לוקח זמן לנקות את כל הרכב עם התרסיס ויש לעבור עליו פעמיים (אם זכרוני אינו מטעה אותי).

לא הייתי ממליץ לך להשתמש בתרסיס הנ"ל - יש המון אופציות אחרות שנותנות מענה טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...