Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה מסוכנת..

פאסאט מהגהנום
שימו לב! השרשור הזה בן 7179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ביום חמישי ה9/9 נסעתי (בצורה רגועה מאוד כי האחיין של חברה שלי איתי והוא בן שנה..) בכביש וואדי ערא לכיוון ת"א . זה היה בשעות הערב כאשר התנועה כבדה אך זורמת..

לפתע שתי רכבים A3 וA4 חתכו אותי במהירות מטורפת ונסעו במהירות מ-ט-ו-ר-פ-ת!!

לדוגמה צפו בקישור הבא:

http://www.abum.com/?show_media=1100

שאלותיי..:

1. האם ניתן להתלונן נגדם ? (בתנאי שיש לי ל.ז.)

2. ואם התלוננתי האם משטרת ישראל מיתייחסת לתלונות אלה ברצינות??? (למרות שאין ראיות מצולמות?)

חשובה לי התשובה כי חשוב לי שנוכל לנהוג בכבישי ישראל בצורה נורמאלית מבלי שאדיוט אחד ויותר יקטעו את חיי או את חייכם!!

תודה מראש לכל יקירי הפורום!

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין אותי הוא איך במהירות ה"מ-ט-ו-ר-פ-ת" שהם נסעו הספקת לרשום את המספרים שלהם ?

נ.ב

בלינק שלך לא עולה שום דבר בעל משמעות

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אוטו אלוהים :twisted: ... גררר (נהג מטורף) !

אם אין לך ראיה מסויימת שתעזור להוכיח את העניין לא התייחסו לזה יותר מידי .

אני יכול כל יום לדווח למשטרה על נהג כזה וכזה , אבל אם אין הוכחה זה לא עוזר כל כך .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים..

ואני לא הצלחתי לרשום את הל.ז שלהם.

בכל מקרה קיבלתי את התשובה שחיפשתי - שאין מה לעשות:shock: ..

והלינק שהוספתי היה בישביל להדגים את צורת נהיגתם של הנהגים...

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים..

ואני לא הצלחתי לרשום את הל.ז שלהם.

בכל מקרה קיבלתי את התשובה שחיפשתי - שאין מה לעשות:shock: ..

והלינק שהוספתי היה בישביל להדגים את צורת נהיגתם של הנהגים...

שמע, לא יודע איך זה הולך בגיהינום, אבל אצלינו מר הכט העלה את רעיון ה"צלם במצלמת וידאו-תוך כדי נסיעה-ואולי ישימו עלייך ז*ן"

מישהו ניסה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שבסרטון הנהיגה פשוט מצוייינת ( עזבו טיפשית או לא )אני באמת אהבתי לראות

אכן סרטון מהנה :rolleyes: רק חבל שבמקום לזגזג במהירות באופן שקול הם חתכו שם אנשים על ימין ועל שמאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, לא יודע איך זה הולך בגיהינום, אבל אצלינו מר הכט העלה את רעיון ה"צלם במצלמת וידאו-תוך כדי נסיעה-ואולי ישימו עלייך ז*ן"

מישהו ניסה ?

מי המשועמם שיתקין מצלמת וידאו על הדש ?

אם אתה רוצה לתפוס עבריינים (מה שמהמשטרה לא עושה) , תעמוד במקום כלשהו ותראה כמה עברות

(לא של מהירות) אתה תראה ...

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר עכשיו מנסיעה ברחוב בן-יהודה בכפ"ס . אני נוסע רגוע פתאום אני רואה זוג מכוניות שנוסעות במהירות מטורפת מאחורי (להערכתי 120+) ברחוב שמותר בו 60 ד"א. אני מזהה אותם כסזוקי לבנה ומאזדה 323 F דור ראשון (שימי תבורי) , אח"כ הם מגיעים לצומת של הקאנטרי , למרות שהצומת עמוסה והאור האדום דולק הם זורקים ז*ן וגורמים לכמעט תאונה וממשיכים לנסוע באור אדום לכיוון מזרח...כשאני מגיע לשכונת קפלן להוריד חבר אני רואה את בעל הסזוקי אולי בן 17 ממש ילד עם מוח של תינוק יורד מהאוטו ... אני רק מאחל לו שבדרך למעלה (לגיהנום) לא יקח אדם חף מפשע שכל עונשו היה שנסע כחוק...

איוו מהיר איוו עצבני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר עכשיו מנסיעה ברחוב בן-יהודה בכפ"ס . אני נוסע רגוע פתאום אני רואה זוג מכוניות שנוסעות במהירות מטורפת מאחורי (להערכתי 120+) ברחוב שמותר בו 60 ד"א. אני מזהה אותם כסזוקי לבנה ומאזדה 323 F דור ראשון (שימי תבורי) , אח"כ הם מגיעים לצומת של הקאנטרי , למרות שהצומת עמוסה והאור האדום דולק הם זורקים ז*ן וגורמים לכמעט תאונה וממשיכים לנסוע באור אדום לכיוון מזרח...כשאני מגיע לשכונת קפלן להוריד חבר אני רואה את בעל הסזוקי אולי בן 17 ממש ילד עם מוח של תינוק יורד מהאוטו ... אני רק מאחל לו שבדרך למעלה (לגיהנום) לא יקח אדם חף מפשע שכל עונשו היה שנסע כחוק...
מה שמרגיז אותי זה שבגלל אנשים חארות כאלה ובמיוחד נערים בני 17 שזה בערך הגיל שלי (17+שנה שנוהגים כמו בהמות וזורקים זין על הכביש ואני שאני נוהג הכי רגוע שיש והכי מתחשב שיש וכל המדינה לא סובלת נהגים צעירים כי הם "משתוללים" זה מתחיל בחברות ביטוח וממשיך למשטרה והלאה .

אוקצור "מוות לחארות"

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתע שתי רכבים A3 וA4 חתכו אותי במהירות מטורפת ונסעו במהירות מ-ט-ו-ר-פ-ת!!

אפשר לשאול איך הם הפריעו לך, מעבר לכך שהם נסעו במהירות "מטורפת"?

או שאתה פשוט לא יכול לסבול כשמישהו אחר עוקף אותך? :|

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מאחל לו שבדרך למעלה (לגיהנום) לא יקח אדם חף מפשע שכל עונשו היה שנסע כחוק...

הסבר קצר למי שלא הבין:

גן עדן - למעלה

גיהינום - למטה

ככה לפחות הסבירו לי :-|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול איך הם הפריעו לך, מעבר לכך שהם נסעו במהירות "מטורפת"?

או שאתה פשוט לא יכול לסבול כשמישהו אחר עוקף אותך? :|

פליקס

חתכו אותו..

אבל עזוב זה שטויות נכון?

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...