Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום (כמעט) שנתי עם יונדאי I30 2009

colauti 9
שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נרכש מאוטו סנטר (הרץ) לפני שנה פחות שבוע מהיום.התקבל עם 31,130 ק"מ ויעמוד עד לטיפול הקטן שיעבור יום חמישי הקרוב על 41,000 ק"מ בקירוב מה שאומר שהרכב עבר סה"כ 9,870 ק"מ במהלך התקופה.

ניתן לראות בטבלה המצורפת את כל הטיפולים/תיקונים שנעשו ברכב.

למעשה,רק פעם אחת הרכב סבל מתקלה אמיתית-החלפת מוח לשלטי נוחות,שגרר החלפת פיוז ראשי+טעינת המצבר מחדש אצל חשמלאי רכב כיוון שהמוח הזה קיצר את הפיוז הראשי ברכב מה שגרם להיחלשות של המצבר עד שלא ניתן היה לפתוח את הרכב,שלא נדבר על התנעתו).

הטיפול האחרון ברכב ייעשה במוסך כללי ויכלול ביקורת חורף (עלות משוערת כפי שנאמר לי בסביבות 300 ש"ח בתנאי שלא יימצאו ליקויים בבדיקה)

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת החלפת דיסקיות בלם קידמי במרווחים מואד קצרים פעם ראשונה בקניה ופעם שניה לאחר 10K. זה נשמע תדירות מאוד גבוה.

המחירים שאתה מתאר מאוד נמוכים אתה עושה את הטיפולים לבד?

באיזה שמנים אתה משתמש?

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הראשונה,לא החלפתי צלחות בלם,אלא רק דסקיות.לאחר 7 חודשים החלו להופיע חריצים רציניים על הצלחות מה שחייהב חריטה והחלפה נוספת של הדסקיות. הרכב טופל בטיפולים הקטנים בידיים שלי בבית למעט הבלמים,שטופלו במוסך בלבד.

השמן שאני משתמש בו הוא סינתטי מלא בצמיגות 5-30 שעלה לי שנה שעברה 130 ש"ח לגלון 5 ליטר.

התקלות שטופלו במוסך היו של שלט הנוחות (חתיכת בלגן),החלפת המצתים במרץ שנה שעברה והטיפול הגדול,שנעשה במורשה בעכו ועלה 1200+- (לא זוכר בדיוק כרגע)-הטיפול פשוט היה מורכב מידי,הרכב יצא מהאחריות ורציתי שיבדקו היטב שאין עיזים בדרך ולהחליף את שמן הגיר למקורי בלבד.

וכאן מקום להערה/אזהרה- לא לקנות בשום אופן שמן גיר מחנויות חלקי חילוף אולי למעט יונדאי שופ,שמוכר חלפים מקוריים (יומיים לפני הטיפול הבחור בחנות טען אחרי בדיקת מדיד שמן הגיר,שהשמן בצבע צהוב והציע לי שמן שמתאים לרכב גרמני וכמובן שסירבתי בתוקף ולא רק בגלל המחיר -110 ש"ח לליטר,אלא בעיקר כיוון שהיה כתוב שהשמן מיועד לב.מ.ו.,אאודי וזהו.

השמן המקורי המתאים ד"א עולה 90 ש"ח לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בד"כ לא עם רגל כבדה על הגז.בנסיעה משולבת הרכב צורך בערך 1:11-11.5-.רוב הנסיעה שלי היא בעיר ומתוך 200 ק"מ לשבוע אני עושה בערך 1/4 בין עירוני ו 3/4 בעיר.בבינעירוני במהירות 130 בכביש 6 הרכב צרך לא פחות מ-1:10.5 בלחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת שהשמן גיר המקורי עולה 90 ש"ח לליטר.

לא יכול להיות.

עד לא מזמן מכרנו אותו ביונדאי שופ ב 50 ש"ח לליטר,

ולאחרונה הורדנו את המחיר לחברי קארספורום ל 45 ש"ח כולל מע"מ לליטר.

בחברה הוא עולה 87 ש"ח כולל מע"מ.

למוסכים יש לנו את זה אפילו במחיר מוזל יותר באריזת פח 20 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
רשמת שהשמן גיר המקורי עולה 90 ש"ח לליטר.

לא יכול להיות.

עד לא מזמן מכרנו אותו ביונדאי שופ ב 50 ש"ח לליטר,

ולאחרונה הורדנו את המחיר לחברי קארספורום ל 45 ש"ח כולל מע"מ לליטר.

בחברה הוא עולה 87 ש"ח כולל מע"מ.

למוסכים יש לנו את זה אפילו במחיר מוזל יותר באריזת פח 20 ליטר.

טיפול לגיר נעשה בחברה וזה המחיר שהם גבו (ההפרש בין 87 ל-90 ש"ח אינו כל כך משמעותי,לעומת ההפרש בין המחיר בו המוצר נמכר אצלך בחנות לבין המחיר במוסך החברה).אם זה כך- לפני הטיפול הבא לגיר בעוד 3 שנים אקנה ממך את השמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...