Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גשם גשם, מה הפתרון לטיפות מים על המראות הצדדיות?

igold
שימו לב! השרשור הזה בן 4164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בעקבות הגשם שהגיע הנה הבוקר (וגם בעקבות גשמים קודמים) עלתה אצלי בעיה..

טיפות מצטברות על המראות הצדדיות וגם על החלונות ונוצר מצב שקשה לראות בבירור במראות

מדי פעם אני פותח חלון ומנגב עם נייר, אבל זה לא פרקטי כל כך כשיורד גשם

לגבי המים על החלונות הצדדיים זה פחות בעייתי, אני פותח את החלון וסוגר והמים מתנגבים בערך..

אבל המים על המראות זה בעיה קשה.. יש פתרונות?

חשבתי על אולי למרוח וקס על המראות, מישהו ניסה?

דוגמא לבעיה: artistic-rain-driving_0668-590.jpg

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תנגב את המראות לפני תחילת הנסיעה, הסיכוי שבזמן נסיעה המראות ירטבו שוב הוא נמוך מאוד (כיוון נסיעת הרכב והמהירות מונע את כניסת המים למראה עצמה. מה גם שהמראה עצמה לא בולטת החוצה ויש לה כיסוי קטן מאוד מסביבה שמגן עליה קלות ממים).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי שיש לי בכלל אופציה של חימום במראות..

אלך לנסות עוד מעט, מקווה שזה יעזור גם בנסיעות קצרות בתוך העיר

לגבי המוצר מאיביי, נראה לי קצת מגושם.

הציפייה שלי הייתה לחומר כלשהו שדוחה מים שאפשר למרות על המראות

ברור לי שלנגב את המראות זה הכי טוב וכמו שאמרת במהלך נסיעה סיכוי קטן מאוד שהמראות ירטבו, אבל כאשר אני חונה המראות נרטבות ולא נוח לפני כל נסיעה אחרי גשם לנגב את המראות לפני הכניסה לאוטו - ובמיוחד אם לעשות את זה תוך כדי שיורד מבול

עוד רעיונות? :)

Instagram:

VWPolo6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הפתרונות כבר הוזכרו כאן: ניגוב המראות במטלית לפני תחילת הנסיעה, שימוש במפשירי המראות (אם ישנם) או, במקרים קשים ובהיעדר מנגנון מסוג זה, ניתן להשתמש בחומר דוחה מים שניתן להשים גם על השמשה (Rain X או תחליפים ביתיים).

כמו כן, בנהיגת חורף במיוחד כדאי לא להסתמך לחלוטין על המראות בגלל רטיבות ואדים, ולכן לעבור נתיבים בצורה הדרגתית מאוד וגם לוודא בהסטה קלה של הראש לפני מעבר הנתיב.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי חומר חדש שנקרא CRYSTALUSION

http://www.youtube.com/watch?v=F-_zZvEv9yc&feature=related

אני אישית משתמש בחומר הזה על המסך של ה HTC שלי, אין שום שריטה היום ואני לא משתמש גם במגן מסך והחומר הזה עובד על כמעט כל דבר, אפילו נעליים (לדוגמא

)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם הרבה חברות שמייצרות מוצרים דוחי מים.

לא ניסיתי אבל הביקורות מחול מעודדות שימוש במוצרים אלו.

Rain-X -לדעתי החברה אמריקאית ושמעתי עליהם דברים טובים יש להם מוצרים גם נגד גשם וגם נגד אדים

במקרה עכשיו מצאתי מוצר שלהם בארץ, שווה להתקשר ולבדוק האם הוא יתאים לרכב. הכי טוב שחבר או קרוב משפחה יביא מארה"ב היות והמחירים ממש לא יקרים שם.

עוד מוצר

עוד מוצר

עוד מוצר

ויש את הדבר החולני הבא

http://www.youtube.com/watch?v=MILxgpU8AQM דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

יש מוצרים שהם סוג של ווקס/sealant ויש כאלה שמונעים הצטברות של אדים.

באופן אישי לא התנסתי באף מוצר.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן מעניין של 2 חומרי איטום טובים עם תמונות.

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=140864

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם שום דבר לא יעזור... תמיד תוכל לשקול צירוף בלונדינית עם פן המתחבר למצית רכב, כדי שתסייע לך להסיר את הטיפות. :hihi:

זה עדיף על לנסוע 100 קמ"ש ברוורס!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעת המשתמשים:

הRAIN X הצהוב מיועד לדחיית מים בלבד ולשימוש חוץ רכב בלבד.

קניתי את הנ"ל לפני שנתיים, והחורף הנוכחי הוא החורף השלישי שאני משתמש בחומר הזה.

החומר עושה את העבודה מצויין, אבל:

בניגוד לכתוב, היישום שלו מחזיק מעמד שבועיים עד חודש וזה כתלות בשימוש במגבים. השתמשתם יותר במגבים? יחזיק מעמד פחות. ולכן הוא מתאים למי שנוסע בינעירוני בעיקר ופחות לסביבה עירונית מאחר והטיפות "עפות" רק במעל ל60 קמ"ש.

עוד נקודה- הדבר הזה מייצר שכבת אדים על השמשה (בחוץ), כך שלמראות הוא לא מתאים. כי צריך מגבים בתחילת הנסיעה (ניגוב בודד) להורדת ההצטברות שכבת האדים.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...