Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הפרוצדורה בקבלת החזר של אגרת הרישוי בעקבות הורדת רכב מהכביש לאחר תאונה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

לאחרונה הרכב שלי עבר תאונה והוכרז כטוטאל לוסט

הבנתי כי אוכל לקבל החזר על הזמן שנותר לי באגרת הרישוי (התאונה היתה באוקטובר ואת האגרה חידשתי בספטבמר).

רציתי לדעת מהו התהליך שעלי לעשות על מנת לקבל את הכסף. את תהליך ההורדה מהכביש מבצע למיטב הבנתי השמאי וחברת הביטוח (הרכב היה מבוטח בביטוח מקיף).

את חידוש האגרה ביצעתי באמצעות האינטרנט.

חבר אמר לי שהוא שמע על מישהו שקיבל זיכוי לחשבון הבנק. האם זה נכון?

אשמח לקבל אינפורמציה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום רב

לאחרונה הרכב שלי עבר תאונה והוכרז כטוטאל לוסט

הבנתי כי אוכל לקבל החזר על הזמן שנותר לי באגרת הרישוי (התאונה היתה באוקטובר ואת האגרה חידשתי בספטבמר).

רציתי לדעת מהו התהליך שעלי לעשות על מנת לקבל את הכסף. את תהליך ההורדה מהכביש מבצע למיטב הבנתי השמאי וחברת הביטוח (הרכב היה מבוטח בביטוח מקיף).

את חידוש האגרה ביצעתי באמצעות האינטרנט.

חבר אמר לי שהוא שמע על מישהו שקיבל זיכוי לחשבון הבנק. האם זה נכון?

אשמח לקבל אינפורמציה

תודה

שמאי הרכב היה צריך לדווח למשרד הרישוי עי כרטיס חכם ישירות מהמחשב האישי. שלא. ולדעתי כך נהג.

צור. קשר עם השמאי המטפל, תבקש ממנו העתק טופס שנקרא 587. ולך למשרד הרישוי לבדוק למה מתעכב החזר ההגרה,

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...