Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלעד שרותי רכב - פחחות וצבע בחולון 053-8094135- חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של אלעד שרותי רכב, מוסך מומחה לפחחות וצבע לרכב בחולון.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

אלעד שרותי רכב - פחחות וצבע בחולון 053-8094135

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

עריכה אחרונה על ידי עמית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שם בית העסק: אלעד שירותי רכב

מהות השירות: טמבון שנשבר ויצא מהמקום עקב עליה על מדרכה

מחיר ששולם: 500

איש\אנשי קשר מולם פעלתי. הבעלים של המקום לא שאלתי לשמו.

סיכום קצר: לא היה קשה בכלל להגיע, הגעתי ישר הבעלים של המקום טיפל בי ואמר לי מה צריך והראה לי עוד בעיות בטמבון.

לאחר מכן אמר לי מחיר בלי לנסות לדחווף לי עוד דברים מסביב, ואף נענה בחיוב לבקשה שלי לקבל צבע לעשות תיקונים לשריטות עצמאית, ואכן שחזרתי לקחת את הרכב חיכה לי קופסאת צבע של הרכב, ואך דאג להסיר ממני חששות שלא יצא עבודה טובה או חוסר התאמה בצבע.

הטיפול היה מאוד אדיב ומהיר.

התיקון לקח 4 שעות ואכן שחזרתי לשמחתי הטמבון חזר למצב כאילו יצא מהסוכנות רכב.

עבודה מדהימה,מקצועית ברמה הכי גבוהה שיש,אין הבדלים בצבע אף על פאר הזמן שלו בכביש.

באמת העבודה הייתה מקצועית ונדהמתי לטובה! ולקיצור מקום אמין איכותי ומעל הכל עבודה מקצועית ומדהימה!

מחר מבטיח להעלות תמונות לפני ואחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שם בית העסק: אלעד שירותי רכב

מהות השירות: כנף שהתעקמה (נכנסו בה בחניה)

מחיר ששולם: 500

איש\אנשי קשר מולם פעלתי: אלעד

סיכום קצר:ראיתי המלצות על המקום,נכנסתי לעמוד הפייסבוק שלהם וראיתי שאפשר לשלוח תמונה של הפגיעה ולקבל הצעת מחיר ב SMS,שלחתי, קיבלתי הצעת מחיר תוך שנייה שהייתה טובה לטעמי, היום בבוקר הגעתי, קיבל אותי אלעד שאלתי כמה שאלות על התיקון שכלל פחחות וצביעה של החלק (כנף) בתנור,דאגתי כמובן שזה יראה טוב כמה שיותר מקורי ואלעד הסביר לי בדיוק איך יראה.

תוך 3 שעות הרכב היה מוכן בצורה מאוד יפה,שאני רואה שהם נותנים פינישים אחרונים לדברים קטנים כמו מגני בוץ שהחזירו בדיוק למקום גומיות ועוד,הצבע תואם והעבודה נעשתה בצורה מקצועית, בנוסף לאחר מכן הבאתי להם פנס איתות שיושב על הכנף והרכיבו לי ללא עלות .

כיף לראות מקום שנותן שירות מהרגע הראשון ולמרות שהיה להם עבודה לא המתנתי שניה ועד הרגע האחרון,מומלץ מאוד.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

סוג רכב: טיוטה קורולה 2007

השרות: תיקון והלחמה של הטמבון האחורי, תיקון וצביעה של כנף שמאלי קדמי שהתעקמה , צביעה טמבון קדמי

עלות : 1000 ש"ח.

בעקבות ההמלצות שקראתי בפורום, הפניתי את אבי על מנת לבצע את התיקון הנ"ל. ואין לי/או לו בעצם אלא להצטרף למשבחים.

בטמבון האחורי היה סדק ובכל המקומות האחרים שהוא בדק הציעו להחליף אותו לגמרי, אך באלעד שירותי רכב התחייבו להלחים את הסדק ובכך לחסוך כסף רב. אבי הביא את הרכב למקום, לאחר כ5 דקות נלקח הביתה לאחר כבוד, ובגמר העבודה לאחר כ 5 שעות כמבוטח , בא העובד שוב לביתו ואבי החזיר אותו למוסך וסגר חשבון. שירות מפנק לכל דבר ועניין. העבודה הייתה מעולה והרכב נראה כמו חדש. אבי יצא מרוצה עד הגג. כן ירבו נותני שירות כאילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ככה פעם ב... אני פוגש בעל מקצוע ששווה להמליץ עליו.

ראיתי ביקורות טובות בפורום על המקום והחלטתי לנסות.

האובייקט היה הונדה סיוויק עם התעללות קשה באזורי הטמבונים והכנפיים.

למוסך יש שירות נחמד בו אתה מצלם את הרכב ואזורי הפגיעה, שולח לו ב SMS והוא מעריך לך כמה יעלה התיקון.

לאחר התהליך הזה הגעתי, מסרתי לו את האוטו והמתנתי לתוצאות.

אקפוץ לסוף, התוצאות מדהימות !

הרכב חזר כמו חדש ולא להאמין איזה שינוי זה עשה. מאז התיקון עוצרים את הרכב פעמיים ביום לשאול אם הוא למכירה.

התאמת הצבע מושלמת ונעשית באמצעות מצלמה מיוחדת .

לבעל המקצוע יש שירות של הסעות מה שהופך את הסיפור לממש נוח.

ובאופן כללי, התקשורת היתה מעולה.

ממליץ בחום לכל מי שרוצה לסדר קצת את הרכב, לצבוע מחדש, לעשות פרוייקט על רכב אספנות או כל מה שקשור בזה.

אני מצרף קצת תמונות של לפני ואחרי.

1 (Custom).jpg

3.jpg

4.jpg

11.jpg

33 (Custom).jpg

44 (Custom).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תותחים תותחים תותחים שהאיכות והשירות נפגשים המוסך נקרא אלעד שירותי רכב!

באמת שאין עלהם עשו לי עבודה מושלמת ללא הבדלי צבעים מיקצועי ביותר!

ומי שיודע ומבין שצבע לבן פנינה הוא צבע בעייתי.

לכל המעוניין המוסך נמצא בחולון ברח היוצר 9 ממליץ בחום!

תודה.

Feel.Think.Drive

My BimBa B4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את השירות הזה היום בבוקר אבל לא חזרו אליי.

כנראה שאין מנוס מלהגיע אליהם פיזית.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז החלטתי שוב להקשיב להמלצות של חברי הפורום ושמח לבשר שלא טעיתם!

הגולף נכנסה כחלק מיישור הקו לאלעד שירותי רכב לפחחות וצבע כללי ביום ראשון. הלכו לקראתי ועשו לי מחיר מציאה של ממש. מהשוואות עם עוד 3 בתי עסק החלטתי ללכת על המוסך הנ"ל.

ביקשתי לשחרר את הרכב כמה שיותר מהר. הם מצידם הבטיחו לי שעד הערב חג הרכב אצלי. בנוסף הוצע לי רכב חילופי. יש לציין שאף מקום אחר לא הבטיח טיפול כל כך מהיר.

האוטו לא סבל ממצב גרוע ביותר, אך כמה פגיעות ושפשופים שמאוד עיצבנו, מעט צבע שרוף וקילופי לקה. "התעלקתי" עליהם וביקשתי בנוסף - הדבקת 5 מגני רוח, הרכבת ספוילר וטיפול בחלודה שבקעה מתחת לגומיות בדלת האחורית (יש לציין שהפחחות הכללית לא כללה את האיזור). הם עשו את הכל ללא תוספת מחיר על אף שהספוילר דרש עבודה של יישור וצביעה וכל הדברים כלל לא נקנו אצלם.

לבסוף אין ספק שיצאתי מרוצה. היה חשוב לי מאוד להגיע ולראות איך העבודה מתקדמת והם מצדם לא רק שלא מנעו ממני, אלא אף תמכו. ככה יצא שביקרנו מדי יום כל כמה שעות ובכל פעם התקבלנו בחיוך.

העבודה יצאה מקצועית ביותר, האוטו ממש מרגיש חדש. בנוסף אני רגוע כי ראיתי כיצד הם מבצעים צביעה מהיסוד כמו שצריך.

על הדרך ראינו פרויקטים אחרים שלהם, בלייב ובתמונות, מכוניות מוסטנג, שברולט ופיאט 600 עתיקה. מרשים מאוד.

נחזור עוד שבוע לווקס של אחרי הצבע שהובטח לי כחלק מהשירות ואין ספק שנחזור לאלעד שירותי רכב מתי שנצטרך.

תודה לאפי, משה ואלעד ולצוות הפחחים המקצועי שהצליחו למלא כל שיגעון ובקשה.

נ.ב. לא הצלחתי לעלות תמונות כנראה עקב הרשאה מוגבלת. אשמח לשלוח לדורשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שההצעת מחיר בטלפון לא עבדה, הגעתי ביום שלישי כדי לקבל הצעת מחיר.

הרכב הוא גולף 2001 עם חלודה בספי דלתות קדמי ואחורי בצד נהג.

המחיר היה בדיוק מה שציפיתי, בהיקף העבודה פחות פגעתי. אני חשבתי שמספיק שיוף מקומי, מילוי חומר וצבע חדש.

דני אמר שאין מנוס מלפרק את כל הפלסטיקים באזור, לחתוך את הפח ולשים תלאי חדש, לשים ממיר חלודה, בסיס ואז צבע.

הכנסתי את הרכב למחרת (ערב חג). דני אמר שיהיה מוכן בסוף היום, אני אמרתי לו שלא ימהר, זה רכב שני בבית ולא אכפת לי שישאר שם בחג, רק שידאג לתוצאה כמה שיותר טובה. היום (שישי) בבוקר התקשר להגיד שהרכב מוכן.

צרפתי תמונות לפני ואחר אזאתם מוזמנים לשפוט בעצמכם, לא ניתן לראות שהיה תיקון באזור הזה.

בנוסף דני נתן אחריות של כמה שנים שלא יהיה חלודה באזור וזה נדיר למצוא בעל מקצוע שכ"כ בטוח בטיב העבודה שלו.

לסיכום, אני מאוד מרוצה. אחרי שהפחח הקבוע שלי סגר את העסק אני חושב שמצאתי לעצמי בית חם חדש.

IMG_20130917_103001.jpg

IMG_20130917_103017.jpg

IMG_20130927_144423.jpg

IMG_20130927_144435.jpg

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד ברחוב שלהם

העבודות שלהם מעולות

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, רשמתי את ההודעה הזו בפורום אחזקה אבל פה זה מרוכז אז ארשום גם פה

שמתי לב למכה/שריטה בדלת הנהג עם סימני חלודה, הגעתי למוסך אלעד, בחור נחמד בשם משה קיבל אותי אחרי 2 דקות מרגע שהגעתי, אמר שצריך רק לצבוע נקודתי ומיותר לעשות יותר מזה, הסביר שיש לצבוע בצבע פנינה (הרכב שלי בצבע פנינה) אחרת יהיו הבדלי צבע אם נשתמש בלבן פשוט, הכין לי צבע פנינה, תיקן את מה שצריך (וגם עוד כמה נקודות אחרות שבכלל לא חשבתי עליהן) ולקח מחיר הוגן מאוד, ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ראה עבודה שלהם על רכב שלם ? צביעה מלאה לכל הרכב ? כי לפי מה שאני רואה פה כל העבודות זה של טומבונים ודברים קטנים , אם מישהו עשה צביעה מלאה אשמח לחוות דעת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...