Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא לוח מחוונים

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 7160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחר צהריים טובים חברים.

מנהלים - אני לא משוכנע אם הת'רד הזה אמור למצוא את מקומו כאן או בפורום כללי, אז אם אתם מוצאים לנכון להעבירו - חופשי.

טוב אז ככה:

בטויוטה סטרלט 97' שלי ישנו לוח מכוונים ללא מד סל"ד.

בחו"ל (בעיקר אנגליה, אוסטרליה וניוזילנד) ישנו דגם ספורט של הסטרלט שנקרא glanza (גלנצ'ה).

לדגם הזה יש לוח מחוונים עם מד סל"ד ועם רקע לבן. כמו כן, ישנו עוד דגם של טויוטה שלא מיובא לארץ, טויוטה פאסאו (Paseo) אשר לו בדיוק אותו לוח מחוונים וגם הוא תואם לסטרלט (בדקתי בפורום של סטרלט בחו"ל).

בסוכנות טויוטה בכלל לא הבינו על מה אני מדבר כשסיפרתי להם על הדגם הזה, ועל אחת כמה וכמה כששאלתי אם ניתן להזמין הזמנה מיוחדת. (ושלא לציטוט, לוח מחוונים חדש לטויוטה סטרלט עם מד סל"ד עולה 3000 ש"ח לא כולל מע"מ, ולקורולה 6000 (!!!). ).

מאחר והמחירים האלה נראים לי בלתי סבירים בעליל, חשבתי לנסות את האינטרנט, אך גם שם לא מצאתי פתרון מאחר והגלנצ'ה והפסאו נדירות, ואף אחד לא מוכר לוח מחוונים.

אני פונה אל חברי הפורום, האם מישהו מכיר אדם \ חברה שיכולים לעזור לי ביבוא לוח כזה? עדיפות למשומש.

בתודה לכל מי שיכול לעזור...

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שפשוט לא תוסיף שעון סל"ד בנפרד?! ..זה אפילו מוסיף ! ובקשר לסקאלה לבנה זה כבר לא בעיה ..

אבל אם אתה נעול על ליבא לוח כזה תנסה להתקשר למחוון ספידומטירם בחולון 035507254 יכול להיות שהם יעזרו לך ! רק חבל על הכסף ..

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בדקתי בפורום של סטרלט בחו"ל" - מניסיוני עם פורומי רכב בחול הם ישמחו לספק לך כתובת בחול

של סוחר או מגרש. פנה אילו ויבא ישירות.

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם EBAY ? חכה כמה ימים

ייפול שם לוח מכוונים כזה.

בנוסף תחפש בגוגל לפי "לוח מכוונים" באנגלית לרכב הספציפי

תמצא הרבה מושגים

אולי תוסיף גם את המילה SELL

זה ימצא לך אנשים שמוכרים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...