Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משור אנכי?

-Negative-
שימו לב! השרשור הזה בן 4160 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב לכל חברי הפורום!

אני מעוניין לקנות משור אנכי הידוע גם כ- ג׳קסו, ג׳קסון, וגם jig-saw.

אני מחפש משהו לעבודה ממוצעת ומזדמנת, אין בכוונתי לעבוד איתו על בסיס יומיומי (לא בשלב זה לפחות)

אני מחפש משהו זול ונוח שיעשה את העבודה כשמתבקש ממנו. אשמח להכוונה מהמנוסים בתחום :)

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=h-handicrafttools&keyword=%EE%F9%E5%F8+%E0%F0%EB%E9&orderby=price

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על בוש ירוק- למשתמש ביתי של פעם ב...

למשתמש כבד עדיף בוש כחול או מקיטה.

אין טעם לרכוש משהו של חברה עלומת שם.

אל תתפתה לקנות זול בשביל לחסוך 100 שח, בוש הכי פשוט יחזיק טוב יותר לכל מוצר מדבקה סיני.

מנסיון מר, ומלקח שנלמד.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחזיק בדעה זו, אבל יש לי בבית מברגה של WOLF שמחזיקה כבר כמה שנים יפות ועושה עבודה מצויינת. אתה עדיין חושב שאני לא צריך את הWOLF?

JL Audio

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברגות/מקדחות זולות שונות מג'יגסואים זולים.

יש לי נסיון עם מקדחות ומברגות זולות והן מספקות את הסחורה בשימוש ביתי לא אינטנסיבי. לעומת זאת מנסיון עם שני ג'יגסואים זולים של HYUNDAI ושל WOLF הם על הפנים. המתכת שלהם כל כך זולה שהכלי פשוט מתפרק לך בידיים ותוך כדי עבודה עפים ברגים ופלסטיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללוקי,

מקיטה מעולים במברגות וכדו'.

אבל בפטישונים, ביחס לבוש כחול, יש להם במה להשתפר.

מנסיוני בתחום הפטישונים- לך על בוש.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פטישון רגיל בוש.

במעבר לגדולים יותר. הייתי הולך על מטאבו. או בוש.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש wolf שעלה לי 50₪ לפני 10 שנים

יצא לי לבנות איתו 8-9 תיבות לסאבים, 4-5 בניות למגברים, דק למרפסת ואין ספור השאלות לחברים

אז המלצה שלי שאם זה לא לשימוש יומיומי - הכי זול

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכמעט תאונה שקרתה עם מוצר זול אני אומר שלהשקיע עוד קצת (בחייך 100 ש"ח לכמה שנים, זה מתחלק ככה שזה יוצא שקלים בודדים בחודש) ולקנות מוצר איכותי.

אחרי שעף לך ראש של פטיש לכיוון הראש שלך, אתה מבין שאולי כדאי לזרוק את כל הערכה הסינית לפח. ככה היה גם עם מקדחה. מקדחה סינית שבקושי הבריגה משהו, ועד שהבריגה הייתה מתחממת מאוד. בוש ירוק עשה עבודה מעולה!

אגב, גם לנו בבית יש PST650 ואנחנו מאוד מרוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמעוניין באחד זול אז היה השבוע מבצע בהום סנטר על הכלים של WOLF. המבצע תקף מיום שישי עד יום שישי. מיכוון שהוא התחיל שבוע שעבר למי שמעוניין לקנות יש עד מחר.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...