Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סיטרואן DS3 לקיה ריו

mostwanted88
שימו לב! השרשור הזה בן 4164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה..

היום הייתי במגרש רכב והלהבתי משני רכבים,

הראשון הוא סיטרואן DS3 שזה רכב מיני 3 דלתות 1.6 שנת 2012

והשני קיה ריו החדשה 4 דלתות 1.6 שנת 2012

ההבדל ביניהם זה רק בדלתות (ואולי בנוחות)...עיקר ההתבלטות זה בגלל המיני שיש לה 3 דלתות..

מה אתם ממליצים מבחינת הכל, כלומר מנוע ותצרוכת דלק וכו'

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים מאוד שונים. לא ציינת דרישות, את מי הרכב הולך לשרת ולאיזה צרכים ולכן מאוד קשה לעזור לך.

הסיטרואן היא סופר מיני שיקית ומעוצבת שמאוד מתאימה לזוג ללא ילדים או לצעירים רווקים.

הקיה ריו סדאן היא סופר מיני עם בגאז', מתאימה למשפחות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים מאוד שונים. לא ציינת דרישות, את מי הרכב הולך לשרת ולאיזה צרכים ולכן מאוד קשה לעזור לך.

הסיטרואן היא סופר מיני שיקית ומעוצבת שמאוד מתאימה לזוג ללא ילדים או לצעירים רווקים.

הקיה ריו סדאן היא סופר מיני עם בגאז', מתאימה למשפחות קטנות.

כעיקרון ה- DS3 הולך לשרת רק אותי ואת אמא שלי...אבל מדי פעם אני חייב לאסוף את האחיינים הקטנים שלי מבתי ספר או פשוט לצאת עם חברים, בגלל זה מתלבט עם הקיה שזה רכב עם 5 דלתות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל פעם ב.. לאסוף את האחיינים אני לא חושב שמספר הדלתות אמור לשנות לך משהו.

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות בנאדם מאוד מיוחד בכדי להתלבט דווקא בין שתי אלו, האחת מוחצנת ומאוד מיוחדת השניה סתמית עד כאב. מהבחינה הפרקטית הייתי בודק היטב את התאמת הישיבה הנמוכה והחלון האחורי הסימלי שבריו ואת הגיר האוטומטי המעצבן שבסיטרואן ( אלו לטעמי המגרעות העיקריות במכוניות האלו ), לצרכיי וטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר האוטומטי בסיטרואן "מעצבן" רק אם אתה מחפש ביצועים. אם זה לא הכיוון, אין לך מה לחשוב פעמיים וזה לא שהריו ביצועיסטית או משהו...

כאמור, שתי מכוניות מאוד שונות. ה DS3 מאוד מיוחדת ומעוצבת מדהים לדעתי, אבל מבחינה פרקטית (לא יודע כמה זה חשוב לך) לריו יהיה יותר שוק וכו'. כל אחד ומה שמתאים לו, לפי הצרכים שלך שתיארת, הייתי הולך על הסיטרואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נראה לך שבעיית הפרקטיות תהווה מכשול יום יומי אתה יכול ל"התפשר" באמצע ולבחון את קניית הC3 ,היא תשאיר לך עודף ומגיעה עם 5 דל'.

מגיעה בגרסאות מאובזרות היטב ,נראית טוב גם כן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, זה לא של"ריו" יהיה שוק מי יודע מה, עם כל הרכבים שייפלטו מליסינג.

דווקא לרכבים יחסית מיוחדים יש בד"כ יותר ביקוש. אני הייתי הולך על הסיטרואן, בהסתייגות של רועי - בצע נסיעת מבחן לראות שאתה מתחבר לגיר. בכל קנ"מ אחר זה כמו להתלבט בין קמרון דיאז (נניח בצבעי תכלת/בלונד) לבין קריינית חדשות לא-אטרקטיבית.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי יש בארץ ריו 1.6 ליטר? דגמי הבנזין משווקים בארץ עם מנוע 1.4 ליטר בלבד.

צודק..התבלבלתי, הריו מגיעה עם מנוע 1.4

ונראה לי שאני הולך בסוף על ה- DS3, אבל אשמח לקבל עוד חוות דעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק לי מוזר ששניי רכבים חדשים כאלו מגיעים למגרש רכב?

מדובר במגרש טרייד אין של יבואן? או במגרש רכב פרטי?

שניי הרכבים בכלל לא אמורים להיות באותה סקלת מחיר, אלא אם מדובר בריו חדשה וDS3 משומשת.

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלבטות מוזרה, זה בערך כמו להתלבט בין קוויאר לאיקרה:-) .

לך תעשה בהם סיבוב, אם תרגיש בהבדל אני מניח שתבחר בסיטרואן. אם לא, אז כנראה מגיעה לך הריאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...