Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה דחוף!!! לכל מי שמבין במכוניות ב.מ.וו דחוף עזרה!!!

BMW_316
שימו לב! השרשור הזה בן 7750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי אז ככה מצאתי את אהבת חיי

נתונים: אדומה מנוע 2000, סאן רוף ידני, חלונות ידני, גיר ידני האוטו במצב טוב יחסית

מצב האוטו: דרוש דחוף החלפת צמיגים המנוע חדש רק 50 אלף קילומטר

אבל משום מה המנוע לא נשמע טוב בכלל האוטו עמד כמה שנים טובות לפחות 6 או 7 שנים בלי שיגעו בו בכלל, אין אזעקה רק אמוביליזר שאינ לא בטוח אם הוא תקין

פנים האוטו יחסית טוב כי לפי מה שאמרו לי ישבו (חוץ מהכסא של הנהג) באוטו אולי 20 פעם וגם זה בקושי ואולי ישבו מאחורה 8 פעים אז ככה שמצב האוטו מבפנים הינו חדש דנדש,

אני לא בטוח שהשעונים עובדים כי אמרו לי שניתקו משהוא אבל אני חושב שזה לא נכון,

ואני גר באשדוד ואין לי מושג איזה מוסך יכול לעשות לי בדיקה כללית לאוטו כי אין פה מוסך מורשה של ב.מ.וו ואני לא יודע מי בכלל יכול לבדוק לי את האוטו ושלא ירמו אותי

האוטו לא במצב נסיעה בגלל הצמיגים וכפי שהזכרתי מקודם המנוע בכלל לא נשמע טוב

גם יש דבר נוסף אני לא בטוח שמערכת החשמל באוטו תקינה האם כדאי לי לרכוש את האוטו בסכום בגודל של 10 אלף בערך פחות או יותר אבל אני יודע שצריך לתקן כמה דברים אני צריך לתקן את המערכת חשמל אני צריך לשים אזעקה, חלונות חשמל, נעילה מרכזית (זה אוטו עם 2 דלתות בלבד) לעשות דחוף טיפול 10,000 ואולי להחליף מנוע או לעשות לו אוברול (אם כבר אני עושה הגדלת בוכנות...) זהוא מנוע הזרקה ואני יודע שלפחות המחשב שלו במצב מעולה ככה שהמנוע אמור לתפקד מעולה!

בקיצור חשבתי שהנפלתי על מציאה ובמקום זה נפלה עלי פצצה...

אנה עיזרו לי לפני שאחר יקנה אותה...

בלי שטיות בלי משחקים פשוט לנהוג בה...

ב.מ.וו מכונת הנהיגה האולטימטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף שאם אני לוקח אותו לבדיקה זה רק עם גרר מפני שאין לאוטו טסט

וצריך עוד לשלם לבדיקה שלפי מה שידוע לי זה בערך 500 עד 1000 שקל...

האם שווה להשקיע סכום כזה ולקחת את הסיכון אנה עיזרו לי

אם אתם מעונינים בעוד פרטים אני ישמח לתת לכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף שאם אני לוקח אותו לבדיקה זה רק עם גרר מפני שאין לאוטו טסט

וצריך עוד לשלם לבדיקה שלפי מה שידוע לי זה בערך 500 עד 1000 שקל...

האם שווה להשקיע סכום כזה ולקחת את הסיכון אנה עיזרו לי

אם אתם מעונינים בעוד פרטים אני ישמח לתת לכם...

קודם כל בדיקה במכון בדיקה לא יעשו לך מכיוון שלרכב אין טסט, במוסך יסכימו להעיף מבט . . .

אני במקומך הייתי מתרחק, מה שמריח כמו חרא זה חרא !!!!!

נכון שהאוטו במצד שמור וכו' אבל זה ש"ניתקו משהו בלוח שעונים" זה מאוד חמור !!! רק שתדע שאם מנתקים את הכבל של המד אוץ גם המד קילומטר מפסיק לרוץ !!!!! זאת אומרת שיכול להיות שהרכב עבר הרבה יותר מ-50K ק"מ . . .

תוסיף לזה שרכב שעמד 6 שנים צריך להחליף את כל הרצועות, צינורות, שמנים, פלאגים, צמיגים שזה עסק לא זול . . .

מכיוון שאתה לא יכול לנהוג באוטו אתה לא יודע מה מצב מערכת ההיגוי, אולי הבולמי זעזועים גמורים ??? (עניין של 3K ש"ח לפחות) אולי הבלמים דפוקים (עניין של מ-500 ש"ח להחלפת רפידות ויכול להגיע לאלפי שקלים אם צריך להחליף צלחות, קאליפרים וכו') . . .

בקיצר, רכב שאתה לא יכול לנסוע בו פשוט תתרחק !!!

אני ממליץ לך לא להיכנס להרפתקה הזו, לך על הרכב הקודם שמצאת (ידני מזקן אם זכרוני לא מטעה אותי), לפחות ברכב הזה אתה יודע מה המצב ואתה יכול לקחת לבדיקה . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שעזר אני מודה לכם מאוד רכשתי היום את רכב חלומותי וברגע שאני יסיים לפשפץ אותו אני ישלח לכם תמונות...

לקחתי בסוף את הרכב הראשון מהזקן (השני היה מזקנה שבאמת מתברר שכל מה שרשמת לי היה נכון בקשר למד קילומטרז וכל הענין עם הצינורות והבולמים וכו)

בקיצור לקחתי רכב טוב בלי הרבה בלאי או קילומטרז עם 95 אלף בערך רכשתי אותו היום ועוד שבוע הוא נכנס למוסך עד אז אני משפץ אותו לבד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב על קניית ה ב י מ ר

ויאללה תעלה תמונות..

מצפים לראות .

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל מי שעזר אני מודה לכם מאוד רכשתי היום את רכב חלומותי וברגע שאני יסיים לפשפץ אותו אני ישלח לכם תמונות...

לקחתי בסוף את הרכב הראשון מהזקן (השני היה מזקנה שבאמת מתברר שכל מה שרשמת לי היה נכון בקשר למד קילומטרז וכל הענין עם הצינורות והבולמים וכו)

בקיצור לקחתי רכב טוב בלי הרבה בלאי או קילומטרז עם 95 אלף בערך רכשתי אותו היום ועוד שבוע הוא נכנס למוסך עד אז אני משפץ אותו לבד...

מזל טוב !!! תתחדש . . .

הכי חשוב שאתה מרוצה ושמחתי מאוד לעזור לך . . .

95K ק"מ זה לא ק"מ נמוך, זה ק"מ אפסי !!!!!!!!

מחכה לתמונות . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יקח קצת זמן עד שאני יעשה אותה חדשה

אני רק שבוע הבא מכניס אותה למוסך קודם לעשות לה תיקוני צבע שתיראה כמו חדשה ובאותה הזדמנות אני גם צובע את הקליפרים באדום ואולי אם זה יצא משתלם אני מחליף את כל הברקסים באוטו למשהוא יותר טוב ומאחורה הוא מחליף לי שיהיה גם דיסק אבל זה בגדר אולי...

בקיצור אני הולך לעשות אותה כמו חדשה גם את כל הריפוד הפנימי אני או מחליף או שאני עושה לו כיסוי שיראה יפה יותר גם צריך לעשות לאוטו החלפת גומיות לאוטו עצמו בדלתות ואני גם יחליף לזכוכיות כי זה דהה ויש לזה צבע מכוער אז אני יחליף כבר וזהוא בנתיים אני גם מחליף כסאות קיבלתי עליהם מחיר טוב אז אני מחליף אותם בכסא חדש (עור) גם מאחורה ואת כל הדש בורד אני מפרק ומחדש אותו אני מחליף את המנורות לאדום כמו בחדשות שיראה יותר יפה בקיצור יש הרבה עבודה לעשות

אני עכשיו מחפש כנף יפה לאחורה... אז עד שאני יעלה תמונות יקח קצת זמן אבל אני מצלם אותה לפני ואחרי ואני גם מצלם אותה בתהליך ככה שיהיה אפשר לראות מה החלפתי וכל זה

סך הכל אוטו ותיקונים צריך לצאת בערך 50 אלף אבל יוצא לי אוטו חדש חדש חדש חדש עם מנוע 2500 שמספק בערך 200 ומשהוא כוחות סוס לפני שאני שם לו שיפורים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יקח קצת זמן עד שאני יעשה אותה חדשה

אני רק שבוע הבא מכניס אותה למוסך קודם לעשות לה תיקוני צבע שתיראה כמו חדשה ובאותה הזדמנות אני גם צובע את הקליפרים באדום ואולי אם זה יצא משתלם אני מחליף את כל הברקסים באוטו למשהוא יותר טוב ומאחורה הוא מחליף לי שיהיה גם דיסק אבל זה בגדר אולי...

בקיצור אני הולך לעשות אותה כמו חדשה גם את כל הריפוד הפנימי אני או מחליף או שאני עושה לו כיסוי שיראה יפה יותר גם צריך לעשות לאוטו החלפת גומיות לאוטו עצמו בדלתות ואני גם יחליף לזכוכיות כי זה דהה ויש לזה צבע מכוער אז אני יחליף כבר וזהוא בנתיים אני גם מחליף כסאות קיבלתי עליהם מחיר טוב אז אני מחליף אותם בכסא חדש (עור) גם מאחורה ואת כל הדש בורד אני מפרק ומחדש אותו אני מחליף את המנורות לאדום כמו בחדשות שיראה יותר יפה בקיצור יש הרבה עבודה לעשות

אני עכשיו מחפש כנף יפה לאחורה... אז עד שאני יעלה תמונות יקח קצת זמן אבל אני מצלם אותה לפני ואחרי ואני גם מצלם אותה בתהליך ככה שיהיה אפשר לראות מה החלפתי וכל זה

סך הכל אוטו ותיקונים צריך לצאת בערך 50 אלף אבל יוצא לי אוטו חדש חדש חדש חדש עם מנוע 2500 שמספק בערך 200 ומשהוא כוחות סוס לפני שאני שם לו שיפורים...

כל הכבוד על ההשקעה !!! כל מה שנשאר לי להגיד לך זה בהצלחה . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... אבל יוצא לי אוטו חדש חדש חדש חדש עם מנוע 2500 שמספק בערך 200 ומשהוא כוחות סוס לפני שאני שם לו שיפורים...

מנוע ה 2500 של BMW מוציא 169 כ"ס ולא 200.

גם עם שיפורים נוספים הוא לא יגיע ל 200 (ללא טורבו).

אבל אופטימיות היא תכונה יפה...

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לא לקפוץ מעל משוכה גבוהה מדי.

תתחיל בקטן - תביא אותה למצב נורמלי. אל תרוץ להצהיר שאתה הולך להוציא עליה 50000 ש"ח לפני שאתה יודע לפני מה אתה עומד...

שיפוץ רכב הוא לא עניין של מה בכך. לי אישית יש כ-50000 ש"ח ואני יכול בעיקרון לקנות מכונית ישנה עם פוטנציאל ולשפר אותה מאוד, אבל זה לא אומר שאני רץ לעשות את זה.

יש המון משתנים חשובים שצריך לתת עליהם את הדעת. לכן אני מציע לך להתחיל לאט ולא לרוץ לזרוק עשרות אלפי שקלים...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני חייב להחליף מנוע מפני שב.מ.וו זהוא אכב כבד וזה אחד המרכיבים החשובים שלו שבזכות זה הוא רכב יציב מאוד! בכביש

ואני דבר ראשון אחרי שאני מחזיר את האוטו למצבו המקורי אני מחליף לו מנוע ויש לי כבר מקום שיתן לי מחיר ממש טוב על מנוע לא חדש שנת 2002 אלה משהוא כמו 95 או אפילו יותר חדש השאלה היא מה יתאים למבנה הרכב בצורה מדויקת כדי שהמנוע יעבוד בצורה טובה

ולכן הוא אמר לי שזה יהיה מנוע של לפחות 190 ומשהוא כוחות סוס

דבר שני ברור שאני לא רק להשקיע אבל אצלי יש כמה דברים חשובים ביותר באוטו והראשןו זהוא בטיחות שהיא כוללת יציבות על הכביש שהאוטו יהיה דבוק כאילו העמיסו לו על הגג משאית וכמובן ברקסים חזקים (כמה שיותר חזק יותר טוב...)

דבר שני לחדש את האוטו מבפנים זה לא סיפור כזה יקר מפני שאני עושה את רוב העבודה לבדי ואני צריך רק להוציא כסף על חלקים ואם אני נתקל בבעיה יש ליכבר מוסך שמכיר אותי ואם אני יתקע בבעיה הוא יעזור לי (מי שמכיר את אוטו הייטק באשדוד)

בקיצור אני לא רץ להשקיע אבל אני מתכוון לעשות את האוטו הזה שיהיו לו ביצועים כמו לרכבים חדשים (ואני לא מתכוון ליונדאי או יפניות אני מדבר על בימרים...) אני יודע שהדבר קשה אבל אין דבר העומד בפני הרצון ואתם בטח שואלים למה לשפץ רכב כזה ישן במקום לקנות חדש אז אני יספר לכם שעברתי עם בימר 316 דברים נוראיים לרכב והוא אפילו לא התלונן!!! הרכב עמד במבחנים קשים אפילו בשטח! (לא חול כמו שבים אבל עדיין שטח) זהוא אחד הדגמים הטובים ביותר של ב.מ.וו מאז ומעולם בגלל קשיחותו ומשקלו הרב יחסית זהוא גם רכב שנחשב לקטן עם תא מטען של גדול יש מקום מרווח כמו באמריקאיות גם מאחורה וחוץ מזה תארו לעצמכם בימר שנת 88 לוקחת הונדות חדשות... (לא שאני מזלזל בהונדה חס וחלילה) חוץ מזה עשיתם פעם פרסה עם אמברקס בב.מ.וו... או שראיתם מה יש לרכב בעל הנעה אחורית ידני להציע... (אני שיגעתי מורי נהיגה שלא הבינו איך אני עושה מה שאני גורם לרכב לעשות) בקיצור תלמדו אין אבל אין אין אין אין אין אין כמו BMW (ואני לא מבין למה התרגלנו להגיד ב.מ.וו במקום ב.מ.דבל יו ותחשבו על זה...) 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...