Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו שראיתי בעיתון על מכוניות כסמלי סטטוס

Serpent
שימו לב! השרשור הזה בן 7902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה תגידו על הדעה הבאה:

"

בואו נשכיב את המכוניות על שפת הפסיכולוג וננסה להרכיב דרכן את פרופיל בעליהן.

אלה שנוסעים באאודי ובפאסט הם אנשים שרוצים לנסוע בב.מ.וו, אבל חוששים שזה לא כל כך מתאים להם. לוולבו יש תדמית מרובעת. מי שנוהג בה הוא אחד שלא אכפת לו שיחשבו שהוא מרובע. לאאודי, לעומת זאת, יש תדמית של שובבות ומהירות...

וולבו היא מכונית של רואי חשבון...

כשהייתי בברלין והתעניינתי בהבדל בין מרצדס לב.מ.וו, הסבירו לי שאם אתה רוצה שיסיעו אותך, עדיף שזה יקרה במרצדס, בשביל הרושם, אבל בשביל לנהוג בעצמך, עדיף ב.מ.וו. לשים מפתחות של מרצדס על השולחן זו הצהרה. לא כל אחד רוצה להצהיר, לכן הרבה אנשים לא יסעו במרצדס. אני, למשל לא יכול לנסוע במרצדס ואני גם לא טיפוס של גוצ'י, זה נראה לי שוויצרי ושחצני מדי. אני טיפוס של כאמל, ראלף לורן, ארמני, ולפעמים אאודי...

ומה עם עם ישראל שנוהג ביפניות?

זה עולם אחר לגמרי, אלה מותגים שהם בליל אחד גדול.

ואופנת ארבע על ארבע?

יש משהו מאוד נשי בנשים הנוסעות בג'יפ. כשאישה עולה עם ג'יפ על המדרכה, זה יפה ונועז בעיני. כשגבר עושה את זה, זה פלצני. יש היום סוג של עדריות, רק שהעדר של ב.מ.וו קטן ואיכותי יותר...

אני לעולם לא אתפס נוהגת בב.מ.וו, בגלל התדמית של הנובוריש, המוחצן, אחד שרוצה להראות שיש לו כסף."

מתוך "אלוהים נמצא במותגים", מוסף 7 לילות, ידיעות אחרונות, 30.8.2002, עמ' 8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידיעות אחרונות/ערוצים/גולדן איי/שי גולדן.

פרסומת פונטו ספייס עושה אותך צעיר.ומגוחך

אם עדין וניר(גלעד עדין וערד ניר,כתבי החדשות,התייחסות שמית שולית)מוטרדיםמהזיקנה שקפצה עליהם,הם יכולים לישון בשקט.

לא הרחק ממקום מגוריהם ודאי ממוקמת סוכנות פיאט פונטו,סם הנעורים החדש על גלגלים.התרופה המושלמת עבור המרובעים שמנסים לעגל את המשולש.נסיעה אחת בפונטו ספייס,ומושגי המגניבות שלכם ישתנו.כך מבטיחים אנשי פיאט,בפרסומת שהיא פרודיה שתןפסת את עצמה יותר מדי ברצינות.

מעשה בלפלף בן יורם שנכנס לספייס(הצהובה!)החדשה שלו.מכופתר,מסורק עם שביל בצד,והעיקר,הבעת יוסי ביילין על הפרצוף,רגע לפני שהוא פוצח בשיחת נפש עם עצמו.

אבל לרכב,כמו לצ'יטי צ'יטי בנג בנג,כוחות עילוי.כמו רד בול,הוא מרומם את הנפש.שלוש שניות חולפות וכפתור פוחז מתעופף לו אל מחוץ לחלון.עוד פריים קצר והנה הסטודנט שלנו למיקרו-שעמומולוגיה משנה תספורת לג'ל קוצים קופצני.המוזיקה מתחלפת ברדיו(WE ARE YOUNG,WE ARE FREE),ורגע לפני שהוא מתאשפז בפעוטון מוצא עצמו נהג הפונטו מלקט בחורות בטיילת.

שתי בתולות ברזל מחייכות אליו בהזמנה,אך הוא מדלג במבטו לשיקסע מתותלת וכבדת דדיים.האנטנה עולה ויורדת,איזה שימוש נפלא בעולם הסמלים הוויזואלי!

"פונטו ספייס עושה אותך צעיר",מבטיח טל ברמן ברקע.עוד יהודי בדרך לשיכון ותיקים,אבל קול נורא 'צעיר' בעיני המפרסמים.

טוב,הפרסומת של פיאט פונטו מיועדת ממילא לבורגנים מיושבים.מה אלה מבינים בלהיות צעיר?

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...