Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מאתרים בעלים של iPad שאבד ?

אמיר שליט
שימו לב! השרשור הזה בן 4153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי מחשב טאבלט. רק אחרי שהסבירו לי, הבנתי שהמחשב מוגן בפנל שעלי לפרק כדי לראות מה הדגם ומה המס' שלו.

לאחר פירוק הפנל, הופיע מספר IMEI וגם מספר סריאלי.

מדובר ב-iPad ולכן אני מניח שלפחות בחברה רשום למי נמכר.

האם ואיך ניתן לאתר את בעליו?

ברור לי שהחברה לא תספק את פרטי בעליו, אבל דרכה אולי ניתן להודיע לו שהמחשב נמצא ושיצור איתי קשר.

תודה לעוזרים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל הכבוד על ההגינות. מחר אנסה לברר האם ניתן לאתר את הבעלים ע"י מספר סידורי או IMEI.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר עובד? נסה להטעין ולהדליק אותו, נסה להסתכל בהודעות,אנשי קשר וכתובות מייל , בטוח תמצא מישהו שקשור לבעלים.

ואם לא, בוודאי קיימת אפליקציית פייסבוק במכשיר, כנס אליה, יכול להיות שפרופיל הבעלים יעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, כנראה שאין הרבה אנשים בארצנו כמוך.

אני משער שבעל המכשיר ייתן לך תשלום מסויים על האנושיות שבך.

עכשיו בשביל למצוא את בעל המכשיר, כנס להגדרות או לאפסטור ותבדוק תחת איזה AppleID הוא רשום, משם אולי תנסה לחפש אותו בפייסבוק וברשת.

ואם זה לא עובד, או שיטת IMEI לא עובדת, תמיד אפשר לעלות תמונות של בעל המכשיר ולפרסם בפייסבוק.

בהצלחה!

עריכה:

המכשיר עובד? נסה להטעין ולהדליק אותו, נסה להסתכל בהודעות,אנשי קשר וכתובות מייל , בטוח תמצא מישהו שקשור לבעלים.

ואם לא, בוודאי קיימת אפליקציית פייסבוק במכשיר, כנס אליה, יכול להיות שפרופיל הבעלים יעלה.

+1

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תמצא את הבעלים אני מוכן לקחת את המכשיר במתנה

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שם עשירייה :)

Beat That!!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם יש לו IMEI אני מניח שיש בפנים גם סים. אתה יכול להוציא את הסים ולברר בחברה הסלולרית.

2. בדוק אם מוגדר חשבון אימייל, אנשי קשר או שיש מידע בפתקים שיאפשר לך למצוא את הבעלים.

3. דרך ההגדרות, אפשר למצוא את הapple ID שהוא בעצם אימייל של הבעלים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו אובדן מכשירי אפל ניידים:

לפני שנתיים איבדתי בלילה אייפון באירוע מסויים. בבוקר הוא היה בעמדת האבידות ומציאות.

לפני שנה, באותו אירוע, מצאתי בלילה הראשון אייפון. הטסתי אותו לעמדת האבידות והמציאות ללא שיהוי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון לחפש מידע על בעליו בנתונים הקיימים במחשב, כבר עלה בדעתי. המחשב נעול בסיסמא ולכן לא ניתן.

המחשב הנעול מציג על המסך שם של רשת סלולרית -כנראה מחובר אליה. איפה אני מוצא את ה-SIM שלו על מנת לנסות דרך חברת הסלולר?

אני מניח שלבעליו חשוב המידע בתוכו יותר מאשר המכשיר עצמו. לפעמים הנזק באובדן מכשיר לכשעצמו, הוא נזק זניח לעומת מידע שנעלם (אפילו אם מדובר בתמונות משפחתיות או מטיול כלשהו).

מישהו יודע אם יש כפתור שניתן באמצעותו לכבות את המכשיר? הוא דולק מאז נמצא.

gozal - לקבל תשלום מבעליו/פרס כספי/תמורה, פירושו להעליב אותי. די לי לראות את החיוך של בעליו השמח לקבל את האבידה.

ממתין לתשובות פרקטיות יותר לגבי האפשרות לאתר בעלים דרך IMEI/סריאלי/SIM

תודה לעוזרים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש בו סים, תשאיר דלוק אולי הבעלים ינסה להתקשר אליו.

אם הוא מוגן בסיסמא, אני מניח שהבעלים גם התקין אפליקציה שתדווח על מקום הימצאו.

בכל מקרה כרגע האופציה הכי טובה זה באמת לחבר למחשב ולחפש תמונה של הבעלים ולהעלות לפייסבוק ולהמתין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...