Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגן ברקים...באמת עובד? או סתם חרטא?

ferez
שימו לב! השרשור הזה בן 4193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החורף הגיע,

אין דבר שיותר מפחיד אותי בחורף מאשר קפיצה פתאומית של מתח שתשרוף לי את הציוד בסטודיו (רמקולים, כרטיס קול וכו').

חשבתי בהתחלה לחבר את כל הציוד דרך UPS, אבל זה כרגע יקר לי ואני מעדיף למצוא פתרון אחר (חוץ מזה שגם ה-UPS עצמו יכול להנזק מברקים וקפיצות מתח פתאומיות).

PDB23368FB_287031_val.jpg

האם "מגן הברקים" הזה יכול באמת להגן מפני קפיצות מתח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמור לקפוץ כשיש נחשול מתח (זה המונח, אני חושב). לי יש כזה מחובר לכבל של המסך והמחשב.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמופיע בתמונה (או כל מוצר מדבקה אחר) לא יעזור יותר מדי.

המגינים (הפשוטים) הכי מוממלצים הם אלו. הם נמכרים בעיקר ע"י מתקינים של מקררים/מכונות כביסה/טלויזיות וקשה להשיג אותם סתם ככה.

הדגם שמתאים לציוד אלקטרוני הוא VDSP.

אל פסק רגיל (לא online שעולה הרבה יותר) לא תמיד יעזור בהגנה מברקים בגלל שהמכשיר עדיין מחובר ישירות לשקע.

באל פסק online, המכשיר מחובר לסוללה ולכן יש הגנה מלאה מהכול.

לשאר ההגנות, אל פסק יהיה מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש UPSים לא גדולים שעולים 600ש"ח לדגם עם שני מצברים. אני מאמין שבסטודיאו שלך ציוד יקר ואם אתה רוצה לשמור על הציוד, אז עלויות כאלה של UPS זניחות. הרי אנחנו לא מדברים על UPS מפלצתי שעולה עשרות אלפים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה של מגן ברקים לפי דעתי זה למנוע ממכשור כלשהו לחטוף מכות חשמל כשהחשמל נופל וחוזר בתדירות גבוהה במהלך כמה דקות, ולכן יש לו מנגנון השהייה.

המחשב שלי מחובר לUPS, אין דבר יותר טוב מזה, מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...