Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסרונות בקנית רכב דיזל (אם קייימות חסרונות בכלל)

itayshp
שימו לב! השרשור הזה בן 4176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה

אשמח לקבל חוות דעת ממכם

נכון להיום אני נוסע על הונדה אקורד שנת 2010 מבסוט ממנה מאוד ונהנה לנסוע עליה יום יום,

נכון להיום במשך שנתיים ו3 חודשים נסעתי ברכב כ19000 ק"מ מאחר ומקום העבודה היה קרוב לי מאוד,

בקרוב מאוד אעבור למקום מגורים שרחוק מהעבודה שלי ואצטרך לנסוע ביום יום כ60 קילומטר,

האמת הרכב משרת אותי נאמנה רק דבר אחד מפריע לי וזו צריכת הדלק

היום הרכב צורך לי בתוך העיר כ1:10 ורוב הנסיעות הם כאלה, ולכן זה זניח מבחינת דלק.

בעתיד שאסע כ60 קילומטר ביום זה כבר יהיה נוסע הרבה יותר חשוב מבחינתי

הסתכלתי למשל על VW PASSAT או JETTA החדשות והם מאוד מצאו חן בעיני,

מה שהכי מצא חן בעיני היה צריכת הדלק של המכוניות האלה ובמיוחד גירסאת הדיזל

האם יש חסרונות בקנית רכב דיזל נכון להיום? האם נכון שהטיפולים יותר יקרים או סתם סטיגמא?

הקניה תהיה כנראה עוד כ3-4 חודשים ואני מתחיל לחשוב על זה ברצינות..

אשמח לקבל את חוות דעתכם,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אם אתה מדובר ברכב חדש מהסוכנות, החיסרון העיקרי במחיר יותר גבוה בזמן הרכישה (רכבי דיזל נמצאים בקבוצות הכי גבוהות של רמת הזיהום, לפי מיסוי ירוק בישראל) ומירידת ערך יותר גדולה.

ההפרשים בטיפולים לא משמעותיים.

תבדוק לגבי הביטוחים - יש רכבים גניבים יותר (אוקטביה) או פחות (ג'טה).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה, אכן מדובר על רכב חדש מהסוכנות המחיר פחות או יותר זהה אבל צריכת הדלק לעתיד תשפיע הרבה יותר,

כמה ירידת ערך של רכב דיזל לעומת בנזין ?

לגבי הביטוח כמובן שאבדוק תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לנקוב במספרים ולחזות את העתיד.

עד עכשיו רכבים דיזל ירדו במחיר יותר, אבל בזמן האחרון יש ביקוש לרכבי דיזל משומשים עם קילומטראז' לא גבוה, בגלל אותה צריכת סולר, בדיוק כמו הכיוון שאתה חושב עליו.

60 ק"מ ביום זה לא קילומטראז' גבוה, ורכבי טורבו בנזין של קבוצת פולקסוואגן (TSI) בנפחים 1.2 או 1.4 יחסית חסכוניים.

לשיקולך.

אגב, 1:10 ק"מ לליטר בנזין בעיר, ברכב עם מנוע 2000 סמ"ק - בשבילי זאת הפתעה לטובה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מרוצה מההונדה וקשה לך להפרד, אני הייתי משאיר אותה.

כי עכשיו אתה צריך לספוג הפסד מחירון, ועוד קניית רכב חדש (אם אני לא טועה), ובהפסדים הללו, תוכל ליסוע כמה שנים.

כל מקרה, אם הזכרת ג'טה, תבדוק אוקטביה דיזל, זה רכב שיהיה מבוקש יותר בעתיד, במיוחד הידנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא שווה למכור, במיוחד כשההונדה גירדה את המאתיים אלף בזמן הרכישה ואל מול 50 אלף הק"מ שתעשה איתה בשנתיים הקרובות והיא עדיין תהיה עם ממוצע ק"מ סביר, היא תצרוך בממוצע הכי גרוע כ 1\10 (מנוע 2 ליטר נותן 1\11.5 )

ורכב דיזל אוטומטי יתן לך 1\15 .

בחמישים אלף קילומטר הבנזין יצרוך 5000 ליטר * 7.5 שזה 37,500 ש"ח

הדיזל יצרוך כ 3300 ליטר שזה 25,000 ש"ח.

בהבדל של 12.5 אלף ש"ח (כ 500 ש"ח בחודש ) ועליית המיסים המתוכננת, זה לא נראה משתלם.

בכלל אני לא מצליח להבין מדוע לאדם ששילם 200 אלף על רכב חדש, הבדל של כמה מאות שקלים בחודש על צריכת דלק משנה משהו. כמו שכתבו לפני, רק בהפסד הפוטנציאלי הכרוך במכירה וקניה מחדש, כבר תחזיר את ההפרש בצריכת הדלק.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...