Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש מידע וחוות דעת על צמיגי ברום, שברולט קוואליר 95'.

nir100
שימו לב! השרשור הזה בן 4175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המידה של הצמיגים בקוואליר שלי היא 195\14\70.

מידה על הפנים, לא נפוצה בכלל.

כרגע מותקנים צמיגי קנדה רדיאל, סיני, לא משהו, מההתחלה אחזו בסדר, לא יותר מזה.

עכשיו אחרי 3 שנים בערך, בגשם הרכב בקושי עוצר, או לחילופין כביש יבש+5 אנשים כבדים ברכב, בלימה מ80 קמש מצריכה לחיצה חזקה יחסית על הברקס.

היום הלכתי לבדוק מחירים על רבעיית צמיגים לרכב.

ההצעות:

צמיגי ברום- 350 שקל. (המוכר אמר שזה חברת בת של קונטיננטל, יחסית לכל הזבל סיני שיש בשוק היא טובה.)

צמיגי RUNWAY- סיני 290 או 300 שקל. (אמר שהם בסדר.)

צמיגי GOODRIDE- מחיר 290 שקל, היה לו רק שתים והם לא נראו להיט. (אם אני מזמין זה מגיע תוך כמה שעות) (אותו חנות הציעה לי גם מישלן ב500 שקל לצמיג, אבל זה מעבר למה שאני מוכן להשקיע).

הלכתי לזה שמכר לי את הצמיגי קנדה, בידיוק נגמרו לו, הוא אמר שיש לו חברה דומה באותו מחיר 290 לאחד.

אני יודע שחוץ מהברום, כל החברות הסיניות שיש בשוק זה זבל אחד גדול.

אני מחפש שיפור קטן לעומת הקנדה. (אגב, שהיו חדשים, הרכב החזיק איתם כביש רטוב בסיבוב על 110++, רמז: אמריקאית).

אני יודע שאני לא יקבל שיפור כמו לדוגמא אצל חבר שלי, שעל הקוואליר שלו יש רבעיית פירלי. (תענוג, הרכב אוחז הרבה יותר טוב!).

ב406 שהייתה לי, תמיד קניתי קלבר, רק קלבר, מחירים שפויים, וביצועים טובים יחסית.

לקוואליר אין קלבר במידה.

בקיצור מה אתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המידה 195/60R14H, גם בה כמעט אין שום דבר. יש קונטיננטל פרמיוםקונטקט אבל היבואן לא מייבא אותם.

בלית ברירה קניתי לפני שנתיים חמישיה Barum Brilliantis, האמת לא רעים בכלל. אפילו אחרי שנתיים אוחזים טוב מאוד בגשם, יחד עם אחיזה מצויינת על יבש במהיריות פניות גבוהות. אני מרגיש עדיין הבדל עם הקונטיננטל ברכב השני אבל סך הכל בסדר גמור.

ברכב כמו שלי, עם הנעה אחורית וללא בקרות אלקטרוניות, מרגישים בדיוק מה היכולות של הצמיגים.

עכשיו הבנתי שגם את הברום כבר לא מייבאים במידה שלי.

אני מתכנן להביא בקרוב קונטיננטל מגרמניה בעצמי, לפני שאתקע עם צמיגים ישנים מדי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבע על התגובה שלך.

על הפאביה קיבלתי קונטיננטל, אני בקושי נוהג בה (הקוואליר שלי והיא של ההורים), אני לא בדקתי אותם כמו שבדקתי את הקלבר והקנדה שיצא לי לנהוג עליהם. (מה שכן, בני 4 חודש עוד מעט, וכ9kkm, והם נשארו נוצצים.)

תראה, אני לא מבקש אחיזה כמו בקלבר שהיו לי בפיג'ו, שרק שמן או מים גרמו לה לזרוק, וגם אז, גז והגה וחיוך על הפנים, גניחה קטנה מהבולמים ואתה על דרך המלך.

אני מחפש שהצמיג נטו יצבוט את הכביש, שנותנים ברקס אז הוא בולם, ולא מוותר וננעל.

הבעיה הכי גדולה בקוואליר שלי, שהבולמים גמורים כולם, זה הפוגע הכי גדול באחיזה.

(הם שווים יותר מהאוטו, ואם נוסעים לאט ונורמאלי, הרכב מצויין ולא מאבד אחיזה לשניה, הבעיה בו זה מנוע חזק שמאיץ מהר).

אני כבר מחר ילך לקנות אותם, סגרתי ב1400 שקל, כולל התקנה וכיוון והכל, ועוד עבודה קטנה על הרכב. (צריך לאטום אצלי את החור של ההגה בחומת אש.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

BARUM זאת חברת בת של קונטיננטל, אשר מייצרת צמיגים במזרח אירופה (צ'כיה).

הצמיגים לא רעים , אחד האופציות הראויות, למי שמחפש צמיג סביר בתקציב לא גבוה.

בארץ יש מבחר מידות מצומצם של החברה הזאת.

אופציה נוספת של צמיג לא יקר - FALKEN SN828

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לשיחה, מה עדיף לי, רבעיית צמיגי KUMHO (מאוטודיפו)?

או להוסיף 80 שקל בערך, לרבעייה ברום?

(וזה מוסך שקרוב משפחה שלי עובד שם).

להזכירכם, מידה 195\70\R14.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, BARUM עדיפים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי את הברום לבסוף.

איך שיצאתי מהמוסך, ההיגוי הרגיש לי הרבה יותר כבד. (הצמיגים הקדמיים הישנים היו די חלקים, עכשיו הם מחוספסים וטריים).

כאילו אני נוהג במשאית מבחינת התנהגות כביש.

אני בוחן אותם מדי פעם כדי לראות מגבלות שלהם.

-הרכב כבר לא חורק בקלות (אין ABS), כל צבע אדום יוצא לי לתת בלימת חירום.

-הרכב לא מחליק, הן בפניות והן בכיכרות, נראה שהצמיגים מתאמצים כמה שאפשר להחזיק אותו על הקו.

-עיכולים מהירים, קפיצות בכביש באמצע סיבוב, מהירות גבוהה, הרכב מתנהג הרבה יותר טוב, ויושב מצויין על הכביש.

-רטיבות ופינו נוזלים בינתיים טובים. (לא יצא לי לבדק במבול כבד.)

פחדתי שהרכב יזרוק לי תחת בקלות, כי לצמיגים הקדמיים עכשיו יש הרבה יותר אחיזה.

(פעם היה לי הרבה תת היגוי בגלל שהצמיגים לא היו טובים).

בקיצור, נשמור עליהם, שיחזיקו כמה שיותר זמן.

באופן כללי אני די מרוצה, יש הרגשה של סיפוק, בעיקר בגלל שהם לא עולים הרבה. (50 שקל יותר מצמיד סיני, פר צמיג.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם אופציה נוספת לשנות ל15 אינץ מאושר על בטוח,לשים ג'אנטים מגנזיום יפים +ראשון אתה משדרג את המראה+2 פעם הבאה יהיא לך זמינות יותר טובה לצמיגים,ואל תחשוש... כי זה אותם מחירים(הצמיגים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...