Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים אוחזים 195/45/16

norco
שימו לב! השרשור הזה בן 4169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מחפש צמיג ספורטיבי(שלא ישחק מהר) ויתן תמורה טובה למחיר.

עד עכשיו היו לי s.drive במידה 185/55/15 שהייתי מאוד מרוצה מהם, אך הם היו מעט יקרים(טיפה מעל 2000 ש"ח).[אציין שלא גמרתי אותם והם עדיין קיימים על הג'אנט הישן]

אני מחפש לשים משהו על סט ג'אנטים שהבאתי, וכרגע המידה הרצויה היא 195/45/16(סטיה של פחות מחצי אחוז מהמידה המקורית)

ראיתי ב-tires4u שיש s.drive וגם t1r במידה הנ"ל, חשבתי להביא hankook v12 שקיבל שבחים וגם מחירו זול יותר מ-s.drive אבל אין מידה כזו בעולם.

את ה-t1r אני לא ממש חובב בגלל הדפנות הרכות שלו, שכולם מספרים, אני עצמי לא ניסיתי.

על איזה צמיג הייתם הולכים?

האם יש משהו אחר אטרקטיבי שאני לא מכיר?

( אני מעדיף לא לעבור 2000 ש"ח ולקבל תמורה הכי גבוהה שאפשר למחיר!)

תודה מראש!

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי כרגע אני חושב גם על הs.drive בתור מועמד מוביל. אני יקרא קצת על שאר הצמיגים שהמלצתם ואם יש משהו מעניין אני יבדוק מלאי בארץ...

תודה לכולכם!

2008 AUDI S3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה שעברת אליה לא חוקית ולא ניתן לאשר אותה בצורה חוקית.

אם כבר בחרת להתעלם מהחוק ו\או "לאשר" את המידה בצורה כזו או אחרת הייתי מציע ללכת על מידה עם יותר מבחר. ה T1R וה S DRIVE הם צמיגים מצויינים למחירם שנותנים בראש לצמיגים יקרים בהרבה, אבל אם אחיזה היא מטרתך הייתי הולך לכיוון של R1R, R888 וכו', ואותם אני לא בטוח שיש במידה הנ"ל (וגם אין במידה המקורית).

אני לא רואה כל הגיון במעבר למידה לא חוקית רק בשביל הפוזה. אתה עלול לגלות שההחלטה הזו תעלה לך הרבה כסף.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו עברתי מטויו T1R ל S דרייב במידת צמיגים בדיוק כזאת. הרגשתי שיפור בכל פרמטר לעומת טויו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר,

אני שמח שאתה דואג לעניין החוקיות. אבל זה כבר עניין שלי.

המעבר הוא לא לשם פוזה, הזמנתי קיט הנמכה לרכב והחלפתי לבושיניגים מפולאוריטן ואני מאמין שזה ישתלב יותר יפה לטעמי עם ג'אנט גדול יותר. מה גם שאני מצפה לאחיזה יותר טובה עקב הרוחב המוגדל, זווית גלגול מופחתת עקב הנמכה + בושינגים.

יש אנשים שיש להם רכב ספורט בשביל ה"פוזה" כפי שאתה מכנה, ויש אנשים שאוהבים להוציא את המיטב מביצועי הרכב ספורט שלהם.

אני לא יודע איזה סוג אתה, אבל על עצמי אני יעיד שאני מהסוג השני, שלוקח את האוטו מידי פעם למסלול בשביל להנות ממנו.

אני לא מחפש לעשות פוזה על אף אחד, וכל אלמנט עיצובי שאני שם באוטו הוא לעייני בלבד. אם מבחינתי זה יפה אז אני ישים את זה ברכב, אחרים שלא מתאים להם שלא יסתכלו.

צמיגים כמו R888 או R1R בעלי חיים משמעותית קצרים יותר, וגם אני לא בטוח שיש במידה.

בכל מקרה קיבלתי הצעה של 450 ש"ח לs.drive כך שהמחיר מתאים לי :)

2008 AUDI S3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...