Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בושם ונעליים לגבר.

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 4157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הגיע הזמן לחדש את המלתחה שלי.

עד לאחרונה הייתי משתמש בבושם best of chevignon אך הוא כמעט נגמר לי. אמא של ארוסתי הביאה לי את הבושם aqua di gio שלא מחזיק הרבה זמן (למרות שהריח שלו סבבה). יש לי גם את הבושם של ז'אן פול גוטייה שקיבלתי במתנה לפני כשנתיים אך אני לא שם אותו כי האישה פשוט מסרבת להתקרב בגלל הריח היותר-מדי-דומיננטי שלו.

אני מחפש בושם במחיר שפוי שיכול להחזיק הרבה זמן.

הדבר השני שאני מחפש הוא נעליים. עד לפני יומיים היו לי נעלי קאטרפילר שהחזיקו אצלי 10 שנים (!) עד שנקרעו להן הסוליות התחתונות (בתזמון מעניין). אני מחפש נעליים לחורף בסגנון של קאטרפילר/טימברלנד שיראו אלגנטיות, ועמידות במחיר סביר. האם משתלם להזמין מאיביי או שאפשר לקנות בארץ?

תודה,

מתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאוד קשה להמליץ על בושם למישהו אחר, כי:

1. לכל אחד טעם אחר (בושם קליל/כבד, קיצי/חורפי, מתוק/חמצמץ, דומיננטי/אוורירי וכו').

2. לכל אחד תגובת עור שונה - ייתכן שאני ואתה נבחר אותו בושם, אך על כל אחד הוא יריח טיפה אחרת או שעל אחד הוא יישאר יותר זמן מאשר אצל האחר.

3. לפי תיאורך, במקרה שלך יש עוד קריטריון. או אולי ה-קריטריון: מה בת הזוג מעדיפה :wink:.

בקיצור - לך איתה לפארם הקרוב ותנסו כמה אופציות, בושם לא בוחרים בהתכתבות.

לגבי נעליים - אם אתה מעדיף סגנון טימברלנד, ממליץ לך לחפש חנות של סקאל עודפים באיזור מגוריך. יש סיכוי טוב למצוא שם טימברלנד או מותגים אחרים מעונה שהסתיימה בהנחה של עשרות אחוזים.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על טעם וריח וגו' במיוחד בענייני בשמים שמגיבים אחרת לכל אחד.

אני לא שם בושם כל יום, אבל כשאני משתמש אלו בשמים של קלווין קליין, בעיקר אטרניטי ואובסשן, תלוי באירוע. עלי הם מלאים נפח ונוכחות, חמים ולא מעיקים ומחזיקים יפה במשך היום, עם טוויסט מגניב בסוף היום :twisted:.

בעבר הייתי משתמש ב- XS שהיה נחמד אך מעיק לפעמים, פרנהייט שנמאס לי ממנו, 212MEN שהוא גם נחמד אך קר מדי, איסי מיאקי שעף לפח אחרי חודש ועוד כל מיני ששכחתי.

מה שכן, כמו הרבה נערים בשנות השמונים העליזות, גם אני שמתי ברוט ואולד ספייס כדי לזרז את צמיחת השערות על הפנים והחזה :wink:

נעליים - ממליץ למצוא חנות עודפים ולרכוש טימברלנד; הקטרפילר לא מה שהיה פעם.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב-212 הסגול. כל הזמן שואלים אותי איזה בושם אני שם, ומאוד מתאכזבים מהתשובה. על כל אחד זה מריח אחרת לגמרי...

לגבי נעליים, נסה את בלנדסטון. לא מאוד מאוד יקר כמו הטימברלנד, אבל יפות וטובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתך.. אחד הבשמים היותר טובים שיש.

וגם אני קונה מהאתר הזה איזה קטע!

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמים:

דולצ'ה & גבאנה THE ONE / אברקרומבי&פיץ' FIERCE.

לגבי נעליים בסגנון הזה- אני לא כ"כ מתמצא, עמך הסליחה :)

לFierce אמנם יש ריח טוב אבל הוא פשוט חזק מדי עד כדי כך שמקבלים ממנו בחילות וכאבי ראש, אני לא אהבתי (אותו דבר לגבי One Million אגב)

The One בושם מעולה שהייתי נותן לו ציון 2/5 רק בגלל שהוא מחזיק משהו כמו שעתיים-שלוש (על כל אחד) ככה שזה נהיה יותר בושם לאירועים מיוחדים ולא ליום יום, וחבל כי הריח שלו מצויין :roll:

אין תחליף מללכת ולהתחיל להריח בסופר\ניו פארם, אם אתה רוצה משהו שסביר להניח שיקלע לטעם שלך (ושל הרוב) הייתי ממליץ לך על Bleu De Chanel או Chanel Allure Homme Sport של שאנל, קצת יקרים (500~ שקל) אבל מעולים, הראשון יותר חמצמץ והשני יותר קליל וספורטיבי. תן נסיון גם לDior Homme Intense.

בצד היותר זול של המחירים אתה יכול לנסות את Burberry London ו Davidoff Cool Water, שני בשמים טובים שלא עוברים את ה250 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האברקומבי הזה חזק ברמות מחליאות. האמריקאים מתים עליו - ולא מבינים שאי אפשר ללכת לצידם עם החוזק המעיק שלו, הוא אשכרה גורם לכאבי ראש ורצון למצוא שקית הקאה ומהר.

קול ווטר / בוס / רומא / איטרנטי - הבשמים שלי. ניחוחות די קלאסיים. גם את ה-XS וה-1 מיליון אני מאוד אוהב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...