Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי גלאי הרדאר של iroad

alexthegreat
שימו לב! השרשור הזה בן 4186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שהסבירו באחד הסרטונים שה iroad מזהה את הדבורה ממרחק של 700 מטר, ואילו הטווח שלה בתנאים אופטימאליים הוא קצת מעל קילומטר... מה ההגיון? במהירות 140 קמ"ש לוקח כשבע שניות לעבור 300 מטר. זה אומר שיש לו מלא זמן "ליירט" אותי עד שהגלאי קולט אותו. או שאולי לא הבנתי נכון את הסרטון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתנאים אופטימליים כפי שכתבתה - בכתבה הם אומרים שמדובר על איזור הררי אם אני לא טועה ששם הטווח שלה הוא קטן יותר ולכן ה700 מטר מספיקים

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיגיון הוא - להספיק להוריד למהירות המותרת, לפני שהשוטר "נעל" את מהירותך במכשיר

(7 שניות זה יותר מדי בשביל לרדת מ- 140 ל-100 קמ"ש).

כמו כן, מרגע הנעילה, אמור להישמר קשר עין רצוף עם הרכב ועד לעצירתו-

כך שכאשר הכביש הוא מפותל עם עליות וירידות, תהיה בעיה מצדו של השוטר לנעול במרחקים של מאות מטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, אז למעשה הוא אמר שגם לדבורה וגם לגלאי היה טווח קצר יותר בגלל שהשוטר צריך לראות את הרכב, וההר עצמו פשוט חוסם מעט את הגלים של הגלאי. ראיתי עכשיו בכתבה אחרת שהוא אומר שה iroad מתחיל לצפצף כ 50 מטרים מאוחר יותר מה valentine, כלומר, בסביבות השניה אחת מאוחר יותר במהירות 140. בקיצור - קליל.

נ.ב

כותבים "כָּתַבתָ". בלי ה-'ה'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נפתח קבוצת רכישה למכשיר הזה? אני חושב שהוא דבר מאוד הכרחי בכל רכב! ככה אני לפחות חושב.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...