Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה יטי ביצוע ריקול מצמד ושירות טוב של סקודה(בסופו של דבר)

goose
שימו לב! השרשור הזה בן 4186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[

אז ככה .

למען גילוי נאות היום בבוקר הייתי במוסך לבדיקת התקלה ועדכון תוכנת גיר ,התקבלתי ברמת שירות מעולה ע"י נציג השירות רן שהסביר ונתן יחס של VIP קיבלו אותי בדיוק ע"פ הזמן והחלו לעבוד על הרכב לאחר שקיבלתי הסבר מקיף לתהליך שעושים ע"מ להחליף את המצמדים, קיבלתי את כל המידע הנדרש ברמה מקצועית גבוהה ,לאחר שהרכב היה בליין הגיע מנהל השירות ערן והסביר שניתן עוד היום לסיים את סיפור התקנת המצמדים ואני לא אצטרך להמתין כחודש ימים אך הסיפור יקח מעט זמן ושהות שלי במוסך הוצע לי גם הסעה מצידם לעבודה, הסכמתי ומיד הרכב החל בטיפול ,כאשר לאורך כל הזמן הרגשתי שדואגים מעדכנים ונותנים שירות טוב.

הפורום הזה הוא המקום להתלונן ולרטון על החברות אך גם לומר מילה טובה ויותר על איכות ושרותיות בענף הרכב.

אז להנהלת הפורום ניתן לשנות את פסקת הפוסט ולמחוק "ירות גרוע"אין ספק שכולם עושים טעויות מידי פעם חשוב מכל הוא לדעת לתקנם

שוב כל הכבוד ויישר כוח, התקלה סודרה הרכב נוסע ללא שום בעיות ובאופן חלק, חברים מילה טובה לא עולה כסף וכן אם הייתי טיפה כועס בפתיחת הפוסט אני חוזר בי,אז ניתן לסגור אותו בסוף טוב הכל טוב.

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני שמח לשמוע כי סידרו הבעיה כעת על הצד הטוב , אז כבוד לצ'מפיון מוטורס , אבל הדרך עדיין ארוכה ומפותלת ללקוח.

ומנגד - ואולי בזכות הדיון כאן בפורום דברים מתחילים לזוז .. לכל החברות יש אנשים המריצים שורות ברשת :lol: .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לשמוע כי סידרו הבעיה כעת על הצד הטוב , אז כבוד לצ'מפיון מוטורס , אבל הדרך עדיין ארוכה ומפותלת ללקוח.

ומנגד - ואולי בזכות הדיון כאן בפורום דברים מתחילים לזוז .. לכל החברות יש אנשים המריצים שורות ברשת :lol: .

אייל .

כפי שכתבתי בפוסטים קודמים בנושא, גם אנחנו קיבלנו שירות מצויין במוסך גולדברט בצ'קפוסט בחיפה. הם טילפנו אלינו להודיע על הבעיה, תיאמו איתנו מועד לתיקון וביום בו ביצעו את התיקון הרכב חזר אלינו כבר בצהריים.

אנחנו לא חווינו כל "פתלתלות" בטיפול בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון את מה שקרה כאן אז יש מצד אחד מוסך מרכזי בבעלות היבואן שטרטר את הלקוח 4 פעמים ונתן לו להבין שאם יחליטו וכאשר יחליפו את המצמדים הוא יאלץ להמתין כחודש עד להגעתם.

מצד שני מוסך פרטי מורשה יבואן שפתר את הבעיה תוך מספר שעות עם מצמדים חדשים.

פספתי משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, אני יכול להמליץ על מוסך ג'ורג' והנרי דור בנצרת. אני רכשתי את כל רכבי פולקסוואגן שהיו ברשותי מהם, וטיפלתי בכולם רק אצלם. הטיפול היה מסור, היחס היה אישי, מעולם לא יצאתי לא מרוצה.

אם יש מוסך מורשה פולקסוואגן מטעם צ'מפיון שנותן יחס יפה, זה הם. גם אולמות תצוגה של וואג, אודי וסיאט יש שם.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון את מה שקרה כאן אז יש מצד אחד מוסך מרכזי בבעלות היבואן שטרטר את הלקוח 4 פעמים ונתן לו להבין שאם יחליטו וכאשר יחליפו את המצמדים הוא יאלץ להמתין כחודש עד להגעתם.

מצד שני מוסך פרטי מורשה יבואן שפתר את הבעיה תוך מספר שעות עם מצמדים חדשים.

פספתי משהו?

כמעט פספסת אני פותח השרשור ,כמו שכתבתי המוסך הוא המרכזי בפתח תקווה וכמו שכתבתי קיבלו אותי בסבר פנים יפות שירות אדיב מקצועי ,ופתרו את הבעיה עם גישה שירותית ,לכן הייתי חייב לכתוב גם את המשוב לאחר הטיפול.

אני מודה שלעיתים צריך להעיר מתים משנתם אך המסר הובן ולדעתי הכיוון הוא חיובי ואני לא סלב או משהו כזה וקיבלתי שירות כיד המלך והבעיה סודרה עוד באותו יום ללא שום המתנה של מספר שבועות, הרכב נוסע נהדר וזה זה הכי חשוב,

יצאתי בסוף מרוצה התקלה סודרה וכתבתי את כל זה ע"מ לעזור למי שנתקל בבעיה.

מקווה שהחברות בכלל ילמדו קצת וישפרו למען כולנו את השירות מטוב מאוד למצויין.

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיצוצים כאן בפורום של גולשים כדוגמת "גולף" נובעים מהיחס האופייני לנציגי השירות של צ'מפיון בכל מיני מקומות בארץ.

לא פעם ולא פעמיים נתקלתי גם אני אישית בהתחמקות מטיפול בבעיה ברכב באמצעות טענות כמו "ככה זה - אין מה לעשות" או "זו דיפורמציה של החומר אין מה לעשות" "אף פעם לא נתקלנו בבעיה הזאת" ועוד כהנה וכהנה תשובות שנשלפות מחריצים חשוכים בגוף האדם.

בכל אותן פעמים - עיקשות נחרצת וקביעת עובדות לא רק שהביאו את נציגי צ'מפיון לטפל ברכב אלא גם להביא לפתרון מלא של הבעיה.

הבעיה היא לא המקצועיות שלהם, הבעיה היא לא איכות המוצר שהם מוכרים, הבעיה היא העובדה שרכב באחריות תופס להם מקום על הליפט במקום סקודה אוקטביה עם כובע צהוב שכבר מזמן לא באחריות ומכניסה המון כסף לעומת רכב באחריות שלא מכניס כסף מהלקוח.

נקנח בסיפור קצר...

כחודש לאחר שקיבלתי את הרכב החלו חריקות מלוח השעונים (לא, לא תקלת צינור הדלק המוכרת) לוח השעונים פשוט חורק עם כל חריץ קטנטן בכביש.

נכנסתי למוסך, ראו, לחצו, בדקו, שמעו, פירקו את המסגרת, הרכיבו מחדש - שקט.

אחרי כמה ימים, שוב חריקות.

נכנסתי למוסך, לחצו, בדקו, פירקו, הרכיבו - שקט.

אחרי שבוע, שוב חריקות - נכנסתי למוסך שוב, אמר לי "אין מה לעשות, זה כנראה דיפורמציה של החומר" נקבע לך תור לעוד כמה ימים ותבוא נבדוק שוב.

שום כמה ימים ושום תור, אני מכניס את הרכב עכשיו, מבחינתי אתה תעצור את כל המוסך או שאני מעמיד לך את הרכב בכניסה ועושה לך כאן עוצר כי אם אני צריך לנסוע עם הרכב עוד 3 דקות עם החריקות האלה אני יוצא מדעתי.

רגע לפני שאני מאבד את הסבלנות והופך כל שולחן שיש שם הם תיקנו את זה אחת ולתמיד, מאז טפו טפו הלוח שעונים במצב שקט.

מסקנה - צריך להבין שהתשובות שתקבלו בפעם הראשונה לא יהיו אהודות במיוחד, מתנערות ומתחמקות שיוכלו להוציא גם את השפוי שבאדם מדעתו, פשוט צריך לדעת לדפוק על השולחן ולקבל את מה שאתה אמור לקבל וזה שירות בתמורה למיטב כספך.

הם יכולים לבחור באיזו דרך, הטובה או הרעה, אני אתאים את עצמי לכל אחת מהדרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט פספסת אני פותח השרשור ,כמו שכתבתי המוסך הוא המרכזי בפתח תקווה וכמו שכתבתי קיבלו אותי בסבר פנים יפות שירות אדיב מקצועי ,ופתרו את הבעיה עם גישה שירותית ,לכן הייתי חייב לכתוב גם את המשוב לאחר הטיפול.

אני מודה שלעיתים צריך להעיר מתים משנתם אך המסר הובן ולדעתי הכיוון הוא חיובי ואני לא סלב או משהו כזה וקיבלתי שירות כיד המלך והבעיה סודרה עוד באותו יום ללא שום המתנה של מספר שבועות, הרכב נוסע נהדר וזה זה הכי חשוב,

יצאתי בסוף מרוצה התקלה סודרה וכתבתי את כל זה ע"מ לעזור למי שנתקל בבעיה.

מקווה שהחברות בכלל ילמדו קצת וישפרו למען כולנו את השירות מטוב מאוד למצויין.

מצד אחד כל הכבוד שתיקנו לך. מצד שני, האם אתה חושב שללא השרשור הזה היית מקבל את אותו טיפול?

גם אני אכלתי את מנת המרורים שלי מהשירות שלהם עם רומסטר שקניתי ב2008. לא היתה לי תקלה קריטית כמו שלך אלא רק מקבץ של תקלות מרגיזות כמו פלסטיקים מתעופפים (מדובר בדגם סקאוט) שהודבקו בסיליקון והמשיכו להתעופף, רעשים מוזרים מהמזגן, תקתוקים מהגיר ועוד כמה שכבר שכחתי מהם.

אחרי כמות טרטורים לא מבוטלת של מוסך מורשה בירושלים אני פשוט הרמתי ידיים ובלעתי את הצפרדע. בסך הכל הרכב טוב, טוב מאוד אפילו, למרות התקלות המרגיזות שיכולות לקרות לכל אחד אצל כל יצרן, אף אחד לא מיצר מכוניות חפות מתקלות, אבל כשאני מסתכל על רמת ואיכות שירות הלקוחות שקיבלתי מצ'מפיון לעומת מכוניות אחרות אצלי ובמשפחה הקרובה (אלפא רומאו ופורד) החשק לקנות עוד פעם מכונית מבית צ'מפיון מאוד נמוך אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם העמידות של אימפרזה 2001 מעולה. אגב, אפילו העמידות של הפלסטיקים של דייהו לפעמים הרשימה אותי.

אני לא מעדיף את הפלסטיקים העמידים והמכוערים על פני חומרי הדיפון של הוואגיות. אם שומרים על החומרים, דואגים לכסות בשמש, דואגים לנקות, אז יהיה בסדר. מנסיון.

יש אנשים שיעדיפו את זה בכל מחיר:

4754708905_4c6a4e295f_z.jpg

אני ישמח לזה. העדפה אישית.

7936916734_5fbd4c097d_z.jpg

היי אלון

המחיר שתשלם על גולף ברמת הגימור שהצגת התמונה.

היה יותר נכון הלשוות אותה לרמה הגימור של ה"טויוטה" הזאת.

אני לא בטוח שהניצחון עכשיו מוחלט...

רק לצורך הדיוק.

שבת שלום

פלג_

2011_Lexus_CT_200h_price3.jpg

2011-Lexus-CT-200h-interior-image.jpg

Lexus-CT_200h_2011_800x600_wallpaper_49.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...