Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה CR-V 2012 קומפורט 2.0 למה כן ולמה לא?

NivStyle
שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ההורים מתכננים להחליף את הרכב הנוכחי (קיה קרניבל 2004), ברכב חדש והם נעולים על הג'יפ של הונדה CR-V 2012.

אני קראתי הרבה באינטרנט, אבל רציתי לדעת חד משמעית האם יש פה מישהו שהוא הבעלים של הרכב?

האם הוא יכול לספר לי איזה בעיות נפוצות קורות איתו?

ואם כבר, מישהו יכול להמליץ על ג'יפ אחר בתקציב של עד 170K?

אנחנו מחפשים ג'יפ, כי אנחנו 5 נפשות ואחנו לא אנשים קטנים... :roll:

To Drive, Or not to Drive. That is the question.

Hell with it, Drive 'till you Die :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של חבר קרוב מאוד שמחזיק באחת כזאת מ-2008 שעברה כבר מעל 100 אלף קילומטרים בלי תקלות בכלל.

עלויות אחזקה לא נמוכות אבל כמי שמטפל במוסך רשת של יונדאי שנחשבת זולה לאחזקה אני יכול להגיד שאף אחד לא זול במוסכי היבואן.

הרכב מרווח, נוח לנסיעה ויחסית לג'יפונים גם לא שתיין גדול של דלק.

לדעתי במעבר מקרניבל תרגישו שהרכב קטן יותר ופחות מרווח ולכן כדאי לבדוק אותו היטב בנושא הזה.

אגב הדגם החדש כבר הוצג ואמור להגיע ארצה בשנה הבאה ולכן הרכב נמכר כרגע במחירי "סוף עונה".

אני מציע לבדוק בנוסף את שברולט אורלנדו, מיניוואן מאוד מרווח ומגיע עם מנוע דיזל שיעזור לחסוך בהוצאות התדלוק.

ג'יפים בתקציב הזה אין, יש ג'יפונים כמו ההונדה אבל רובם פחות מרווחים ובסכום הזה מגיעים עם הנעה קדמית בלבד כך ששטח מבחינתם הוא שבילים לא מתאגרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כן: שמירת ערך

למה לא: יקר ובקרוב מגיע דגם חדש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

ההורים לא מעוניינים לרכוש מיניוואן, אלא רק ג'יפ.

אז האורלנדו, עד כמה שהוא טוב...

הוא לא רלוונטי.

יש אולי עוד המלצות?

התקציב הוא אומנם 170K, אבל אפשר לחרוג בעוד 15K לפה ולשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- CRV בסוף חייו. דגם חדש הוצג בחו"ל ויתחיל להימכר בארץ בתחילת שנת 2013.

מלבד זאת ה- CRV נתן מאז ומתמיד תמורה נמוכה במיוחד כאשר מנגד נמכר במחירים מופקעים.

רמת חומרי הפנים שלו היא פשוט בושה- פלסטיקים קשים ומבישים שאפילו ברכבים משתי קטגוריות למטה לא קיימים.

מלבד זאת יחידת ההנעה מאד בינונית, מנוע 2 ליטר וגיר 5 הילוכים בלבד, שמספקים את הביצועים הגרועים בקטגורייה, ממש כך.

צריכת הדלק הייתה סבירה לתקופת ייצורו הראשונית, כיום היא כבר נחשבת בינונית ומטה.

מאזדה CX5 נחשבת לטובה בקטגורייה ומדובר בדגם חדש לגמרי (גילוי נאות- אני בעלים של אחת) ואחריה ניתן לבחור את היונדאי IX35 או קיה ספורטאג'. כל אחת מהן תהיה טובה מההונדה.

ניתן גם לחכות למיצובישי אאוטלנדר החדש שיתחיל להימכר גם הוא בתחילת שנת 2013 בישראל.

אם היה להורייך קיה קרניבל, לא נראה לי שאתם צריכים באמת הנעה לכל הגלגלים לצורך נסיעה לשטח, ואתם רוצים "ג'יפ" לצורך הישיבה הגבוהה והמראה בעיקר ומספיק יהיה לרכוש את הדגמים בעלי ההנעה הקדמית. כל הדגמים הללו מוצגים גם עם הנעה לארבעת הגלגלים, שמצריכה תוספת מחיר וכן מעלה את צריכת הדלק.

ולבסוף כל הגיפונים הללו לא יספקו מרחב שמתקרב לקיה קרניבל או לכל מיניואן אחר לצורך העניין. לחמישה נפשות אני הייתי ממליץ חד משמעית על מיניוואן ולא על ג'יפון.

שברולט אורלנדו שהמליצו עליו לפניי, דרך אגב הוא לא "ג'יפון" אלא מיניוואן. לדעתי הוא מינוואן פחות מומלץ מאחר ובשורת המושבים השנייה אין לו שלושה מושבים נפרדים, כמו שיש למינוואנים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופצייה נוספת שתוכל להתאים לך היא השברולט קפטיבה ספורט, מנוע 2.4, 182 כ"ס,

לרכב רמת אבזור גבוהה ואיכות נסיעה מהטובות בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- CRV בסוף חייו. דגם חדש הוצג בחו"ל ויתחיל להימכר בארץ בתחילת שנת 2013.

מלבד זאת ה- CRV נתן מאז ומתמיד תמורה נמוכה במיוחד כאשר מנגד נמכר במחירים מופקעים.

רמת חומרי הפנים שלו היא פשוט בושה- פלסטיקים קשים ומבישים שאפילו ברכבים משתי קטגוריות למטה לא קיימים.

מלבד זאת יחידת ההנעה מאד בינונית, מנוע 2 ליטר וגיר 5 הילוכים בלבד, שמספקים את הביצועים הגרועים בקטגורייה, ממש כך.

צריכת הדלק הייתה סבירה לתקופת ייצורו הראשונית, כיום היא כבר נחשבת בינונית ומטה.

מאזדה CX5 נחשבת לטובה בקטגורייה ומדובר בדגם חדש לגמרי (גילוי נאות- אני בעלים של אחת) ואחריה ניתן לבחור את היונדאי IX35 או קיה ספורטאג'. כל אחת מהן תהיה טובה מההונדה.

ניתן גם לחכות למיצובישי אאוטלנדר החדש שיתחיל להימכר גם הוא בתחילת שנת 2013 בישראל.

אם היה להורייך קיה קרניבל, לא נראה לי שאתם צריכים באמת הנעה לכל הגלגלים לצורך נסיעה לשטח, ואתם רוצים "ג'יפ" לצורך הישיבה הגבוהה והמראה בעיקר ומספיק יהיה לרכוש את הדגמים בעלי ההנעה הקדמית. כל הדגמים הללו מוצגים גם עם הנעה לארבעת הגלגלים, שמצריכה תוספת מחיר וכן מעלה את צריכת הדלק.

ולבסוף כל הגיפונים הללו לא יספקו מרחב שמתקרב לקיה קרניבל או לכל מיניואן אחר לצורך העניין. לחמישה נפשות אני הייתי ממליץ חד משמעית על מיניוואן ולא על ג'יפון.

שברולט אורלנדו שהמליצו עליו לפניי, דרך אגב הוא לא "ג'יפון" אלא מיניוואן. לדעתי הוא מינוואן פחות מומלץ מאחר ובשורת המושבים השנייה אין לו שלושה מושבים נפרדים, כמו שיש למינוואנים אחרים.

אני מתקשה מאוד להסכים איתך, תא הנוסעים של ההונדה מורכב היטב ומחומרים איכותיים לא פחות משל צמד הקוראניות ולדעתי שווים ברמתם לשל המאזדה.

יחידת ההנעה מצויינת, הגיר חלק ונעים והביצועים בסדר גמור, דפי הנתונים לא מספרים הכל והגיר על חמשת מהירויתיו עובד היטב.

צריכת הדלק הממוצעת בנסיעה משולבת עומדת על כ-12 ק"מ לליטר, יונדאי וקיה למשל לא מגיעים לתוצאות האלה.

בנוסף, ביחס לצמד הקוראנים וגם למאזדה שלך ההונדה מרווח יותר. יש לא מעט תאים שימושיים עם פתרונות אכסון מיוחדים.

למרות שמדובר ברכב שנמצא בסוף חייו הוא עדיין רלוונטי ונותן פייט למתחרות, רק המחיר שלו הורס את החבילה הטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה מאוד להסכים איתך, תא הנוסעים של ההונדה מורכב היטב ומחומרים איכותיים לא פחות משל צמד הקוראניות ולדעתי שווים ברמתם לשל המאזדה.

יחידת ההנעה מצויינת, הגיר חלק ונעים והביצועים בסדר גמור, דפי הנתונים לא מספרים הכל והגיר על חמשת מהירויתיו עובד היטב.

צריכת הדלק הממוצעת בנסיעה משולבת עומדת על כ-12 ק"מ לליטר, יונדאי וקיה למשל לא מגיעים לתוצאות האלה.

בנוסף, ביחס לצמד הקוראנים וגם למאזדה שלך ההונדה מרווח יותר. יש לא מעט תאים שימושיים עם פתרונות אכסון מיוחדים.

למרות שמדובר ברכב שנמצא בסוף חייו הוא עדיין רלוונטי ונותן פייט למתחרות, רק המחיר שלו הורס את החבילה הטובה.

אני מודה, שאמנון טיפה ערער לי את הבטחון וכמעט הראיתי את ההודעה להורים, בכדי אולי לשכנע אותם לעצור את הקנייה.

אבל, אחרי ההודעה שלך הרגעת אותי וכנראה שהם הולכים על זה.

אני רק מקווה שיתנו לי לעשות עליו נסיעת מבחן, עקב גילי ה"נמוך ביטוחית" 21.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להסתכל גם על גיפים אמיתיים הדמות הטויוטה לאנד קרוזר משנים 2007-2008 שכן זהו רכב איכותי ביותר ואמין ללא דופי ושומר היטב על ערכו (ראה את מחירו כיום) או על מיצובישי פאגרו שנים 2009-2010 שגם הוא מאוד איכותי ואמין ונוח על הכביש.

במידה ותרצה רכב חדש תוכל לקחת את האאוטלנדר שהוא הג'יפון הכי מרווח בקטגוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב שלכם יכול לגדול אז אני ממליץ לבדוק גם את קיה סורנטו בדגם הבסיסי, המחיר 190 אלף שקלים.

רכב יותר מרווח, גדול יותר מהג'יפונים הרגילים, תא נוסעים איכותי ומההתרשמות שלי נוחות נסיעה טובה ותא נוסעים שקט ונעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה, שאמנון טיפה ערער לי את הבטחון וכמעט הראיתי את ההודעה להורים, בכדי אולי לשכנע אותם לעצור את הקנייה.

אבל, אחרי ההודעה שלך הרגעת אותי וכנראה שהם הולכים על זה.

אני רק מקווה שיתנו לי לעשות עליו נסיעת מבחן, עקב גילי ה"נמוך ביטוחית" 21.

אם אתה נעול על הונדה זאת זכותך ואם יש חולקים על דעתי זה בסדר גמור ולזה נועד הפורום. בכל אופן אני חושב שעל משהו אחד לא ניתן להתווכח והוא שלא כדאי לרכוש רכב שיוחלף לדגם חדש בסה"כ בעוד כמה חודשים. מדוע לא לחכות ולרכוש דגם חדש לחלוטין זה לא מובן לי בייחוד שהונדה נותנים הנחות ומבצעים לכל אורך השנה וגם על דגמים חדשים לגמרי וכך צפוי גם לגבי ההונדה CRV החדש.

כמו כן אני בהחלט מציע לך לבדוק גם את המתחרות שהציעו המגיבים האחרים ובין היתר שברולט קפטיבה שהוא בהחלט "גיפון" מוצלח, אם כי צריכת הדלק שלו בינונית וכן את הקיה ס"סורנטו" שהוא כבר "גיפון"/"גיפ" בגודל מלא ונמכר במחיר אטרקטיבי וגם אצלו צריכת הדלק בינונית. רק שים לב שבקיה מדובר בדגם חדש לחלוטין שהחל להימכר בארץ לפני מספר שבועות ושלא ינסו למכור לך את הדגם הישן שצורתו דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפטיבה והסורנטו דווקא דיי דומות מבחינת מימדים, שניהם ג׳יפונים מגודלים אבל לדעתי הסורנטו מודרני ועדיף על הקפטיבה.

אני חושב שמאיר כהרגלם ייבאו את ה-crv החדש במחיר שערורייתי בהתחלה ויתעוררו רק כאשר למלאי שיתקע אצלהם תמלא שנה. זאת הסברה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לקפטיבה ספורט שהוא בגודל דומה ל- crv והמתחרות, כלומר ״ג׳יפונים״ בינוניים, בניגוד לסורנטו והקפטיבה הרגילה שהם ג׳יפונים בגודל מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפטיבה ספורט כבר דיי מיושן ולא עבר מתיחת פנים בניגוד לדגם ה-7 מקומות. אני אישית לא מוצא סיבה מיוחדת להעדיף אותו על צמד הקוראנים, מאזדה CX5 או על ההונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפטיבה ספורט כבר דיי מיושן ולא עבר מתיחת פנים בניגוד לדגם ה-7 מקומות. אני אישית לא מוצא סיבה מיוחדת להעדיף אותו על צמד הקוראנים, מאזדה CX5 או על ההונדה.

דווקא הקפטיבה ספורט הוא דגם חדש לגמרי, ולמרות השם הדומה מדובר בדגם אחר לגמרי מהקפטיבה הרגיל.

הקפטיבה ספורט מבוסס על דגם של אופל והקפטיבה הרגיל מיוצר על ידי מפעלי דייהו לשעבר.

הקפטיבה הרגיל הוא המיושן מבינהם והוא כאמור עבר רק מתיחת פנים בעוד שהקפטיבה ספורט הוא דגם חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...