Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן אפשר להשיג דונאטס בימי יוקר שכאלה?!

THE-ONE
שימו לב! השרשור הזה בן 4185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

בהמשך לשרשור הזה http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=452899

נזכרתי שכשהייתי ילד בחטיבה - תיכון היו סניפים של דנקן דונאטס בארץ, ומאוד אהבתי את הדונאטס שלהם.

האם יש לכם מושג היכן אפשר להשיג דונאטס במדינה הזו? ולא, רולדין לא נחשב מבחינתי - הם יקרים להחריד ואי אפשר כ"כ

להגדיר את הסופגניות שלהם כ"דונאטס" באמת.

אני מחפש את הדונאטס הקטנים עם החור בפנים, עם ציפויים שונים ומגוונים.

יש למישהו מושג?!

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מקל בצק עם חתיכות גבינה וזיתים בפנים שהוכנסו בזמן האפיה ובכלל לא מורגשות רולדין לקחו עשרה שקלים :idea:

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל העדר דונטס נורמלים בישראל, בביקור האחרון בארה"ב כל ארוחת בוקר שלנו התבססה על התפריט העשיר של דאנקן דונטס.

מזל שהיו שם גם בייגלס רגילים בשביל הילדה...

אגב, דאנקן דונטס זה אחד המקומות בהן אפשר לשתות קפה נורמלי בארה"ב.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאנקן דונאטס זה לפרולטריון.

מסתבר שKrispy Kream זה הדבר האמיתי. האישה טוענת שמפזרים על זה קראק מלמעלה אחרי האפיה, ובגלל זה זה כל כך טוב.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 חודשים ראיתי עמדה שלהם בקניון הגדול בפתח תקווה, לא יודע מה היום.

האמת שאני לא כל כך אוהב את זה (בכלל מעדיף הכל מלוח) אבל אני זוכר את זה בגלל שבאמת לא ראיתי את זה הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאנקן דונאטס זה לפרולטריון.

מסתבר שKrispy Kream זה הדבר האמיתי. האישה טוענת שמפזרים על זה קראק מלמעלה אחרי האפיה, ובגלל זה זה כל כך טוב.

לייק. בביקור האחרון במנהטן התמכרתי לטעם של קריספי קרים... מדהים.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריספי קרים זה הדבר הכי טוב שיש.

ההבדל שהם מכינים את הדונטס בסניף ואתם מקבלים אותו טרי.

היה להם נסיון בשנות ה 90 לפתוח סניפים בכל חור בארה"ב אבל לא הצליח להם,בניו יורק נשארו סניפים בודדים.

דנקין זה המותג של הודנטס,זה כמו קוקה קולה.יש יותר טובים אבל זה הדבר האמיתי.

שבאים אורחים מניו יורק אני מבקש שיביאו לי דנקין

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מושג?!

ביום שישי האחרון הייתי בשוק האוכל שבדיזינגוף סנטר והיה שם דוכן שלהם עם המון סוגים של סופגניות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריספי קרים זה הדבר הכי טוב שיש.

ההבדל שהם מכינים את הדונטס בסניף ואתם מקבלים אותו טרי.

היה להם נסיון בשנות ה 90 לפתוח סניפים בכל חור בארה"ב אבל לא הצליח להם,בניו יורק נשארו סניפים בודדים.

דנקין זה המותג של הודנטס,זה כמו קוקה קולה.יש יותר טובים אבל זה הדבר האמיתי.

שבאים אורחים מניו יורק אני מבקש שיביאו לי דנקין

גם בפלורידה לא חסרים סניפים. בשבילי בכלל הפעם הראשונה והיחידה הייתה בטוקיו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי האחרון הייתי בשוק האוכל שבדיזינגוף סנטר והיה שם דוכן שלהם עם המון סוגים של סופגניות.

האמת? אני מכיר את הדוכן מזה שנים וכל פעם נשבר מחדש וקונה 3 ב-10.

יש לציין שאני גם מתבאס כל פעם מחדש כי ה- so called דונאטס, לא רכות, חסרות מרקם והשוקולד קשיח כ"כ.

עוד אופציות שפויות חוץ מרולדין?

נ.ב - לכל אלו שזורים מלח על הפצעים, אנחנו לא בפאקינג ניו יורק, פלורידה, קונטיקט או מסצ'וסטס. זה כולה ת"א.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה פעמים שהייתי בקניון רחובות,ראיתי דוכנצי'ק קטנטן עם מתבגר בן 16 שמוכר דונאטס בשלל צבעים ותוספות,כנראה של איזושהיא מאפיה ולא רשת ארצית.

אמנם לא טעמתי אבל זה נראה טוב.

בתאבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לכל חובבי מותגי המתוקים של ארץ הדוד סם יש נחמה מסויימת גם בישראל.

יש בארץ שתי נציגויות של "סינבון" (בת"א ובאילת).

בשבילי זאת קפיצה קטנה לארה"ב, גם אם זה רק במישור הקולינרי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...