Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שגנבו דלק ממשאית לקרוב שלי, 60 ליטר, יש איזשהו פטנט נעילה?

קובי777
שימו לב! השרשור הזה בן 4193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחלק מהרכבים לא צריך את מכסה המילוי. יש נגישות פשוטה יותר מלמטה, חותכים צינור, ממלאים עם משפך, ושלום על ישראל (שלום לא יהיה).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי ממספר נהגי משאית, שגם להם גנבו דלק.

הפתרון של כולם היה זהה- להגיע לבית/חניה בסוף היום עם מיכל דלק כמעט ריק, ולתדלק כל בוקר.

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה רעיונות: תראה את המשאיות באזור שלך. בדרך כלל מרתכים למסגרת מכסה נוסף כזה שמעכב את הגנבים.

דרך אגב לפני כשנה גנבו לנו כ 300 ליטר מהמשאית...

אין כמו שריקת הJT3D-7 על הבוקר...8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה פתרונות, תסתכל במשאיות סביבך. ד"א באיזו משאית מדובר? הכוונה פול/סמי וכו'.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרתך מסגרת עם מנעול מהארגז (מוט) לפתח המילוי

אם זאת משאית מנוף אפשר גם בלי מנעול רק להרים את ההייבר קצת כשרוצים לתדלק

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר המון נהגי משאיות , הפתרון שלהם זה להשאיר ממש קצת דלק בלילה או להחנות בחניון עם שומר 24/7 בתשלום חודשי.

פתרון של נהג משאית אחד לאחר שגנבו לו יום אחרי יום סולר היה להחנות בתחנת דלק שבא נמצא מתדלק 24/7 עם המון מצלמות.

הגיע אדם ותוך כמה שניות מול עיניו של המתדלק הניע את המשאית , המתדלק לא חשד שזה פורץ שכן לפורץ יקח חמישה-שה שניות לפרוץ ולהניע משאית,אותו אחד פתח תוך שניה והניע , בקיצור המשאית נגנבה והביטוח שילם ושלום על ישראל.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה לא תעזור לך הרבה.

יותר פשוט זה לחשב כל פעם כמה דלק הולך להישרף בנסיעה ולתדלק, ככה שתחזור סוף יום עם 20L ככה, ובבוקר ישר תתדלק.

(ברכב שלי לדוגמא, אני יודע שהוא אוכל כמעט קבוע 1\8, אז אני יודע כמה יאכל לי בנסיעה X, ואני שם 10% יותר ככה, למקרה של טעויות בדרך וכל זה.)

באמת מעצבן שככה גונבים דלק. (כמה הגנות שלא יהיו, די קל לשאוב דלק ממשאיות, מה שלא תעשו, יעקב את הגנבים אולי בכמה דקות).

ועוד זה סולר, כמה ניצוצות לא יפוצצו אותו כמו בבנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה מערכת אזעקה עם שלט אלחוטי דו כיווני

הכולל גלאי זעזועים , ואם תתקין סוגר ,ניסיון הפריצה יפעיל אצלך בבית

את שלט שיתחיל לצפצף

הטווח יעיל ל 800 מטר

אצלי זה מותקן ברכב פרטי ואני מרוצה מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להשאיר הרבה דלק.

במפעל שעבדתי בו, גנבו את הדלק כמה פעמים,תכפיל את זה בערך ב20 משאיות בכול פעם....

נסנו מצלמות,שומר ומה לא.

לא להשאיר הרבה דלק-למרות שזה לא מונע את ההרס שגורמים הפורצים בפעמים שהם "לומדים" שלא משאירים דלק במשאיות האלו,זה תמורה די טובה ביחס להשקעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פטנט או משהו שאפשר לנעול כך שלא יקרה מקרה דומה פעם הבאה?

בתערוכת IAA של הרכב הכבד בהאנובר לפני כחודש, היה בחור ישראלי שהציג פטנט - אולי זה?

http://aviparts.co.il/apage/105463.php

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 ליטר זה סוף מיכל במשאית גדולה ושליש מיכל במשאית קטנה.

אם מדובר במיכל "צוללת" (דמוי צינור) גדול של 400 ליטר אז הפתרון הוא הלחמת רשת נירוסטה עבה בקצה הפנימי של "צינור המילוי" (הצורה של זה נראית בכיכול כמו ראש של בקבוק מי-עדן שמישהו תקע בו צינורית באמצע) . ולזה מותאמים החלקים שהציגו כאן בלינק מעליי.

אם זה מיכל מרובע ואין צינור גישה ופיית המילוי יושבת על המיכל אז זה קצת יותר קשה, אבל אם מצאת בעל מקצוע רציני, אולי ניתן להלחים משהו, אני לא בטוח.

בכל מקרה כמו שכתבו כאן לבוא הבייתנ עם קצת סולר 50-70 ליטר, תמיד לשמור ג'ריקן 50 ליטר בארגז הכלים (לרענן כל שבועיים), ואם גנבו אז זה 50 ליטר ולא 600 , אתה ממלא את מה שהיה בג'ריקן בכדי לא להיתקע עם סתימות אוויר.

טריילר עם 2 מיכלים של 300 כל אחד זה ממש לא צחוק. משאית גדולה ממוצעת זה מיכל של 400. אחד הפטנטים המומלצים זה לחנות צמוד לקיר או להצמיד רכב פרטי כך שהגישה תהיה ממש קשה. אם זה משאית עם דפנות אז ניתן לפתוח את הדופן שמעל המיכל ולרתך לה מנעול שיחסום לגמרי את הגישה למיכל הדלק.

תכתוב איזו משאית, דגם, צורת מיכל וכו' אולי יהיה מישהו עם פתרון ספציפי

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פטנט או משהו שאפשר לנעול כך שלא יקרה מקרה דומה פעם הבאה?

נראה לי שהפתרון כפי שהציגו לך,

להגיע עם מיכל כמעט ריק לחניה, ולתדלק כל יום לפני הנסיעה.

אמנם פתרון לא הכי נוח ומטריד, אבל אולי כך לא יגרם נזק כספי לבעל המשאית.

מה עם חניה שמורה במקום מאובטח?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...