Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(ייעוץ לרכישת) מאזדה 3 2004 COMFORT\COMFORT 5 דלתות

Matan994
שימו לב! השרשור הזה בן 4181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לאחר שמכרתי היום בצער רב סיאט איביזה 1600 שנת 2010 SC 3 דלתות , אוטו מאוד כיפי ומפנק במצב נדיר עם 14,000 ק"מ.

ללא שריטה. לפני זה הייתי עם שברולט אופטרה 5 דלתות וממש נדלקתי על הסיאט ועברתי לסיאט -רכב חבל על הזמן.

מאוד יפה,נוח, מאובזר וכיפי לנהיגה. אומנם הפלסטיקה לא משהו.

אבל החלטתי שאין מה לעשות צריך את הכסף גם ללימודים ורכב זה לא הכל בחיים. ואני בן 23 ובע"ה רוצה להתחיל ללמוד.

החלטתי ללכת בכיוון של עד 35000 - 37000 השקעה על רכב.

אני מחפש אוטומט מנוע 1600 לא פחות לא יותר, אני לא אוהב את המנועים הקטנים.

אני סגור על הכיוון של מאזדה 3 COMFORT \ COMFORT 5 דלתות כי אני גם מחפש רכב אמין, מאובזר, נוח לאחזקה (כמובן שכבר מוסך מורשה לא רלוונטי לשנים האלה) וסחיר לשנתיים + הקרובות. צריכת דלק - מוכן לספוג צריכת דלק של מנוע 1600

ברור לי שבתקציב הנ"ל נכנס לי רק שנת 2004. אומנם עוד מעט 9 שנים על הכביש אבל אין ספק שרכב אמין.

אני רואה שכל הרכבים בשנתון הנ"ל עם נתונים טובים דורשים עליהם אומנם בחוצפה (3-4K מעל המחירון) כשהמחירון נע על 36-37K ע"פ לוי יצחק. נכון אומנם זה שוק חופשי היום וכל אחד יכול לדרוש כרצונו. אבל יש גבול לרמת פראייריות.

אשמח לדעת לגבי המלצות\חסרונונות בדגמים הנ"ל. כמו כן אשמח גם לשמוע לגבי הסחירות והאם זה רכב בעל נתונים טובים הולך מעל מחירון\ מחירון\כמה מתחת למחירון. אשמח גם לקבל חוות דעת מבעלי הרכב הנ"ל\בעלים לשעבר.

אשמח בכל זאת לאופציות מעניינות אם יש. כל המיני הקטנות למינהם פוסל. מעדיף קוראני\יפני. אוטומט בלבד, אחרי 7 חודשים על יגיר גיל גם זה נמאס.

תודה מראש, שבת שלום:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאזדה 3 רכב נחמד, טיפה זללנית דלק, והגיר הטיפטרוניק מעצבן לפעמים: בהאטה - ב 20 קמ"ש הוא נשאר בהילוך 3, אבל אפשר להשתמש בטיפטרוניק להוריד הילוכים.

הדגם המאובזר סחיר יחסית, נראה טוב.

אתה יכול לשקול גם הונדה סיוויק 2005-2006:

אמינה, גיר אוטומטי רגיל 4 הילוכים.

תרגיש יותר זריזה מהמאזדה וגם יותר חסכונית.

סחירה כמו כל הונדה.

אופציה נוספת היא ניסאן אלמרה 2005-2006:

מנוע 1.8, אמינה (ללא חגורת טיימינג אלא שרשרת).

לא בעיה למצוא אחת שמורה במחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

הניסאן לא משך אותי בכלל. ולעומת ההונדה המאזדה נראת יותר טוב פנימית וחיצונית.

נהגתי בה כמה פעמים היא נוסעת טוב יחסית, כמובן שלא מטוס אבל נוסעת טוב. שקלתי לגבי הספיריט אבל היא זללנית יותר בדלק, ביטוח יקר יותר , והבנתי שגם בטיפולים מאחר והדיסקיות ורפידות גדולות יותר ועוד כמה דברים..

בכל מקרה אשמח לשמוע עוד תגובות גם לגבי דגם ה5 דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספיריט ממש נדירה ג'אנט 17 + סאנרוף. אבל לצערי היא חורגת מתקציבי.

התקציב שלי אני מאמין בלחץ הוא 37K על רכב. לכן אני גם נאלץ לצמצם את זה לרכבים משנת 2004 בלבד וגם לוותר על הספיריט.

ה5 דלתות לא הוצעה בגרסת הליסינג לכן השוק שלה יותר טוב, הבעיה בעיצוב חלק אומרים היא יותר יפה מהסדאן חלק לא. הכל עניין של טעם. גם לדעתי זה עניין של מראה. יש זוויות שהיא נראת יפייפיה ויש זוויות שהסאן עדיפה יותר.

בכל מקרה עוד משהו שלא הבנתי שאנשים רושמים 41 42 . זה 5 אלף מעל המחירון. או שהם עדיין לא הבינו שהולכים ע"פ מחירון לוי יצחק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי כזאת מודל 08 במשך כשנה, רכב לא רע, צריכת הדלק עמדה על אזור 1-10 בממוצע כשהרוב עירוני.

לספיריט יש צריכת דלק טובה יותר קצת, באזור 1-11.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה עוד משהו שלא הבנתי שאנשים רושמים 41 42 . זה 5 אלף מעל המחירון. או שהם עדיין לא הבינו שהולכים ע"פ מחירון לוי יצחק

בחלק גדול מהרכבים, בעיקר כאלה שלא הגיעו לליסינג, מחירון יד2 מנבא טוב יותר את מחיר השוק מאשר לוי יצחק, וזו רמת המחירים שהרכבים נסחרים בה. אתה יכול להתעקש ללכת לפי לוי יצחק, אבל אלא אם למר יצחק יש מזדה 3 למכור לך במחיר המחירון של עצמו, סביר יותר להניח שתישאר ללא רכב במשך תקופה ארוכה.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה שקפצה לי היא גולף שנת 2004 דגם גנריישן\ פסיפיק.

הבנתי שעדיף לקחת מנוע 2000 מאחר והאוטו כבד ו1600 לא יסחב וישתה יותר דלק ויהיה יותר עגלה.

מבחינת אבזור האוטו יפייפיה. חישוקי מגנזיום של V5, סאנרוף, מושבי ספורט ועוד..

אבל גם מדעות קדומות הבנתי שזה אוטו שנחשב דיי "ישן" ויש לו מחלות כמו שיפוץ חיישן גיר ועוד...

אשמח לשמוע תגובות וחוות דעת מבעלים... ובכלל לגבי האופציה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי רכשתי מזדה 3, 5 דלתות

שנת 2004, אחלה רכב אני אהבתי לאללה

קניתי אוטו ב- 32 אלף ש"ח.

לא אוכל דלק כמו שחשבתי, ומי שאמר פה שה- 2.0 אוכל פחות

חי בסרט רע!

תפסיקו לחשוב שזה אוטו כבד שצריך מנוע 2.0

אולי בגולף זה ככה, אבל לא במאזדה..

קיצר אחלה רכב

ועל תיתקרב לגולף, אני הייתי באותו מצב כמו שלך לגבי הרכב

גם לי קפץ הגולף גינריישן, וגם האודי A3 שנת 99, אבל כול מי ששאלתי אותו אמר לי

על תיתקרב לרכב גרמני משנתון כזה, יש בעיות בגיר בלה בלה, לך על בטוח

קח מאזדה, ואני עשיתי החלטה נכונה..

בהצלחה.

:-P

as i walk through the valley of the shadow of death

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס הראש אומר מאזדה 3. או ה5 או רגילה מה שתבוא קודם בנתונים.

גולף יפייפיה מתאימה לי מאוד (רווק בן 23) אבל אני מפחד מאוד להתחיל ללכת לבדיקות ולקנות אחד ולהשקיע עליו באחזקה, היות ושנה הבאה אני מתכוון ללמוד ואני מחפש אוטו שנטו טיפולים שוטפים תדלק וסע (אמינות).

המאזדה בגרסת הקומפורט גם יפה ויושבת יפה על הכביש עם הגאנט 16 וצמיגים רחבים. דגם יחסית סחיר לעומת האקטיב.

הונדה סיוויק - יפנית, אמינה אבל לא אוהב את הצורה כ"כ.

טויוטה קורולה RUN-X - יקרה.

ככה שנשארתי עם מאזדה. הבעיה שאנשים צריכים להסתכל ולהבין מה המחירון. אני לא רואה שום סיבה על רכב שנת 2004 לשלם 4-5K מעל המחירון.:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...