Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אסור להתרגז מטיפשותם של אחרים"

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל מה קורה שהטיפשות הזו קרובה לפגוע בך? :mad2:

היום במקרה שמעתי ברשת ב' בשעות הצהריים שתפסו שני נערים בני 18מהרצליה טסים בכביש ת"א-חיפה (או ירושלים, את הקטע הזה פיספסתי) עם מכונית "ספורטיבית" על 176קמ"ש בשעה 3:30 לפנות בוקר.

ברדיו השמיעו ראיון של אפרים סנה ושני הנערים הללו, אבל לפני זה דאגו ליצור אוירה של רוצחים הנידונים לתליה!

קודם שמעו את אפרים סנה מקשר את כל התאונות שהיו באחרונה למהירות מופרזת :mad2: ומציין שתהיה יותר אכיפה (למהירות כמובן) ושצריך לקשור את הצעירים ברצועה לעמוד (זו תוספת שלי,פירוש המילים של סנה...).

אחר כך שמעו את סנה שואל את הנערים למה הם נסעו במהירות מטורפת כזו, במיוחד אחרי התאונות שקרו לאחרונה, ברור שהנערים הצעירים התבלבלו וענו שטויות (לכזה דבר אני קורא לינצ' בשידור חי), ואני בטוח שהם יחטפו חזק בגלל כל הרעש התיקשורתי הזה.

לפי דעתי הנערים הללו צריכים לחטוף וחזק רק בשל היותם נהגים חדשים וחסרי נסיון.

וחוץ מזה תגובתי לשאר: בולשיט אחד גדול :mad2:

אבל חוץ מלהתרגז לשאת בתוצאות (שאני בטוח שיגיעו בקרוב) ולסבול (במקרה שלי אני עובר לגור בארה"ב) אין מה לעשות.

אם זה ימשיך ככה אז לא רחוק היום שכולם כאן יסעו על 90קמ"ש ולא יותר!

ועוד רציתי להוסיף לטייסים שביננו (מישהו אמר כולם? אף אחד? אה טוב..) סנה ציין שבסופ"ש הזה תהיה אכיפה עוד יותר מוגברת... למהירות...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט כי אני לא מצליח לחשוב מה הייתי עונה אם היו שואלים אותי למה נסעתי כל כך מהר.

כלומר, הייתי עונה באופן רציני בלי צעקות ובלגנים, אבל אני לא יודע מה הייתי אומר - מה כבר יש להגיד?

לנהוג מהר זה לא מסוכן אם אתה יודע מה אתה עושה?

יצחקו לי בפנים.

למה אתם לא עושים משהו פרודוקטיבי כמו לתפוס עבריינים אמיתיים שמהווים סכנה לציבור?

יכבלו אותי באזיקים.

הרכב שלי מסוגל להתמודד עם מהירויות כאלו?

ישלחו אותי לכלא.

אז מה??

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני ,

גם אני לא יודע איך הייתי עונה

אני מאמין שהייתי שואל את "כבוד" השר

האם הוא בחיים לא עבר על המהירות המותרת?

ואת השדר/נית האם היא בחיים לא נסעה מהר?

והייתי שואל אותו מה פסול בזה שנוסעים במהירות גבוהה כשהכביש ריק ובשעות מאוחרות

ככה שהסיכון לפגוע באנשים {חוץ ממך ויושבי הרכב} נמוך.

כמו כן

למה המשטרה עסוקה בלחפש את אלו שנוסעים מהר

במקום את אלו שעוברים על שאר חוקי התנועה.

משהו מאתמול:

רמת גן, ברחוב בן גוריון פונה לכיוון גבעתיים.

עומד בנתיב לפניה לפני כמה וכמה מכוניות אחרות, מסתכל הצידה

רואה במראה אוטו מאותת לכיוון שאני רוצה לנסוע אבל ממשיך בנתיב הממשיך ישר.

מאיט את המהירות

וברגע שרמזור הפניה משתנה לירוק הוא מאיץ שוב ופונה דרך הנתיב שממשיך ישר רק כדי לעבור.

כל זאת הוא עשה רק כדי שלא לעמוד בתור של 5-7 מכוניות.

עמית - עדיין לא מבין מה הבעיה בלחכות 5 דקות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט כי אני לא מצליח לחשוב מה הייתי עונה אם היו שואלים אותי למה נסעתי כל כך מהר.

כלומר, הייתי עונה באופן רציני בלי צעקות ובלגנים, אבל אני לא יודע מה הייתי אומר - מה כבר יש להגיד?

לנהוג מהר זה לא מסוכן אם אתה יודע מה אתה עושה?

יצחקו לי בפנים.

למה אתם לא עושים משהו פרודוקטיבי כמו לתפוס עבריינים אמיתיים שמהווים סכנה לציבור?

יכבלו אותי באזיקים.

הרכב שלי מסוגל להתמודד עם מהירויות כאלו?

ישלחו אותי לכלא.

אז מה??

רוני

כן אני זוכר מה הם ענו..

אחד נשאל ע"י סנה למה הוא נסע במהירות כזו מטורפת ועוד אחרי התאונות שקרו לאחרונה, התשובה של אותו נער היתה "..הייתי עייף, ומהירתי להגיע הביתה.."

אותה שאלה שאל סנה גם את הנער השני (שהנער החליט להרחיב בתשובה), התשובה של הנער היתה "..לא היינו שיכורים ולא עייפים, האוטו לא שלי מה אני יעשה שהוא "סוחב" (האוטו), אני בכלל לא שמתי לב למהירות האוטו לא שלי הוא של חבר שלי.." וסנה שאל אותו גם איך הוא מרגיש לגבי התאונה עם חמשת הצעירים מטירת הכרמל, והוא ענה לו "..אני לא מרגיש כלום, מה אני יעשה.."

רוני ,

גם אני לא יודע איך הייתי עונה

אני מאמין שהייתי שואל את "כבוד" השר

האם הוא בחיים לא עבר על המהירות המותרת?

ואת השדר/נית האם היא בחיים לא נסעה מהר?

והייתי שואל אותו מה פסול בזה שנוסעים במהירות גבוהה כשהכביש ריק ובשעות מאוחרות

ככה שהסיכון לפגוע באנשים {חוץ ממך ויושבי הרכב} נמוך.

כמו כן

למה המשטרה עסוקה בלחפש את אלו שנוסעים מהר

במקום את אלו שעוברים על שאר חוקי התנועה.

גם אני חושב שזה מה שהייתי עונה לשר, חוץ מהשורה המודגשת (אני בטוח שהוא היה מנסה להכשיל אותי כאן), וגם הייתי שואל את השר באיזה מכונית הוא נוהג, והאם הוא מרגיש שונה כאשר הוא נוסע על 120 במקום 90 (בלי שום קשר למהירות שנהגתי)...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן קיבלתי הודעת קנס אוטומטית כי דהרתי במהירות מסחררת של 117 קמ"ש בכביש הישן, באמצע הלילה.... כן, אני עבריין מועד, גם נכנסתי פעם בטעות באין כניסה למשך חצי מטר ביום שסבתי נפטרה והייתי עדיין בהלם. שני מתנדבי מתנ"א בפיאט תפרו אותי.

אני משער שאם יום אחד אני, חס וחלילה, אהיה מעורב בתאונה, יכתבו בעיתון איזה עבריין תנועה קטלני הייתי.

ככה זה שאין פתרונות, מחפשים את המטבע מתחת לפנס. הנערים האלו טיפשים גדולים ונהגו בסיכון רב (176 קמ"ש לנהגים כה צעירים זה באמת מופרז). אבל אני לא אהיה צבוע, ראיתי כבר מספר כזה על מד המהירות. וכמוני גם רוב חברי פורום זה. אז אני שמח שכבוד השר מצא את הפיתרון לכל הבעיות - עוד ממל"זים. כדי להוריד עבריינים מסוכנים כמונו מהכביש ולפנות דרך לכל אלו שעוברים שלושה נתיבים בלי לאותת ומסיעים חמישה ילדים במושב האחורי. (אבל לפחות עושים את זה ב-90 קמ"ש).

ושאלה - איפה העיתונות החוקרת? למה העיתונאי לא תקף את השר על אזלת ידו? שמדובר בתאונות דרכים - התקשורת לא מתפקדת ושרה במקהלה "מהירות מופרזת - הורגת"!

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרשו לי לרגע להכליל - הייתי מעניש די בחומרה , מפאת גילם הצעיר ו(כנראה) חוסר נסיונם. כמובן שיכול מאוד להיות שדווקא אותם שניים הינם בוגרי ג'ים ראסל ,אבל מסופקני , במיוחד לאור תשובותיהם.

דווקא שניים כאלה הם בעלי פוטנציאל לא מבוטל להיות מופתעים ברגע האמת -וכמובן שהכותרת בעיתון של למחרת בבוקר תהיה בסגנון "עוד שני צעירים דהרו אל מותם במהירות מופרזת" ... :mad:

זה שמה שכנראה יהרוג אותם יהיה חוסר הידע ו/או הטמטום לא יועלה בכלל.

לזה ,רבותיי ,קוראים בלשון החוק "מהירות מופרזת בנסיבות העניין" (או משהו דומה ,אני לא עו"ד.

אני בטוח (ואל תשאלו למה :wink: ) שניתן לנסוע בכבישים אלה גם מעל 200 קמ"ש.

השאלה מי ואיך עושה זאת. אני לא נהג מירוץ ,ובטח יש כאן נהגים יותר טובים ממני ,אבל כבר עברתי אי אילו ק"מ במהירויות כאלה ואחרות (כמובן שבמדינות בהן הדבר מותר וחוקי) , ותיאורטית ניתן לנסוע במהיריות הללו גם בכבישים כמו 1 או 2 (ובעצם בעוד המון מקומות).

כדי שלא יצלבו את כל חובבי הנהיגה והמהירות ,עלינו להתארגן כקבוצה שתדע לענות (מי אמר "לא זו השאלה..." ???) ולנסות לפקוח את עיני הציבור.

להגיע למדיה ,לרדיו ,לטלוויזיה. רק ככה נוכל להשפיע ולמגר את שלטונות החושך.

תקנו אותי אם אני שווה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני אהיה עשיר, ואפסיק להיות מהיר (כרגע אני בדרך לאחד וכבר השני... :wink: ) אני אקים את המפלגה שלנו (חבר'ה, לא להזיל ריר ולדמוע בבקשה) "מפלגת הנהגים" . ואז ההיסטוריה תהיה ידועה .

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...